اشتراک گذاری

نمایندگی Kyocera

نمایندگی Kyocera با تجهیز فضای خویش به پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزاتِ دو حوزه تعمیر و فروش در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید. کارشناسان حاضر در نمایندگی Kyocera با بهره‌گیری از سالها تجربه در امر تعمیرات و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری محصولات Kyocera را با قطعات اورجینال و مناسب‌ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می‌دهند.

نمایندگی Kyocera در «بخش فروش»، بر فروش و عرضه تمامی محصولات کمپانی Kyocera تمرکز دارد. در این بخش تمامی محصولات با ضمانت اصل و گارانتیِ اورجینال بودن به مشتریان گرامی عرضه می‌گردند. در حوزه «تعمیرات محصولات Kyocera» نیز تمرکز عمده‌ی متخصصان این واحد بر تعمیر و ترمیم محصولات معیوبِ Kyocera است که به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته‌اند. عیوبی که ممکن است بدلیل اختلال در نوسانات برق یا استهلاک در قطعات ایجاد گشته باشند.

نمایندگی Kyocera

نمایندگی Kyocera و گارانتی خدمات

گارانتی خدمات در نمایندگی Kyocera اگرچه بسته به نوع سرویس دریافت شده متفاوت است لیکن تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه را شامل می‌گردد. گارانتی خدمات ارائه شده در این مرکز از آن روست که تیمی متخصص از تعمیرکاران و کارشناسان فروش با نمایندگی Kyocera همکاری می‌کنند. به همین دلیل میزان خطا در سرویس‌های ارائه شده بسیار اندک است.

مهندسان و کارشناسان نمایندگی Kyocera با در اختیار داشتن تجهیزات الکترونیکی-فنی پیشرفته و برخورداری از بالاترین سطح مهارت، قادر به رفع تمامی مشکلات و نواقص موجود در دستگاه‌های کیوسرا هستند. بد نیست بدانید که در نمایندگی کیوسرا و در روند تعمیرات دستگاه‌های معیوب این برند صرفاً از قطعات اورجینال استفاده می‌شود.

در صورت نبود قطعه در بازار داخلی، قطعه موردنیاز پس از هماهنگی‌های انجام شده با مشتری از خارج کشور وارد خواهد شد. در شرایط ویژه و خاص نیز، یک دستگاه جدید خریداری شده و جهت دستیابی به قطعات موردنیاز، اجزاء آن اوراق می‌گردد.

خدمات ارائه شده در نمایندگی

خدمات ارائه شده در نمایندگی Kyocera منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات این برند را شامل می‌گردد. دارندگان کلیه دستگاه‌های کیوسرا اعم از دستگاه کپی، پرینتر، موبایل و .. می‌توانند سرویس‌های موردنیاز خود را با مراجعه به این مرکز دریافت نمایند.

در نمایندگی kyocera، سرویس‌های مرتبط با دستگاه‌های سنگین نظیر دستگاه کپی – که امکان جابجایی آنها وجود ندارد- با استفاده از سیستم سرویس در محل کیوسرا ارائه می‌گردد. مدیریت مرکز تعمیرات kyocera به‌روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده تا بهترین خدمات، ظرف مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد.

برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی Kyocera عبارتند از:

  • تعمیر محصولات Kyocera
  • سرویس محصولات Kyocera
  • ارائه کلیه خدمات پس از فروش Kyocera
  • ارائه تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر دستگاه کپی Kyocera
  • ارائه تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر پرینتر Kyocera
  • ارائه تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر فتوکپی Kyocera
  • ارائه تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر موبایل Kyocera
  • ارائه کلیه خدمات مرتبط با تعمیر در محل Kyocera

نمایندگی Kyocera و واحدهای تعمیرات 

نمایندگی کیوسرا در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات موردنیاز به کاربران کیوسرا در حوزه فروش و تعمیر است. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت نیاز به هریک از خدمات مرتبط با محصولات کیوسرا به نمایندگی Kyocera در ایران مراجعه نمایید و تخصصی‌ترین خدمات را دریافت دارید.

نمایندگی کیوسرا در ایران به یُمن حضور نیروی انسانی متخصص و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران توانسته است اطمینان و رضایت مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب نماید. نمایندگی کیوسرا در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر این کمپانی محبوب و خوش‌نام در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد، توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، رضایت بیش از پیش مشترکان خویش را کسب نماید. واحدهای تعمیرات Kyocera در بخش زیر معرفی می‌گردند.

شما کاربران گرامی میتوانید با مراجعه به سایر صفحات وب سایت، اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری و دنبال نمایید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩