اشتراک گذاری

تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا در واحد تعمیرات دستگاه کپی به کمک متخصصان و کارشناسان ارشد این حوزه انجام می شود. شناخت قطعه فیوزینگ برای همه کاربران دستگاه های کپی کونیکا مینولتا ضرورت دارد. قطعه فیوزینگ در عملکرد خروج سند چاپی از دستگاه نقش مستقیم دارد.

به همین دلیل است که پیدایش هر گونه اختلال در فیوزینگ به طور کلی روند چاپ را با مشکل رو به رو می کند. به یاد داشته باشید که اجرای هر گونه تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا تنها باید توسط افراد متخصص انجام شود تا در روند عملکردی دستگاه اختلالی ایجاد نشود و به سایر قسمت های دستگاه کپی کونیکا مینولتا صدمه وارد نشود.

درام پرینتر فوجیتسو

چگونگی تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا

همه کاربران دستگاه کپی به خوبی می دانند که وقتی کاغذ از دستگاه کپی بیرون می آید، گرم است؛ دلیل این گرما وجود قطعه فیوزینگ است. این قطعه در حقیقت جایگزین هات رولرهای قدیمی دستگاه های کپی هستند. از آنجا که قطعه فیوزینگ عملکرد سرعتی بالایی دارد، باعث می شود که از جرقه زدن و آتش گرفتن کاغذ در اثر گرمای زیاد جلوگیری شود.

همه تکنسین های ما در بخش اختصاصی تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا با همه ویژگی ها و عملکرد های ریز و درشت این قطعه از دستگاه کپی آشنایی دارند و به راحتی می توانند با کمک آرشیو قوی از تجهیزات جانبی، عملیات تعمیر و تعویض این قطعه را با بالاترین کیفیت انجام دهند.

خدمات تعویض و تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا

اگر کارشناسان ما در اجرای تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا به این تشخیص برسند که تعمیر این قطعه عملی نیست و مشکل را حل نخواهد کرد، وارد فاز تعویض می شوند و با استفاده از یک قطعه اورجینال، اصل و شرکتی که ضمانت های لازم را نیز دارد، عملیات تعویض را انجام می دهند. تشخیص این نیاز با تکنسین های مربوطه است، اما معمولا خود دستگاه هشدار هایی مبنی بر تعویض یا تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا را می دهد.

این هشدار ها از طریق کد های ارور گوناگون به کاربر و تکنسین مخابره می شوند. البته وجود مشکلاتی در چاپ مثلا ظهور خطوط اضافی بر روی سند چاپی می تواند دلیلی بر وجود مشکل و اختلال در قطعه فیوزینگ دستگاه کپی کونیکا مینولتا باشد. در چنین مواقعی بهتر است پیش از اقدام به تعویض و تعمیرات فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا با یک مرکز استاندارد و رسمی مشورت کنید و بهترین اقدام را انجام دهید.

قطعات قابل تعویض یونیت فیوزینگ دستگاه کپی کونیکا مینولتا

  • پاک کننده پرس
  • ابری هاترولر
  • پرس
  • لامپ فیوزینگ
  • ناخنک هاترولر و پرس
  • پوسته فیوزینگ
  • هاترولر
  • بوش هاترولر
  • بلبرینگ هاترولر و پرس
  • ترمیستور

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا توسط تکنسین های برتر این حوزه انجام می شود. این تعمیرات با استفاده از تجهیزات برتر و دستگاه های تعمیراتی مدرن ارائه می شود که این قابلیت را دارند همه اختلالات ریز و درشت دستگاه کپی کونیکا مینولتا را شناسایی کنند و در نهایت تعمیر کپی کونیکا مینولتا در مسیر درست و اختصاصی خود قرار بگیرد.

کارشناسان ما در واحد اختصاصی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا با تحلیل و آنالیز همه قطعات این دستگاه به راحتی می توانند عیب یابی کنند و با تشخیص صحیح وارد عملیات تعمیر می شوند.

واحد تعمیرات کونیکا مینولتا

اجرای تعمیرات همه محصولات کونیکا مینولتا به تخصص و دانش ویژه ای نیاز دارد. همکاران ما در واحد تعمیرات کونیکا مینولتا هر کدام در بخش ویژه خود فعالیت دارند و هر کدام در حوزه اختصاصی خود خدمات رسانی می کنند. این تفکیک و جداسازی در واحد تعمیرات کونیکا مینولتا سبب شده است که خدمات به شکل حرفه ای تر و با کیفیت بالاتر در اختیار کاربران قرار بگیرد و در نهایت کاربر رضایت کامل از نحوه خدمات رسانی داشته باشد.

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا تلاش می کند که همه نیاز های کاربران این کمپانی را به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشد. این نمایندگی فعال در دو حوزه پر ترافیک فروش و خدمات پس از فروش، پس از بررسی های دقیق و کارشناسانه، نیازهای کاربران را شناخته است و همه خدمات و سرویس های خود را بر اساس این نیاز ها و تقاضا ها برنامه ریزی می کند.

نمایندگی رسمی و قانونی کونیکا مینولتا ضمن رعایت همه قوانین و ضوابط موجود، این امکان را دارد که خدمات پس از فروش اصل و شرکتی در اختیار کاربران قرار دهد. با مراجعه به این نمایندگی می توانید از سایر تسهیلات ویژه نیز بهره مند شوید.

اخبار، اطلاعات، مقاله های مرتبط و سوالات رایج کاربران را درباره کمپانی کونیکا مینولتا را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩