تعمیرات کپی اچ پی از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی اچ پی می باشد که با تلاش کارشناسان ماهر و با تجربه ی این مرکز انجام می شود. مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی با توجه به اصل مشتری مداری، تلاش می کند تا خدمات خود را در بهترین سطح کیفی به کاربران ارائه دهد. به همین منظور، کلیه ی خدمات و سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی با گارانتی ارائه می گردد. جلب رضایت مشتری از مهم ترین اهداف این کار می باشد. با ما همراه باشید تا ویژگی های واحد تعمیرات کپی اچ پی، در قسمت های مختلف شامل ؛ خدمات مرکز تعمیرات کپی اچ پی ، اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول را بررسی نماییم.

تعمیرات کپی اچ پی

نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی

نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی در ایران با هدف سرویس دهی منظم و کارآمد به مشتریان وکاربران ایرانی خود احداث گردید. این مجموعه ضمن کسب سال ها تجربه ی مفید در امر تعمیرات کپی اچ پی بدل به انتخاب نخست کاربران تجهیزات اداری اچ پی شده است.

نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی در شعب مختلف به فعالیت خود ادامه میدهد. همچنین این مجموعه بخش عمده ای از فعالیت خود را صرف اموری چون اطلاع رسانی صحیح به کاربران میکند. این اطلاع رسانی شامل ارائه ی مقاله های آموزشی فراوان حول مسائل و مشکلات انواع مدل های دستگاه کپی اچ پی است.

از آن جا که این محصولات از حساسیت فراوانی برخوردارند، لازم است انجام امور تعمیرات در آن ها با تکیه بر شناخت و تخصص بسیار بالا به انجام برسد. این ویژگی ها همگی در مجموعه ی نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی گرد هم آمده است. در ادامه ی این مقاله به بررسی چندی از مشکلات شایع در دستگاه های کپی اچ پی خواهیم پرداخت که مطالعه ی آن برای دارندگان این تجهیزات بسیار مفید است.

رفع کثیفی درام دستگاه کپی اچ پی

از آن جا که درام در دستگاه های کپی در کنار تونر کار میکند، در معرض آلودگی زیادی قرار دارد. اگر متوجه کثیفی کاغذ کپی شده باشید، یکی از احتمالاتی که باید در نظر بگیرید، آلوده شدن درام است. تمیز کردن درام نیاز به دقت بالایی دارد.

یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی تمیز کردن درام این تجهیزات است. اگر قصد انجام این کار را در منزل داشته باشید، لازم است ابتدا دستگاه را خاموش کنید تا خنک شود، پس از آن دستگاه را از تماس با نور دور کنید و به کمک دستکش لاتکس و با نهایت دقت پاکسازی درام را آغاز کنید.

درب کوچک قرار گرفته بر روی درام را باز کنید تا بتوانید به بخشی که نیاز به پاکسازی دارد دسترسی پیدا کنید. بعد از آن قادر خواهید بود درام را بچرخانید. به هنگام چرخش درام، هر نوع کثیفی که در آن وجود دارد را به کمک یک دستمال نرم پاک کنید. پس از آن میتوانید درب دستگاه را ببندید و کیفیت کپی را مورد آزمون قرار دهید.

رفع مشکل سیاه بودن کپی ها در دستگاه کپی اچ پی

یکی از ناخوشایندترین مشکلات که در بسیاری از دستگاه های کپی اچ پی روی میدهد، سیاه بودن برگه های کپی است. این اتفاق روند و جریان کار را با توقف روبرو میکند. دلایل متعددی برای این مشکل وجود دارد. توصیه میکنیم رسیدگی به چنین مسئله ای را به تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی بسپارید.

 مواقعی که درام پارک کن به خوبی کار نمیکند و یا کارتریج نیاز به تعویض داشته باشد میتوان بیشتر از هر زمان انتظار سیاه شدن برگه های کپی را داشت.

حل مشکل روشن نشدن دستگاه کپی اچ پی

روشن نشدن دستگاه کپی اچ پی از آن دسته از مشکلاتی ست که نگرانی های بسیاری را برای کاربران به دنبال دارد. بسیاری از آن ها گمان میکنند که دستگاه حساس و گران قیمتشان سوخته است و سراسیمه به نمایندگی تعمیرات فتوکپی اچ پی مراجعه میکنند. دستگاه های کپی اچ پی ممکن است به دلایل مختلفی روشن نشوند.

گاهی دلایل پیش پا افتاده ای باعث به وجود آمدن چنین مشکلی میشود. از اتصالی کابل های برق گرفته تا خرابی مدار تغذیه یا برد فرمتر. آن چه مسلم است تعمیر مشکلات جدی تر نیاز به تخصص و مهارت بالایی ست که شما عزیزان میتوانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی از آن بهره مند شوید.

رفع لکه های ایجاد شده بر روی برگه های کپی اچ پی

یکی از دیگر از شایع ترین مسائلی که کاربران بسیاری به خاطر آن به نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی مراجعه میکنند، مشاهده ی لکه های نامتقارن و نامنظم اضافه بر روی برگه ای کپی است. چنین مشکلی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که حل آن ها نیازمند شناخت و دقت بالای متخصصان حوزه ی تعمیرات است.

در اغلب موارد میتوان آلودگی تونر و درام دستگاه را دلیل وقوع چنین مشکلی دانست. اما در مواقعی که با تمیز کردن این قطعات مشکل همچنان باقی ماند، لازم است حتما به نمایندگی تعمیرات کپی اچ پی مراجعه کرد.

ویژگی های واحد تعمیرات کپی اچ پی

در این قسمت شما را با مواردی از ویژگی های واحد تعمیرات اچ پی که باعث برتری این مرکز نسبت به سایر مراکز نمایندگی شده است آشنا می سازیم.در مرکز تعمیرات کپی اچ پی، تعهد کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در بخش فروش این مرکز، عرضه ی انواع ماشین های اداری همچون : دستگاه کپی، پرینتر، اسکنر و … انجام می پذیرد.

مواد مصرفی و تجهیزات جانبی ماشین های اداری نیز در همین بخش به فروش می رسد. بخش تعمیرات دستگاه کپی اچ پی نیز ضمن برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات، به تعمیر دستگاه کپی اچ پی می پردازد. قابل ذکر است که این مرکز در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات، از نمونه ی اصل و اورجینال آن قطعه استفاده می کند.

همچنین کلیه ی خدمات مرکز تعمیرات کپی اچ پی همراه با گارانتی بوده که مدت آن به تناسب مورد تعمیراتی متفاوت می باشد. اما دیگر ویژگی قابل توجه مرکز تعمیرات کپی hp، ارائه ی خدمات در محل مورد نظر مشتری می باشد؛ به این صورت که چنانچه نیاز به حضور تعمیرکاران در محل زندگی خود را داشته باشید، همکاران ما به محل مورد نظر شما اعزام می شوند. واحد CRM ، کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان را به دقت کنترل کرده و به مدیریت مرکز تعمیرات کپی اچ پی گزارش می دهد.

 در این قسمت به برخی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات کپی اچ پی کی پردازیم:

 • تعمیر هیتر دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیر مسیر خروج کاغذ دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیر و تعویض  بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی اچ پی
 •  تعمیر و تعویض دولوپر دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیر و تعویض فیوزینگ دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیر و تعویض درام دستگاه کپی اچ پی
 • سرویس کدهای دستگاه های کپی اچ پی
 • سرویس کلی دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیر چرخ دنده های دستگاه کپی اچ پی و در صورت لزوم تعویض آنها
 • تعمیر قطعات مکانیکی و الکترونیکی دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیر مکانیزم مسیر حرکت کاغذ و ایجاد تصویر

علاوه بر موارد بالا خدمات دیگری نیز در واحد تعمیرات دستگاه کپی اچ پی انجام می گردد؛ این خدمات شامل :

تعمیرات مربوط به شارژرهای دستگاه کپی اچ پی و در صورت لزوم تعویض آنها، تعمیرات تخصصی برد فرمتر دستگاه کپی اچ پی و تعویض آنها، عیب یابی قطعات معیوب دستگاه کپی اچ پی، تنظیمات عمومی و تخصصی دستگاه کپی اچ پی با استفاده از Main Code و نیز پروگرام فوق تخصصی برای دستگاه کپی اچ پی میگردد.

تعمیر انواع برندهای دستگاه کپی

جهت تکریم مشتریان عزیز این مژده را داریم که تعمیرات دستگاه کپی در این مرکز محدود به برند خاصی نمیشود و تمامی برندهای دستگاه کپی را شامل می گردد. چرا که کارشناسان واحد تعمیر دستگاه کپی بر تمامی مشکلات محصولات کمپانی های مختلف اشراف کامل دارند. همچنین تمامی خدمات تعمیر در مرکز تعمیرات دستگاه کپی، شامل انواع برندهای دستگاه کپی، تعمیر فتوکپی شارپ، تعمیر فتوکپی زیراکس، تعمیر فتوکپی توشیبا، تعمیر فتوکپی ریکو، تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا، تعمیر فتوکپی کانن،  تعمیر ماشین های اداری اچ پی، تعمیر فتوکپی کیوسرا و… می باشد.

اخبار دستگاه کپی اچ پی و دیگر خبرها

مطلع شدن کاربران سایت از جدیدترین اخبار مربوط به ماشین های اداری، دغدغه اصلی کارشناسان نمایندگی کپی اچ پی می باشد. کلیه اخبار دستگاه کپی اچ پی شامل خبرهای مرتبط با تولیدات جدید کپی اچ پی، فناوری های تازه در ماشین های اداری اچ پی، بکارگیری قطعات جدید در دستگاه های کپی اچ پی و … در سایت این مرکز قرار می گیرد. کاربران محترم می توانند با مراجعه به این سایت، از اخبار جدید ماشین های اداری اچ پی بهره مند شوند.