اشتراک گذاری

نمایندگی شارپ

 

نمایندگی شارپ یک درگاه معتبر و قانونی است که خدمات و تسهیلاتی بسیار گسترده و متنوع برای کاربران خود در نظر گرفته است.

در این نمایندگی رسمی و قانونی امکانات و تسهیلات بسیار فراوانی وجود دارد که هر کدام بخش های مهمی از نیاز های کاربران شارپ را تامین می کند.

همان طور که می دانید کمپانی معتبر شارپ در حوزه های مختلفی از صنایع و تکنولوژی فعالیت دارد.

لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، ماشین های اداری و دفتری و انواع لپ تاپ و مانیتور و … از جمله حوزه های مختلف فعالیت کمپانی شارپ است.

این کمپانی در هر بخش محصولات متنوعی تولید می کند. در نمایندگی شارپ تمامی این محصولات در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات شارپ تحت حمایت و پشتیبانی قرار می گیرد.

این نمایندگی کمک می کند تا کاربران انتخاب درست و بهینه ای داشته باشند. نمایندگی شارپ امکانات و تسهیلاتی بسیار فراوان و متنوع و مفیدی به کاربران خود ارائه می دهد.

این امکانات به گونه ای تدارک دیده شده اند که هر سطحی از نیاز را برآورنده خواهند ساخت. تمامی سرویس هایی که از طریق نمایندگی تعمیرات کپی شارپ دریافت می کنید، با ضمانت نامه های اصلی و کتبی همراه است.

نمایندگی شارپ

واحد فروش نمایندگی شارپ

در نمایندگی شارپ یک واحد مستقل را همراه با امکانات تخصصی به فروش اختصاص داده ایم. در بخش فروش تسهیلاتی متنوع و کاربردی در اختیار کاربر قرار می دهیم.

برای مثال هر کاربر می تواند از این امتیاز ویژه استفاده کند که قبل از خرید از مشاوره های تخصصی بهره مند شود.

کارشناسان فروش نمایندگی شارپ در قالب مشاوره های رایگان و تخصصی، اطلاعات کاملی درباره محصول مورد نظر به کاربر ارائه می دهند.

این فرصت را می دهند تا محصول انتخابی خود را با نمونه های دیگر در سایر برند ها مقایسه کنند و با در نظر گرفتن فاکتور های اختصاصی و مهم اقدام به خرید کند.

در نمایندگی شارپ می توانید خریدی متمایز و خدمات پس از فروش متمایز تری را تجربه کنید، زیرا این نمایندگی تسهیلات تکمیلی بسیار مفیدی را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

 

واحد تعمیرات نمایندگی شارپ

در واحد تعمیرات نمایندگی شارپ با تعمیرگاه های مجزا و تخصصی روبه رو هستید که هر کدام فقط و فقط در حوزه کاری خود خدمات رسانی می کنند.

این تعمیرگاه ها مجهز به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته هستند. تعمیرکاران و تکنسین ها با تکیه بر دانش و تجربیات خود و با استفاده از به روز ترین و مدرن ترین تجهیزات، خدمات عیب یابی و تعمیر و ترمیمِ بسیار با کیفیتی را به کاربران ارائه می دهند.

مهم نیست که دستگاه معیوب شما مربوط به کدام زیر مجموعه تولیدات شارپ است. در واحد تعمیرات نمایندگی شارپ برای تعمیر هر محصول فضایی جداگانه در نظر گرفته شده است.

این فضاهای جداگانه تعمیراتی نه تنها باعث بالا رفتن تمرکز کاری تعمیرکاران و تکنسین ها می شود بلکه باعث می شود که بهترین و با کیفیت ترین سرویس های تعمیراتی نیز در اختیار مشتریان قرار بگیرید.

تمامی سرویس های تعمیراتی در بخش عیب یابی، تعمیر و ترمیم و تعویض همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است.

واحد تعمیرات نمایندگی شارپ

 

سرویس در محل نمایندگی رسمی شارپ

تنها با هدف تامین رضایت و رفاه و آسایش کاربران، خدمات سرویس در محل نمایندگی شارپ را راه اندازی کرده ایم. در این سرویس کاربر نیاز به انتقال دستگاه معیوب به تعمیرگاه مرکزی ندارد.

پس از تماس او و ثبت درخواست او، در اسرع وقت تماس گرفته می شود و پس از انجام هماهنگی های اولیه تعمیرکار به محل مربوطه اعزام خواهد شد.

تماس با نمایندگی مرکزی شارپ

برای تماس با نمایندگی شارپ از وبسایت رسمی این نمایندگی کمک بگیرید. در بخش ” تماس با ما ” آدرس و شماره های تماس درج شده است.

ساعات کاری این نمایندگی شنبه تا چهار شنبه 8 الی 21، پنج شنبه ها 8 الی 18 و ایام تعطیل 9 الی 15 است.

به علاوه با مراجعه به این وبسایت رسمی می توانید اخبار و اطلاعات و سوالات متداول سایر کاربران را نیز مطالعه کنید و از تازه های کمپانی شارپ مطلع شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩