اشتراک گذاری

تعمیر یونیت اسکن دستگاه کپی

دستگاه های کپی امروزی از یونیت های مختلفی نظیر یونیت لیزر، یونیت درام، یونیت اسکن کپی، یونیت فیوزینگ، یونیت تانک دولوپر، یونیت کاغذ کش و … تشکیل می‌شوند. یکی از این یونیت‌ها که خرابی و تعمیر آن موضوع صحبت امروز ماست، یونیت اسکن است. این یونیت همانطور که از نام آن پیداست، وظیفه‌ی انجام فرایند اسکن در این دستگاه را به عهده دارد. این یونیت از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام وظیفه‌ای مهم را ایفا می‌کنند. 

بروز خرابی در هر کدام از این قطعات میتواند عملکرد اسکن در دستگاه کپی را با مشکل مواجه سازد. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، بخشی از خدمات خود را به عیب یابی و تعمیر یونیت های دستگاه کپی ، اختصاص داده است. این سرویس شامل تمامی دستگاه های کپی موجود در بازار خواهد شد و از گارانتی و ضمانت نامه‌ی معتبر نیز برخوردار خواهد بود. در ادامه برخی از خدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی در این خصوص را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تعمیر یونیت اسکن دستگاه کپی

مهم ترین نشانه های خرابی یونیت دستگاه کپی

  • روشن نشدن اسکنر
  •  توقف عملیات اسکن
  • خرابی پورت های اتصال اسکن
  • عدم شناسایی اسکنر
  • خاموش شدن خود به خودی یونیت اسکن
  • آسیب های فیزیکی یونیت اسکن

تعمیر یونیت اسکن در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

یکی از سرویس های تخصصی ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، عیب یابی و تعمیر یونیت اسکن دستگاه کپی است. این نمایندگی به لطف تخصص و تجربه‌ی بالای کارشناسان و متخصصان تعمیر خود، قادر است در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به مشکلات و ناکارآمدی های جزیی و کلی یونیت اسکن، رسیدگی کند. یونیت اسکن، از قطعات متعددی تشکیل شده است که هر کدام از آنها، نقش مهمی در این یونیت دارند. 

اختلال در هر یک از آن‌ها میتواند به خرابی کلی یونیت اسکن در هر دستگاه کپی ای منجر شود. تعمیر این یونیت، نیازمند مهارت بسیار بالای تیم کارشناسی تعمیر دارد. لذا توصیه میشود، از سپردن دستگاه خود، به مراکز نامعتبر و غیر استاندارد جدا بپرهیزید.

تعمیر یونیت اسکن دستگاه کپی در محل

یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، تعمیر یونیت اسکن دستگاه کپی در محل است. این تجهیزات به دلیل حجم و وزن بالای خود، لازم است تا حد امکان کمتر جابه جا شوند. جابه جایی و انتقال این تجهیزات به مراکز تعمیر، می‌تواند برای کاربران با سختی های زیادی از جمله اتلاف وقت و هزینه همراه باشد.

از این رو کارشناسان ما این آمادگی را دارند، تا در صورت لزوم به محل کار یا سکونت کاربرانی که در یونیت اسکن دستگاه کپی خود، شاهد اختلال بوده اند، اعزام شوند. پس از اعزام تیم تعمیر به محل، عملیات عیب یابی و تعمیر یونیت اسکن دستگاه کپی، به جریان می افتد. این سرویس در حداقل زمان و مطابق با استانداردهای روز دنیا به انجام میرسد. برای اطمینان بیشتر کاربران گرامی، کلیه ی خدمات تعمیر در محل، از گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز بهره خواهد برد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی ، واحدی مجزا را به تعمیرات انواع دستگاه کپی در این مرکز، اختصاص داده است. تعمیر این محصولات به دلیل پیچیدگی بسیار بالای سخت افزار، نیاز به مهارت بالایی دارد و به همین دلیل تحت نظارت جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی صورت میگیرد.

متخصصین فعال در این مجموعه، ضمن بررسی هریک از مدل های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و غیره از همه برندها، تخصصی ترین اقدامات را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند. کاربران گرامی  هریک از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، ریکو، کانن، اچ پی، فوجیتسو، زیراکس، شارپ، کیوسرا و غیره می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، به حرفه ای ترین شکل مورد عیب یابی و تعمیر قرار میگیرد.

همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، سطح کیفی تعمیرات فتوکپی را به بالاترین حد ممکن رسانده و فرایند عیب یابی و ترمیم را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی انجام می دهند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩