اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر زیراکس

تعمیر پرینتر زیراکس یکی از خدمات تخصصی است که در نمایندگی زیراکس ارائه می‌شود. مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس، مجهز به ابزار پیشرفته‌ی تعمیر می‌باشد. تعمیرکاران این مرکز، متخصصان خبره و کاربلد حوزه تعمیرات پرینتر هستند که با استفاده از ابزار درجه یک، به تعمیر این دستگاه می‌پردازند.

در ادامه شما را با روند تعمیر پرینتر در مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر زیراکس آشنا می‌نماییم.

تعمیر پرینتر زیراکس

نکات مهم درباره تعمیر پرینتر زیراکس

پرینتر، یکی از ماشین‌های اداری است که کاربرد بسیار زیادی در انجام امور اداری دارد. البته امروزه با توجه به نیازهای متفاوت کاربران، پای دستگاه‌های پرینتر به منازل نیز باز شده است. با توجه به اینکه این دستگاه پرکاربرد ممکن است دچار نقایصی شود، لازم دانستیم تا به ارائه نکاتی پیرامون تعمیر پرینتر زیراکس بپردازیم. با ما همراه باشید.

مشکلات احتمالی پرینتر زیراکس

شناخت مشکلاتی که ممکن است برای پرینتر ایجاد شود، می‌تواند به شما در عیب‌یابی و مراجعه به موقع جهت تعمیر، کمک کند. در این قسمت برخی از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه‌های پرینتر پیش بیاید را برای شما مطرح می‌کنیم. این موارد توسط کارشناسان مرکز تعمیر پرینتر زیراکس جمع آوری شده‌اند:

عدم توانایی دستگاه پرینتر زیراکس در پرینت گرفتن

ممکن است پرینتر به دلایل مختلف قادر به پرینت گرفتن نباشد.

کیفیت پایین صفحه پرینت شده

گاهی در دستگاه‌های پرینتر این اتفاق می‌افتد. صفحه پرینت گرفته شده دارای کیفیت بسیار پایینی می‌باشد.

گیر کردن برگه در پرینتر زیراکس

برای همه کاربران ممکن است اتفاق بیفتد که برگه در پرینترشان گیر کند، این مساله معمولا برطرف می‌شود. اما چنانچه شاهد تکرار مداوم آن بودید، قضیه را جدی بگیرید.

سفید بودن برگه پرینت شده

سفید شدن برگه پرینت شده نیز از جمله دیگر مشکلات احتمالی پرینترهای زیراکس می‌باشد.

لازم به ذکر است که بد پرینت گرفتن و روشن نشدن پرینتر را نیز می توان به این موارد افزود. در صورتیکه دستگاه پرینتر شما دچار این مشکلات شد توصیه می‌کنیم به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید و جهت تعمیر پرینتر خود اقدام نمایید. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر زیراکس با برخورداری از دانش و تجربه بالای خود، اقدام به ترمیم دستگاه پرینتر شما به شکل تخصصی خواهند کرد.

فرایند عیب‌یابی پرینتر زیراکس

باید دقت داشته باشید که عیب‌یابی پرینتر زیراکس امری تخصصی بوده و نیازمند داشتن تجربه در این زمینه می‌باشد. چنانچه فرایند عیب‌یابی به شکل ناقص و یا به صورت اشتباه انجام شود، دستگاه شما تعمیر نمی‌شود. حتی ممکن است متحمل هزینه‌های بیشتری نیز بشوید.

در مرکز تعمیر پرینتر Xerox فرایند عیب‌یابی دستگاه توسط مهندسین زبده انجام می‌پذیرد. مهندسین این مرکز با بررسی تک تک قطعات پرینتر و در صورت نیاز پرسیدن سوالاتی از کاربران، عیب اصلی دستگاه را یافته و پس از براورد هزینه و همچنین هماهنگی با مشتری، اقدام به ترمیم قطعه موردنظر می‌نمایند. لازم به ذکر است که در صورتی که قطعه ای از پرینتر زیراکس شما نیاز به تعویض داشته باشد، با نمونه اورجینال تعویض می‌گردد.

خدمات تخصصی واحد تعمیرات پرینتر زیراکس

 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و …
 • انجام کلیه تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پرینتر در مرکز تعمیر پرینتر زیراکس
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر زیراکس
 • تشخیص و تصحیح خطاهای مربوط به ریبون پرینتر زیراکس
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر زیراکس به منظور سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی پرینتر زیراکس
 • ارائه ی گارانتی برای خدمات ارائه شده
 • تعمیر انواع پرینتر زیراکس
 • تعمیر پرینتر در محل و نیز در مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس
 • سرویس پرینتر زیراکس
 • تهیه و ارائه‌ی انواع شارژ مواد مصرفی پرینتر زیراکس
 • تعویض قطعات معیوب پرینتر زیراکس با قطعات اورجینال
 • انواع تعمیرات تخصصی پرینتر زیراکس
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر
 • بررسی نوار انکودر در پرینتر زیراکس

نمایندگی زیراکس و واحدهای تعمیرات زیراکس

نمایندگی زیراکس عاملیت فروش و تعمیر کلیه محصولات شرکت زیراکس را در ایران دارا می‌باشد. این مرکز با استعانت از الطاف الهی و نیز لطف کاربران  توانسته در سال‌های اخیر به انتخاب اول آنها تبدیل شود. به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان، واحدهای مجزای تعمیرات تخصصی در این نمایندگی راه‌اندازی شده است. در این واحدها، خدمات تخصصی تعمیر هرمحصول، به شکل مجزا انجام می‌پذیرد. در صورت تمایل خدمات ما را در واحدهای تعمیرات زیراکس مطالعه نمایید.

شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بخش‌های مختلف سایت ، از تازه ترین اخبار و خواندنی ها مربوط به محصولات زیراکس مطلع گردید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩