اشتراک گذاری

علت گیر کردن کاغذ در پرینتر فوجیتسو چیست؟

گیر کردن کاغذ در پرینتر، یکی از مشکلاتی است که ممکن است هنگام استفاده از پرینتر با آن رو به رو شوید. در برخی از موارد این مشکل به دلیل کیفیت پایین کاغذ رخ میدهد؛ اما وقتی بارها و بارها تکرار میشود، نشان از نقص فنی است که در سخت افزار پرینتر به وجود آمده است که در این صورت لازم است فردی متخصص تعمیر پرینتر را انجام دهد.

پرینترها در ساختار و طراحی از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند؛ از این رو توصیه میکنیم در صورت گیر کردن برگه در پرینتر عجله نکنید و بدون مشورت، وارد عمل نشوید. در بسیاری از موارد، مشکل بسیار سطحی بوده اما با اقدام فرد بی تجربه به نقصی بزرگ تبدیل شده است. برای بررسی علت گیر کردن کاغذ در پرینتر فوجیتسو با این مقاله همراه شوید.

علت گیر کردن کاغذ در پرینتر فوجیتسو چیست؟

بررسی علت گیر کردن کاغذ در پرینتر فوجیتسو

اختلال در دستگاه معمولا به واسطه عملکرد نادرست یک یا چند قطعه در دستگاه رخ میدهد. گیر کردن کاغذ در پرینتر فوجیتسو نیز به دلایل متعددی بستگی دارد؛ اما کاغذ های بی کیفیت یا دارای چروک و تا خوردگی از عمده دلایل بروز این مشکل هستند. برای بالا بردن کیفیت پرینت، بهتر است از کاغذ هایی با کیفیت بالا استفاده کنید تا دستگاه دچار مشکلات این چنینی نشود. اما علت گیر کردن کاغذ در پرینتر fujitsu میتواند سخت افزاری باشد. عملکرد نادرست کاغذکش یا غلتک های پیکاپ یکی از دلایل سخت افزاری گیر کردن کاغذ در پرینتر است.

کاغذ کش، قطعه مرتبط با کاغذ است و عدم عملکرد صحیح آن میتواند منجر به گیر کردن برگه شود. سنسورهای تشخیص کاغذ نیز در صورت خطا میتوانند در بروز این مشکل دخیل باشند. وجود خطاهای متعدد در سنسورهای تشخیص کاغذ در مسیر انتقال نیز باعث گیر کردن کاغذ در پرینتر میشود. مشکل در سیستم درایو یا چرخ دنده های درون پرینتر، وجود مشکل فنی در بخش فیوزر و غلتک های پرس دستگاه و ایرادات الکترونیکی و بردهای درون دستگاه نیز از دلایل گیر کردن کاغذ در پرینتر هستند که رفع هر یک از این مشکلات نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد.

تعمیر کاغذ کش پرینتر خود را به ما بسپارید

رفع مشکل گیر کردن برگه در پرینتر فوجیتسو

رفع مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر فوجیتسو یا هر برند دیگری، به علت آن بستگی دارد؛ در نتیجه لازم است برای رفع این مشکل، ابتدا علت گیر کردن برگه را بررسی کنید. اگر این مشکل به واسطه کاغذ بی کیفیت و تاخورده به وجود آمده است، پرینتر را خاموش کنید. در کارتریج را بازکرده و کارتریج را بیرون بکشید. کاغذ های گیر کرده را از محدوده تونر کارتریج بیرون بکشید و دستگاه را Reset کنید. اما در صورت تکرار این مشکل، لازم است دستگاه به طور جدی مورد بررسی قرار گیرد. کاغذ کش، پیکاپ ، چرخ دنده ها ، فیوزینگ ، برد و غلتک های پرس دستگاه ، از جمله قطعات مرتبط با این مشکل هستند که در صورت بروز اختلال، لازم است مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرند.

نمایندگی تعمیرات فوجیتسو

نمایندگی تعمیرات فوجیتسو نامی معتبر در زمینه تعمیر محصولات فوجیتسو است. لپ تاپ، تبلت، پروژکتور، اسکنر، پرینتر، اسپلیت، کامپیوتر و تجهیزات شبکه از جمله محصولات کمپانی فوجیتسو هستند که در نمایندگی تعمیرات فوجیتسو بررسی شده و ترمیم می گردند. نمایندگی فوجیتسو در کرج با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و مدرن توانسته است گام بلندی را در زمینه تعمیرات محصولات فوجیتسو بردارد. مرکز تعمیرات fujitsu تخصصی ترین فضای ممکن جهت تعمیر دستگاه های این برند را فراهم آورده و در تلاش است تا با همکاری نیروهای زبده و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی ترین خدمات را به مراجعان ارائه نماید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩