اشتراک گذاری

تعمیر کپی شارپ

شما می توانید برای تعمیر دستگاه کپی شارپ، با کمک پیشه تماس گرفته و کلیه خدمات مورد نیاز را در محل مورد نظرتان دریافت کنید. با این حال آشنایی با جزئیاتی در مورد تعمیرات کپی شارپ، در عیب یابی دقیق تر این دستگاه به شما کمک می کند. همکاران ما برای تعمیر دستگاه کپی sharp، اول  دستگاه را عیب یابی می کنند تا بدانند ایراد دقیقا مربوط به کدام بخش است. سپس قطعات آسیب دیده را ترمیم یا تعویض کرده و در صورت نیاز، کارتریج را شارژ یا تعویض می نمایند. به این ترتیب مشکلات عملکردی دستگاه برطرف شده و می توانید بدون ایراد از آن استفاده کنید.

تعمیرات کپی شارپ

تعمیرات فتوکپی شارپ در محل

به دلایل مختلفی از جمله وزن بالای برخی مدل ها و …، بهتر است که تعمیرات دستگاه فتوکپی در محل انجام شود. کمک پیشه در کنار شماست تا ضمن اعزام تیم تعمیرات کپی شارپ در محل، روند عیب یابی و ترمیم این محصول را برای شما راحت تر کند. کافی است درخواست تعمیر فتوکپی شارپ در محل را ثبت کرده و اطلاعات لازم را ارائه دهید. تکنسین های ما به آدرس شما آمده و ضمن عیب یابی دقیق دستگاه، قطعات آسیب دیده آن را ترمیم یا تعویض می کنند تا مجددا بتوانید از آن استفاده کنید.

هزینه تعمیر دستگاه کپی شارپ

قیمت تعمیرات کپی شارپ و سایر برندها، یک عدد ثابت نیست و بسته به نوع و میزان خرابی دستگاه، تغییر می کند. حتی نوع قطعه یا قطعات آسیب دیده هم در هزینه تعمیر دستگاه کپی تاثیرگذار است. به عنوان مثال اگر کاغذکش آسیب دیده باشد، معمولا لازم نیست هزینه زیادی بابت تعمیر آن پرداخت کنید. اما در صورت نیاز به تعویض برد یا قطعات دیگر، باید قیمت قطعه جدید را نیز به هزینه نهایی تعمیرات اضافه کنید. در نهایت، تنها پس از عیب یابی دقیق دستگاه می توان در مورد هزینه تعمیر آن اظهار نظر کرد.

تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران

در صورت  نیاز به خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران و تمامی محله ها و مناطق آن، می توانید با کمک پیشه تماس بگیرید. تکنسین تعمیرات کپی شارپ، با ابزار مورد نیاز به آدرس شما آمده و اقدامات لازم برای تعمیر دستگاه را انجام می دهند. گفتنی است خدمات تعمیر فتوکپی sharp در تهران در شمال، شرق، غرب، جنوب و مرکز تهران به شکل تخصصی انجام شده و دارای ضمانت نامه رسمی و معتبر می باشد.

تعمیرات کپی شارپ در کرج

برای تعمیر هریک از مدل های دستگاه کپی شارپ در کرج، کافی است با کمک پیشه تماس بگیرید. همکاران ما به دلیل تجربه بالایی که در زمینه ترمیم ماشین های اداری و به خصوص دستگاه فتوکپی دارند، می توانند انواع ایرادات این دستگاه ها را به بهترین شکل شناسایی و برطرف کنند. 

در این مجموعه تلاش می شود که قطعات آسیب دیده ترمیم گردند تا مشتری متحمل هزینه های سرسام آور تعویض قطعات نشود. اما در صورت نیاز به تعویض هم نمونه های جدید حتما اصل و اورجینال هستند تا فتوکپی بهترین عملکرد را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعمیرات کپی شارپ در کرج، می توانید از طریق شماره های موجود در صفحه تماس با ما با همکاران ما در ارتباط باشید.

تعمیرات کپی شارپ در تهران و کرج

خدمات تعمیرات کپی شارپ

تعمیر درام کپی شارپ

نمایندگی فتوکپی شارپ در بخش تعمیر دستگاه کپی، تعمیر درام کپی شارپ را نیز انجام می دهد. درام یکی از اجزای دستگاه کپی است که نقشی حیاتی در کارکرد صحیح این دستگاه دارد. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئول، انتقال تصویر بر روی کاغذ است. 

معمولا وقتی برای بار اول کارتریج را شارژ می کنیم یا وقتی که می دانیم حجم کار بالا است، باید در زمان مناسب، درام را تعویض کنیم. گاهی درام به اندازه ای آسیب دیده است که قابلیت تعمیر ندارد و تنها باید تعویض شود تا کیفیت دستگاه کپی بازگردد.

به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین، زمانی که درام دچار نقص فنی می شود، تعویض آن به صرفه تر، ساده تر و سریع تر است. توجه کنید که باید درام را از ضربه و فشار حفظ کنید. آن را مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید. عمده ترین مشکل درام که مانع از عملکرد صحیح آن می شود، کثیفی و آلودگی درام است. اگر درام دستگاه کپی دچار آسیب شد و قصد تعویض یا تعمیر آن را داشتید، دقت کنید که در هنگام خارج کردن آن به تونر کارتریج آسیب وارد نکنید.

 

تعمیر کاغذکش کپی شارپ

تعمیر کاغذکش کپی شارپ یک نمونه از خدمات و سرویس های واحد تعمیر دستگاه کپی است که با کیفیت برتر ارائه می شود. کاغذکش وظیفه ورود و خروج کاغذ را بر عهده دارد. اگر با مشکل و اختلالی روبه رو باشد، نمی تواند عملیات چاپ را انجام دهد و به طور کلی دستگاه را از کار می اندازد. صدای ناهنجار دستگاه کپی، چروک شدن و کرکره شدن کاغذ، سرعت و عملکرد پایین، گیر کردن کاغذ در ورودی کپی و گیر کردن کاغذ در قسمت خروجی از جمله مشکلات بخش کاغذکش دستگاه کپی است. نمایندگی فتوکپی شارپ در بخش تعمیر دستگاه کپی صفر تا صد مشکلات این بخش از دستگاه را برطرف می کند.

اختلال در اجزایی نظیر پد و پیکاپ، خرابی سینی، کلاچ، میله پیکاپ، سنسور تشخیص وجود کاغذ، اهرم سنسور کاغذ، کارتریج، محورهای عبور کاغذ و غلطک های روی آنها می تواند در عملکرد صحیح کاغذکش دستگاه تاثیر بگذارند. برای تعمیر کاغذکش کپی شارپ باید همه این اجزا را بررسی کنیم و با ریشه یابی دقیق مسیر درست تعمیر را انتخاب و اجرا کنیم.

 

تعمیر چیپست کارتریج کپی شارپ

چیپست کارتریج کپی یکی از بخش های موجود در کارتریج است. این قطعه برگه هایی که توسط دستگاه چاپ می شود، می شمارد. وقتی در دستگاه کپی با پیغام هایی نظیر  Toner exhausted، Toner empty، Toner low، Cartridge change، Cartridge Replace روبه رو می شویم، باید کارتریج را شارژ یا تعویض کنیم. اگر با تعویض یا شارژ کارتریج کپی شارپ همچنان این پیغام های خطا را مشاهده کنیم، باید برای تعمیر دستگاه کپی، چیپست کارتریج کپی را ریست کنیم؛ در معدود مواردی نیاز به تعویض شمارنده کارتریج یا همان چیپست کارتریج است.

باید بدانید که هر چیپست به کارتریج تنها اجازه چاپ 2000 برگ را می دهد، حتی اگر کارتریج شارژ شده باشد، چیپست اجازه چاپ بیشتر را نمی دهد. در شرایطی که دستگاه کپی با دستورات چاپ بیش از توان و ظرفیت خود روبه رو شود، کارتریج توسط چیپست غیر فعال خواهد شد. در نمایندگی فتوکپی شارپ به راحتی می توانید در بخش تعمیرات دستگاه کپی، این مشکل را برطرف کنید.

 

تعمیر مین برد کپی شارپ

مین برد کپی مهمترین بخش دستگاه کپی است که وظیفه کنترل سایر اجزای را برعهده دارد. نمایندگی فتوکپی شارپ در بخش تعمیر دستگاه کپی، این قطعه را به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و حرفه ای بررسی می کند و پس از تشخیص ایراد و اختلال موجود، مسیر تعمیر را انتخاب و اجرا می کند. 

خرابی مین برد روند عملکرد دستگاه کپی را با اختلال شدید رو به رو می کند. مین برد قطعه ای سخت افزاری از دستگاه کپی است که وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. تعمیر این قطعه نیازمند بررسی های دقیق و تخصصی در سطح نرم افزار و سخت افزار است. یک تعمیرکار با تجربه برای تعمیر مین برد کپی شارپ، با رعایت استانداردهای روز دنیا می تواند هر گونه نقص یا مشکل در این دستگاه را برطرف سازد.

 

نمایندگی تعمیران فتوکپی شارپ

عیب یابی و تعمیر کپی شارپ

تعمیرات کپی شارپ در این مرکز با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه (یا همان عیب یابی صحیح دستگاه) آغاز می‌گردد. با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. عیب ‌یابی و تعمیرات دستگاه‌های کپی شارپ در این مرکز با در نظر داشتن و رعایت تمامی پارامترهای ضروری این حوزه انجام می‌ پذیرد. برخی از پارامترهای مذکور که به صورت کاملاً جدی و دقیق به دست کارشناسان مرکز تعمیرات کپی شارپ پیاده می‌گردند عبارتند از:

 • عیب‌یابی هیتر، ترموستات و ترمیستور
 • عیب‌یابی یونیت کاغذ‌کش
 • شیوه‌های سازگار با دستگاه کپی شارپ جهت تعویض پیکاپ
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت دابلکس
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت فیدر
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت خروجی
 • عیب‌یابی و رفع کدهای خطا، کار کردن با کد و…. .
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت اسکنر
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت لیزر
 • شیوه‌های مناسب شارژ کارتریج
 • استفاده از جدیدترین شیوه‌های تعویض دولوپر
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت درام
 • بررسی و عیب‌یابی یونیت فیوزینگ

تعویض قطعات دستگاه کپی sharp

گاهی ممکن است علی رغم به کار گرفتن همه ی روش های موجود برای تعمیر دستگاه کپی شارپ ، قطعات معیوب قابل تعمیر نباشند. در این حالت، تنها راه حل موجود، تعویض قطعه ی معیوب با یک نمونه ی جدید و تازه نفس است. برای تعویض قطعاتی همچون فیوزینگ، مین برد، برد پاور، درام، کارتریج، سنسورها، بخش های داخلی پنل، اپتیک و …، باید دستگاه باز شود.

اگر در این حین فشاری به هریک از بخش های دستگاه کپی وارد شده و یا قطعه ی مورد نظر یا محفظه ی آن دچار شکستگی شوند، هزینه ی تعمیرات افزایش یافته و سایر بخش ها نیز صدمه خواهند دید. از طرفی، اگر قطعه ی جایگزین شده اصل نباشد و یا کیفیت لازم را نداشته باشد، عملکرد دستگاه کپی شما با مشکلات جدی تر مواجه خواهد شد. بنابراین توصیه می کنیم در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه کپی خود، به نمایندگی مجاز شارپ در مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و به این ترتیب، از تعویض قطعات معیوب به بهترین شکل، اطمینان حاصل کنید.

انواع دستگاه کپی شارپ

در سیستم اداری امروز، عقد بسیاری از قراردادها و تعهدنامه‌ها با استفاده از کپی و رونوشت مدارک و اسناد صورت می‌گیرد، زیرا افراد غالباً تمایل دارند اصل این مدارک و اسناد را در نزد خود نگه ‌دارند. از همین‌رو دستگاه ‌های چاپ و به‌ ویژه دستگاه کپی، یکی از پرکاربردترین دستگاه ‌های موجود در سیستم اداری حال حاضر کشور است. همین پرکاربرد بودن دستگاه‌های کپی است که کاربران را وامی‌دارد تا ماشینی با کیفیت قطعات هرچه بالاتر و بهتر را خریداری کنند تا با این کار به عمر مفید دستگاه و کارآیی آن بیافزایند.

هم‌اکنون، دستگاه‌های کپی شارپ از جمله دستگاه‌های کپی موجود در بازار کشور می‌باشند که با توجه به تولید آن‌ها در کمپانی بزرگی مثل شارپ، کاربران رغبت و استقبال بسیاری به خرید و کار با آن دارند. اگر شما نیز از علاقمندان و کاربران دستگاه های کپی شارپ هستید می توانید با مراجعه به بخش محصولات نمایندگی مجاز کپی ، بخشی از اطلاعات و مطالب مرتبط با مدلهای گوناگون این دستگاه و دیگر برندهای هم رده را دریافت نمایید.

واحدهای تخصصی تعمیرات کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی یکی از برجسته ترین مراجع تخصصی تعمیر و فروش انواع برندهای دستگاههای کپی در ایران است. در این مرکز فروش و تعمیر پرطرفدارترین و پرفروش ترین دستگاه های کپی در بازارهای داخلی کشور نظیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، شارپ، شارپ، اچ پی، زیراکس، کانن، ریکو و… به صورت حرفه ای انجام می پذیرد.

نمایندگی کپی در ایران در راستای ارائه‌ بالاترین سطح کیفی خدمات به همکاران و کاربران دستگاههای کپی، اساس کار خویش را بر استفاده از بروزترین و پیشرفته ‌ترین تجهیزات تعمیر نهاده و خبره ترین مهندسان تعمیر را به همکاری فراخوانده است. شما کاربران گرامی دارنده هر یک از مدلها و برندهای دستگاه کپی که هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کپی شارپ تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را در زمینه فروش و تعمیر آنها دریافت نمایید.

ارائه‌ هرگونه مشاوره در زمینۀ خرید دستگاه کپی، اطلاع‌رسانی به مشتریان گرامی در زمینه نقاط ضعف و قوت هر کدام از دستگاه های کپی، مقایسۀ قیمت‌ هر محصول با برندهای هم‌تراز و هم‌ردۀ آن در صورت درخواست مشتری و در اختیار گذاشتن بروشورهای هر دستگاه که حاوی مشخصات فنی و شیوه‌ی عملکرد آن هستند، ارائه اطلاعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر یک از دستگاه های کپی و خدماتی از این دست را می توان با حضور در نمایندگی کپی در ایران دریافت نمود. واحدهای ارائه دهنده خدمات در این مرکز در بخش واحدهای تخصصی تعمیرات کپی معرفی گشته اند. 

اخبار دستگاه کپی شارپ و دیگر خبرها

تعمیرات کپی شارپ در حال حاضر نیاز بسیاری از کاربران این دستگاه است. چه این دستگاه نیز با وجود کیفیت بالای ساخت و قطعات به مرور زمان و با استهلاک قطعات دچار ایراد گشته و به تبع آن نیازمند تعمیر می‌گردد. در این میان آنچه که شایان توجه است تأکید بر انجام تعمیرات کپی شارپ به دست کارشناسان متبحر و با استفاده از تجهیزات تخصصی مرتبط با این حوزه است.

کاربران حرفه ای دستگاه های کپی شارپ می دانند که تعمیرات کپی شارپ لزوماً به معنی رفع خرابی‌ها و عیوب ایجاد شده در دستگاه نیست بلکه تمامی عملیات مربوط به نگهداری، گردگیری، استفاده از مواد اولیه عالی و … را نیز شامل می‌گردد.

کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات کپی شارپ ضمن رفع و حل تمامی عیوب و خرابی‌های ایجاد شده در این تجهیزات، ارائه‌ دهندۀ تمامی خدماتی هستند که توجه به آن‌ها سبب پیشگیری از استهلاک دستگاه گشته و به عمر مفید آن می‌افزایند.کارشناسان ما در نمایندگی کپی در ایران به تدوین و نگارش برخی از مطالب و ترفندهایی نموده اند که پیاده سازی آنها به عمر مفید دستگاه افزوده و کارآیی آن را دوچندان می سازد. مطالب و اخبار مرکز تخصصی کپی را از طریق بخش زیر در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده اند.

مقالات تعمیرات کپی شارپ

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کپی شارپ به منظور ارتقاء دانش فنی کاربران و همکاران گرامی اقدام به تدوین مقالات مرتبط با تعمیر و نگهداری دستگاه های کپی شارپ نموده‌اند. تدوین چنین مقالاتی و به اشتراک گذاشتن آنها سبب می‌گردد تا کاربران این محصولات با بهترین شیوه های حفظ و به کارگیری آنها آشنا شده و از این راهرو به عمر مفید دستگاه خویش بیافزایند. شما می‌توانید جهت در اختیار داشتن چنین مقالاتی به بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی کپی مراجعه نمایید.

نمایندگی فتوکپی شارپ

نمایندگی فتوکپی شارپ، به صورت ویژه در حیطه فروش و تعمیرات انواع دستگاه کپی شارپ فعالیت می کند. این مرکز برای هرچه منسجم تر بودن فرایند سرویس دهی، پارت های مجزایی را برای هریک از اقداماتش راه اندازی کرده است. به این ترتیب که واحد فروش و تعمیرات کپی شارپ، هر یک سرویس های همان حوزه را به کاربران ارائه می دهند. در بخش فروش، کارشناسان مجربی فعالیت می کنند که با انواع مدل های فتوکپی شارپ آشنایی کامل داشته و بر ویژگی های فنی و نوع عملکرد آنها تسلط دارند. این کارشناسان مشاوره های لازم را به خریداران ارائه داده و تجربه خریدی آگاهانه را برای این عزیزان رقم می زنند.

در بخش تعمیرات نیز جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات کپی فعالیت می کنند که با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار آلات روز دنیا، قادر به عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع کپی شارپ می باشند. خدمات ارائه شده در هر دو بخش نمایندگی فتوکپی شارپ در سطحی است که کاربران را از مراجعه به سایر مراکز مشابه بی نیاز می سازد.

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ عرضه کننده تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی، تعمیر مین برد، شارژ کارتریج دستگاه کپی شارپ، تعمیر درام، تعمیر کاغذکش، تعمیر دولوپر، تعمیر برد پاور دستگاه کپی، تعمیرات هارد دیسک دستگاه کپی، تعمیر بلید دستگاه کپی sharp و …. به کاربران گرامی می باشد.

5/5(3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + شش =