اشتراک گذاری

تعمیر غلطک پرینتر ریکو

یکی از قطعات هم در پرینتر Ricoh، غلطک پرینتر ریکو می باشد که ممکن است به دلایل از قبیل استفاده نابجا از دستگاه، استهلاک غلطک و مواردی از این دست دچار اختلال و خرابی گردد. خرابی‌های پیش آمده در غلطک چاپگر ریکو به دلیل نقش ویژه این قطعه در فرآیند چاپ می‌بایست در اسرع وقت رفع گردد در غیراینصورت امکان ادامه کار با دستگاه وجود نخواهد داشت. 

صرف نظر از علت بروز اشکال در این بخش از دستگاه، آنچه که در زمان تعمیر غلطک پرینتر Ricoh مهم است مراجعه به یک مرکز معتبر و رسمی است. مرکزی که تعمیر پرینتر ریکو را بر اساس استانداردهای ذکر شده از سوی کمپانی سازنده انجام داده و قادر به تعمیر یا تعویض اصولی و درست غلطک های پرینتر ریکو باشد.

تعمیر غلطک پرینتر ریکو

آموزش تمیز کردن غلطک پرینتر ریکو

در بخش زیر آموزش ساده و گام به گام مرتبط با تمیز کردن غلطک پرینتر ارائه شده است. شما کاربران گرامی می‌توانید با پیاده‌سازی مرحله به مرحله این دستورالعمل، اشکالات آلودگی‌های پیش آمده در این بخش از دستگاه را مرتفع سازید. در صورت مواجهه با هرگونه اشکال در روند گردگیری می‌توانید از طریق  راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر ریکو تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

  • برای شروع لازم است که پرینتر ریکو خود را خاموش نمایید.
  • پس از خاموش کردن پرینتر، جهت دسترسی به اجزای داخلی چاپگر، می بایست درب یا قاب پرینتر را باز کنید.
  • در صورتی که بر روی سینی کاغذ، کاغذی وجود دارد آن‌ها را خارج نمایید.
  • برای تمیز کردن غلطک پرینتر به یک پارچه ی بدون پرز مرطوب نیاز دارید.
  • پارچه را در یک دست و بر روی غلطک نگاه دارید و با دست دیگر خود به آرامی غلطک را چرخانده و تمیز کنید.
  • پس از تمیز کردن سرتاسر غلطک، تمامی درهای باز شده را ببندید. کاغذها را سر جای خود قرار دهید و مجدد پرینتر خود را به برق زده و روشن کنید.
  • با اتمام مراحل تمیز کردن غلطک پرینتر، جهت اطمینان از درستی این کار، چندین برگ پرینت آزمایشی بگیرید.

در صورتی که کشیده شدن کاغذها به درستی انجام شود، مشخص می شود که غلطک های پرینتر ریکو به خوبی تمیز شده در غیر اینصورت باید پاکسازی غلطک ها را مجدداً انجام دهید.

نکته: کارشناسان تعمیر پرینتر ریکو توصیه می‌کنند که در حین پاکسازی غلطک پرینتر، از اسپری مستقیم مواد شوینده و پاک کننده بر روی غلطک های پرینتر Ricoh و سایر قطعات داخلی دستگاه خودداری شود. به جای این کار می بایست از پارچه بدون پرز، نم دار و تمیز استفاده نمایید.

تعمیر غلطک پرینتر در نمایندگی ریکو

نمایندگی تعمیرات پرینتر ریکو با تجهیز کارگاه های خود، به پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکاران این حوزه، موفق به ارائه ی بالاترین سطح کیفی خدمات در حیطه ترمیم، تعمیر، بازیابی و بهبود عملکرد غلطک در انواع پرینترهای ریکو گردیده است. تعمیر لیزر پرینتر ریکو یکی از خدمات تخصصی به شمار می‌آید و همچنین این تعمیرات همراه با گارانتی معتبر به متقاضیان ارائه می‌گردد. اهمیت کارایی این یونیت، در کیفیت خروجی پرینتر موجب شده که تعمیرات آن، با دقت و حساسیت ویژه ای همراه باشد. کارشناسان و متخصصان این مجموعه قادرند در کوتاه ترین زمان ممکن هر گونه اختلال در غلطک پرینتر ریکو را شناسایی و برطرف نمایند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩