اشتراک گذاری

ساخت کوچکترین خازن سرامیکی موبایل توسط کیوسرا

کمپانی کیوسرا به تازگی درحال توسعه کوچکترین خازن سرامیکی موبایل است. این خازنها چند لایه بوده و برای انواع دستگاه‌های موبایل کاربرد دارند. تابحال در جهان این نوع خازن سرامیکی چندلایه و تا این حد کوچک ساخته نشده است.

مدیریت شرکت کیوسرا در معرفی این محصول اعلام کرد: خازن‌های سرامیکی چندلایه (MLCCs) را برای برنامه‌های کاربردی تلفن همراه در اندازه کوچک توسعه داده‌ایم.اندازه این خازن سرامیکی چندلایه تنها برابر ۰٫۲۵x0.125×0.125 میلیمتر میباشد. این خازن به میزان ۶۰% در سطح و ۷۵% در کل، در مقایسه با دیگر محصولات مشابه کاهش حجم داشته است.

کوچکترین خازن سرامیکی کیوسرا

کاربردهای کوچکترین خازن سرامیکی موبایل

این خازنها دارای پتانسیل های فراوانی جهت استفاده در تمامی دستگاه‌های مینیاتوری میباشد. از مهمترین خصوصیات این خازن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اندازه فوق‌العاده کوچک

 با استفاده از این محصول کیوسرا، شرکتهای سازنده مدار میتوانند در طراحی مدارهایی با تراکم بیشتر بهره ببرند. همچنین میتوان محصولات کارآمدتر و با کاربرد بیشتر تولید کرد.

مسلما با استفاده از این خازن سرامیکی موبایلها بسیار کوچکتر خواهند شد. همچنین میتوان در دستگاه‌های پوشیدنی و تجهیزات مرتبط با آن بکار رود. کوچکترین خازن سرامیکی موبایل در گسترش اینترنت اشیا (IOT) نیز میتواند بسیار کمک کننده باشد.

تحمل فشار بیشتر در مقایسه با نمونه های مشابه

امروزه افزایش تقاضا برای پهنای باند اینترنتی منجر به سرعت بیشتر در انتقال داده‌ها نیز شده است. در چنین شرایطی راندمان بهره‌وری دستگاه‌ها بسیار با اهمیت میباشد. ماژول‌های تقویت کننده قدرت نیاز به اجزایی با تحمل بیشتر فشار خواهند داشت. در دستگاه‌های نسل آینده ابعاد الکترودها برای بهینه‌سازی مصرف برق در مدارهای تطبیقی بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

کوچکترین خازن سرامیکی موبایل کیوسرا میتواند مصرف انرژی را در دستگاه‌های فوق سریع و با ظرفیت بالا را نیز کاهش دهد. خازن جدید کیوسرا مدل MLCCs  تا ۲۰%  تحمل فشار بیشتری نسبت به موارد مشابه خواهد داشت.

کیوسرا و واحدهای تعمیرات کیوسرا

کمپانی کیوسرا را میتوان توسعه دهنده محصولات نوآورانه دانست. به همین علت مدیریت نمایندگی کیوسرا در ایران نیز با تجهیز کارشناسان و دستگاه‌های تعمیراتی سعی در بروز نگهداشتن امکانات این مرکز دارد. کارشناسان نمایندگی کیوسرا با شرکت در دوره‌های آموزشی و کسب مدارک معتبر آماده تعمیر تمامی دستگاه‌های جدید و قدیمی کیوسرا میباشد.

از دیگر خدمات نمایندگی کیوسرا میتوان به آموزش و فروش نیز اشاره کرد. این مرکز به تازگی اقدام به آموزش تعمیرات کیوسرا به علاقه‌مندان نموده است. همچنین فروش محصولات کیوسرا با گارانتی و خدمات پس از فروش از مهمترین اقدامات نمایندگی کیوسرا میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیگر واحدهای تعمیرات کیوسرا به لینک های زیر مراجعه کنید.

جهت مطالعه اخبار، مقالات ، محصولات و سوالات متداول نمایندگی کیوسرا به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩