اشتراک گذاری

علت کپی نگرفتن دستگاه کپی چیست ؟

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

همانطور که می‌دانید دستگاه کپی یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین دستگاه‌ها در مراکز اداری، مدارس و شرکت‌ها است. از این‌رو درصورتی که این دستگاه دچار اختلال یا خرابی شود در انجام برخی از کارها مانند کپی گرفتن اسناد و مدارک مختلف اختلال ایجاد می‌شود. یکی از مشکلات رایج دستگاه‌های کپی ، کپی نگرفتن است از این‌رو این پرسش برای کاربران این دستگاه مطرح می‌شود که علت کپی نگرفتن دستگاه کپی چیست؟

علت کپی نگرفتن دستگاه کپی به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهم‌ترین و رایج‌ترین آن‌ها می‌توان به گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، ایجاد نوسانات برق و همچنین خالی بودن شارژ کارتریج دستگاه کپی اشاره کرد. در صورتی که هر یک از این عوامل موجب کپی نگرفتن دستگاه کپی شوند پیغام خطایی بر روی صفحه نمایش به کاربر نمایش داده می‌شود. در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم با نمایندگی رسمی برادر تماس بگیرید. نمایندگی رسمی برادر با برخودار بودن از کارشناسان و متخصصان خبره و مجرب خدمات تعمیر دستگاه کپی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”450″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

بررسی علت کپی نگرفتن دستگاه کپی

همانطور که اشاره کردیم رایج‌ترین علت کپی نگرفتن دستگاه کپی گیر کردن کاغذ در آن، نوسانات برق و خالی بودن شارژ کارتریج آن است. از این‌رو ابتدا بهتر است مطمئن شوید که درون دستگاه کپی شما کاغذ گیر نکرده باشد و سپس کارتریج دستگاه کپی خود را چک کنید چراکه اگر شارژ آن به اتمام رسیده باشد موجب خرابی دستگاه کپی شما می‌شود.

البته تعمیر دستگاه کپی، پروسه‌ای کاملا تخصصی است از این‌رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که تعمیر دستگاه کپی خود را به کارشناسان و متخصصان نمایندگی رسمی برادر بسپارید تا دستگاه کپی خود را مانند روز اول تحویل بگیرید. کارشناسان این مجموعه با بررسی دلیل کپی نگرفتن دستگاه کپی، آن را به بهترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان تعمیر کرده و در اختیار شما قرار می‌دهند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

راهکارهای جلوگیری از خرابی دستگاه کپی

مهم‌ترین و اولین اقدامی که باید در راستای جلوگیری از خرابی دستگاه کپی به آن توجه کنید، سرویس کردن دستگاه کپی به صورت مرتب است. درواقع سرویس کردن دستگاه کپی از فرسودگی قطعات آن جلوگیری می‌کند. بنابراین علاوه‌بر مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، مهم‌ترین علت کپی نگرفتن دستگاه کپی، سرویس نکردن آن در بازه‌های زمانی مشخص است. یکی دیگر از مهم‌ترین عواملی که موجب خرابی دستگاه کپی می‎‌شود، شامل: نفوذ گرد و غبار به داخل دستگاه کپی است.

چراکه نفوذ گرد و غبار به داخل دستگاه کپی در طولانی مدت، موجب اختلال در عملکرد این دستگاه می‌شود. از این‌رو بهتر است از کاور برای دستگاه کپی خود استفاده کنید. همانطور که می‌دانید هر یک از دستگاه‌های کپی دارای ظرفیت و گنجایش منحصربه‌فردی هستند از این‌رو اگر بیشتر از میزان گنجایش دستگاه کپی خود از آن کار بکشید مطمئن باشید که خیلی زود در عملکرد آن اختلال ایجاد می‌شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی برادر

نمایندگی برادر از کارشناسان و متخصصان مجربی برخوردار است که خدمات تعمیرات دستگاه کپی را پس از بررسی دقیق علت خرابی دستگاه کپی، به بهترین شکل ممکن و در کمترین مدت زمان به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین خدمات نمایندگی برادر، تعمیر دستگاه کپی در محل است. چراکه جابجایی و حمل و نقل دستگاه‌های سنگین وزنی مانند دستگاه کپی کار بسیار سختی است. از این‌رو کارشناسان نمایندگی برادر بلافاصله پس از تماس شما با این مجموعه خودشان را به محل مورد نظر جهت تعمیرات دستگاه کپی می‌رسانند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”blog_cards” carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84″][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩