اشتراک گذاری

ریست کردن پرینتر برادر

اگر کاربر پرینتر برادر هستید حتما پیش آمده که پرینتر پیغامی مبنی بر پر شدن حافظه ارسال کند. در این صورت پرینتر به طور خودکار از کار می افتد. با کمی جستجو متوجه میشوید که وقت ریست کردن پرینتر برادر فرا رسیده است اما با نحوه این کار آشنایی ندارید. ریست پرینتر brother به منظور پاک کردن تمامی تغییرات و تنظیماتی که توسط کاربر، روی پرینتر اعمال شده، صورت میگیرد. با این کار پرینتر به حالت اولیه بازگشته که اصطلاحا به این حالت بازگشت به تنظیمات کارخانه گفته می شود.

با ریست پرینتر برادر تمامی تنظیمات از جمله تنظیمات مربوط به شبکه و همچنین تنظیمات IP نیز کاملا پاک شده و به حالت کارخانه باز می گردد، پس دقت کنید چنانچه قصد آن را دارید که پرینتری را که قبلاً از طریق شبکه با آن در ارتباط بودید را به حالت کارخانه برگردانید، پس از انجام عملیات بازگرداندن به تنظیمات کارخانه به احتمال قوی ارتباط شما با پرینتر از طریق شبکه قطع خواهد شد. پس توصیه میکنیم قبل از ریست کردن پرینتر همه ابعاد را نظر گرفته و سپس اقدام کنید.

ریست کردن پرینتر برادر

نحوه ریست کردن پرینتر برادر

کمپانی برادر پرینتر های مختلفی را در سری های مجزا تولید و عرضه کرده است. هر یک از مدل های تولید شده در حالت کلی ساختاری شبیه به هم دارند اما در جزئیات میتوانند بسیار متفاوت باشند. ریست کردن پرینتر brother در سری های مختلف، راهکاری متفاوت میطلبد. در این بخش نحوه ریست کردن در برخی از سری های تولید شده توسط این برند را مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه شوید.

ریست کردن پرینتر های سری HL

برای ریست کردن پرینترهای سری HL برادر لازم است پرینتر در حالت روشن باشد. پس اگر پرینتر خاموش است آن را روشن کرده و درب کارتریج را در قسمت جلویی پرینتر باز کنید. در این مرحله کلید GO را فشار دهید. لازم است این فشار تا زمانی که همه چراغ ها به حالت چشمک زن دربیایند، ادامه داشته باشد. در صورت بروز این اتفاق این دکمه را رها کنید و درب کارتریج را ببندید. زمانی که چراغ درام خاموش شود میتوانید اطمینان حاصل کنید که پرینتر ریست شده است.

برای شارژ کارتریج پرینتر برادر خود کلیک کنید

نحوه ریست کردن پرینتر برادر در خانواده MFC و خانواده DCF

در ریست کردن پرینترهای خانواده MFC و خانواده DCF لازم است دستگاه روشن باشد. پس اگر از روشن بودن دستگاه مطمئن هستید، درب کارتریج پرینتر برادر را در جلوی دستگاه بازکنید و کلید OPTION (CLEAR) را فشار دهید. منتظر بمانید تا عبارت Change dram1-Yes2-NO روی صفحه نمایش ظاهر شود؛ سپس کلید شماره یک را بزنید تا عملیات تایید شود. ریست کردن پرینتر برادر در خانواده MFC و خانواده DCF با زدن این کلید با موفقیت به پایان میرسد.

روش ریست کردن پرینتر برادر در مدل های HL-1210,1111,1112,1118

یکی از تفاوت های موجود در ساختار این پرینترها محل قرار گرفتن درب کارتریج است. درب کارتریج در این پرینتر ها بر خلاف پرینتر های قبلی در سمت بالایی دستگاه قرار دارد. برای ریست کردن پرینترهای brother مدل HL-1210,1111,1112,1118 مانند پرینتر های قبلی از روشن بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید و سپس درب کارتریج را از قسمت بالای پرینتر باز کنید. سپس به منظور ریست کردن کنتر درام پرینتر ۴ بار کلید روشن و خاموش (پاور) دستگاه را فشار دهید. بعد از این چهار بار دستگاه ریست خواهد شد و عملیات به پایان میرسد.

نمایندگی تعمیرات برادر

نمایندگی تعمیرات برادر تمام نیرو و مهارت خود را به کار گرفته است تا بتواند خدماتی در خور محصولات این کمپانی ارائه دهد. تعمیر فکس برادر، تعمیرات دستگاه کپی، تعمیر پرینتر، تعمیرات اسکنر، تعمیرات دستگاه چندکاره و… از جمله خدماتی هستند که در این مرکز ارائه میشوند. متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی برادر به دلیل بهره مندی از سالها سابقه و در اختیار داشتن بروزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که ممکن است به هر دلیل در محصولات این کمپانی پدید آیند.

1/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩