اشتراک گذاری

تشخیص باتری اصلی موبایل چگونه است؟

تشخیص باتری اصلی موبایل چگونه است. این سوالی است که در این مطلب سعی داریم پاسخی کاربردی برای آن ارائه دهیم. موبایل به واسطه قابلیت جابجایی خود ملزم به استفاده از باتری می‌باشد.

طول عمر این باتری‌ها مرتبط با میزان استفاده کاربر است. همانطور که مستحضر هستید درون بازار پر است از باتری‌های تقلبی. معایب این باتری‌ها عبارتند از : راندمان نامناسب آنها و انفجار و شعله‌ور شدنشان.

تشخیص باتری اصلی موبایل

نحوه تشخیص باتری اصلی موبایل چگونه است؟

جعبه باتری

در اولین مرحله به بررسی جعبه باتری بپردازید. جعبه باتری‌های اصلی کیفیت ساخت خوبی دارد. ضمنا رنگ ها و حروف روی جعبه ظاهری طبیعی و نرمال دارند. لازم به ذکر است ، اکثر باتری‌های داخل بازار ایران پک ندارند. پس دیگر موارد را بررسی نمایید.

برای تشخیص باتری اصل موبایل اپل از👈🏻 کارشناس نمایندگی اپل بپرس👉🏻

تاریخ ساخت باتری

به بررسی تاریخ ساخت باتری بپردازید. تاریخ ساخت حک شده بر بدنه باتری را با تاریخ روی جعبه مقایسه نمایید. هر دو بایستی یکی باشند (نحوه تشخیص باتری اصلی موبایل چگونه است).

بدنه باتری

با دقت بدنه باتری و برچسب آن را چک کنید. غالبا برچسب دور بدنه در قسمت لبه‌های باتری تقلبی دارای برآمدگی و شکاف است. در باتری اصلی برچسب به خوبی تا لبه‌ها کشیده شده است.

متن نوشته شده روی باتری

به نوع نوشته‌های روی باتری توجه نمایید. نوشته‌های روی باتری اصلی ظاهر خوبی داشته و با حروف ضخیم و پر رنگ چاپ می‌گردند.

ظاهر باتری

به بررسی زوایای انتهایی باتری بپردازید. بخش انتهایی باتری اصل جمع و جور تر است.

بررسی باورهای اشتباه در زمینه باتری موبایل

پس از پاسخ دادن به این سوال که نحوه تشخیص باتری اصلی موبایل چگونه است . بهتر است به باورهای غلط در زمینه باتری موبایل بپردازیم.

  • باتری‌ها از نوعی «حافظه» برخوردار هستند
  • شارژرهای غیراصل موجب آسیب به باتری می‌شوند
  • شارژ گوشی از شب تا صبح موجب آسیب به باتری می‌گردد
  • هنگام شارژ شدن گوشی نباید از آن استفاده کرد
  • خاموش کردن گوشی باعث آسیب به باتری میشود
  • پیش از اولین استفاده، حتما باید باتری را پر کرد
  • قرار دادن باتری درون فریز موجب افزایش عمر آن می‌گردد
  • استفاده از اینترنت بیش از هر چیز دیگری باعث تخلیه باتری میشود
  • خاموش کردن وای‌فای، جی‌پی‌اس و بلوتوث موجب افزایش عمر باتری خواهد شد
  • برنامه‌های تسک منیجر موجب بهبود عمر باتری می‌شوند

برای تعمیر موبایل فوجیتسو در یک نمایندگی معتبر با پرسنل تعمیرات مجرب فقط کافیه همین حالا گوشی و برداری و با شماره هایی که تو سایت اعلام کردیم تماس بگیری 😉

نمایندگی فوجیتسو و واحدهای تعمیرات فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو در ایران کارگاه‌های مجزایی را برای تعمیر دستگاه‌های تولید شده توسط این کمپانی در نظر گرفته است. این امر  بدین معناست که کارشناسان با تمرکز بیشتری اقدام به تعمیر دستگاه معیوب مشتریان می‌نمایند.

لازم به ذکر است ، در واحدهای تعمیرات فوجیتسو ، تمامی خدمات تعمیر با به کارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌گیرد. بکارگیری مدرنترین ابزارآلات کمک می‌کند تعمیرکاران با تکیه بر مهارت خود بهترین خدمات تعمیر را ارائه نمایند.

مشکلاتی که ممکن است حین استفاده از باتری تقلبی برای دستگاه بیفتد، کاربر را با دغدغه تشخیص باتری اصلی موبایل چگونه است ؟ مواجه می‌کند. امید است توانسته باشیم با ارائه این پرسش و پاسخ گامی در به روز کردن اطلاعات شما عزیزان برداریم.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩