اشتراک گذاری

بهترین پرینترهای چند کاره

بهترین پرینترهای چند کاره که امروزه جایگاه بسیار محکمی در قیاس با پرینترهای تک کاره ، در منازل و شرکت ها، کسب نموده اند، در انواع و سری های مختلف و تحت عناوین و برندهای متفاوت، طراحی و روانه ی بازار میشوند. پرینترهای چندکاره به چاپگرهایی گفته میشود که به صورت همزمان و یک جا، علاوه بر قابلیت چاپ، امکان کپی، اسکن و یا فکس را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. تنوع بسیار بالای این چاپگرها، انتخاب و خریداری آن ها را برای متقاضیان خرید، به امری دشوار بدل ساخته است.

به همین دلیل، مقاله ی پیش رو را به بررسی انواع این تجهیزات اختصاص داده ایم تا متقاضیان را در راستای انتخاب بهترین پرینترهای چند کاره ، راهنمایی کنیم. شما عزیزان همچنین میتوانید در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام در خصوص انواع این تجهیزات ، با مشاوران و پاسخگویان شعب مختلف این نمایندگی دستگاه کپی حاصل فرمایید. همچنین در صورت نیاز به خرید دستگاه کپی می توانید مقاله ی راهنمای خرید دستگاه کپی را مطالعه نمایید.

بهترین پرینترهای چند کاره

معرفی بهترین پرینترهای چند کاره

برای انتخاب بهترین پرینترهای چند کاره ، لازم است با انواع مختلف این تجهیزات ، آشنایی داشته باشیم. اغلب چاپگرهای چندکاره در چهار دسته جای میگیرند که در ادامه به ارائه ی توضیحات کلی در این خصوص، خواهیم پرداخت :

پرینترهای چندکاره ی خانگی

همانطور که از نام این پرینترها پیداست، برای مصارف خانگی و سبک طراحی و تولید شده اند. این پرینترها تنها میتوانند به یک سیستم متصل شوند و حجم کمی از چاپ را پشتیبانی خواهند نمود. این دستگاهها نیاز به حداقل زمان برای راه اندازی برای تولید یک نسخه از یک سند یا داده را دارند و بطور متوسط 6 تا 25 صفحه در دقیقه سرعت دارند. از دیگر نکات که برای خرید بهترین پرینترهای چند کاره لازم است به آن توجه داشت، هزینه ی چاپ نسبتا بالای این پرینترهاست.

پرینترهای چندکاره ی جوهرافشان

از دیگر نکاتی که لازم است در انتخاب بهترین پرینترهای چند کاره مورد توجه قرار بگیرد، تکنولوژی چاپی ست که دستگاه متناسب با آن طراحی و ساخته شده است. پرینترهای جوهراشان، همانطورکه از نامشان بر می آید، از جوهر برای چاپ تصاویر و متون استفاده میکند که از رایج ترین انواع پرینتر های موجود هستند. این پرینترها علیرغم قیمت ارزان تری که نسبت به سایر پرینتر ها دارند، بیشتر برای چاپ عکس استفاده می شوند و در میزان تکثیر بالا به صرفه نیستند زیرا تعداد خروجی آنها بسیار کمتر از خروجی چاپگرهای لیزری است.

پرینترهای چندکاره ی لیزری

پرینترهای چندکاره ی لیزری هم بخش زیادی از توجهات را برای انتخاب بهترین پرینترهای چند کاره ، به خود معطوف میسازند. پرینتر های چند کاره لیزری یا تونری دارای قیمت گرانتری نسبت به پرینترهای جوهری هستند اما مزایای آنها بیشتر و از نظر هزینه های چاپ در حجم بالا کاملا به صرفه تر هستند. این پرینترها برای چاپ از پودری به نام تونر استفاده می کنند که عمر طولانی تری هم نسبت به جوهر دارد. البته سرعت خروجی پرینترهای لیزری بسیار بیشتر از انواع دیگر است.

پرینترهای شبکه

این پرینترها طراحی شده برای چاپ با حجم و سرعت بالا هستند. آن ها معمولا توسط بسیاری از کاربران بر روی یک شبکه به اشتراک گذاشته می شوند و می توانند با سرعت 45 تا 100 صفحه در دقیقه چاپ کنند.

انتخاب بهترین پرینترهای چند کاره

انتخاب بهترین پرینتر چند کاره ، از میان چاپگرهای فراوانی که در سطح بازار مشاهده میشود، آسان نیست و به امری حساس بدل شده است. بسیاری از متقاضیان ممکن است دستگاهی را خریداری نمایند که در نهایت توان پشتیبانی از نیازهای آن ها را نداشته باشد و یا به دلیل برخورداری از آپشن های اضافه ، قیمت بسیار بالایی داشته باشد. در انتخاب پرینتر مناسب ، لازم است به سه کاره بودن، یا چهار کاره بودن آن توجه داشت. چرا که برخی پرینترهای چندکاره ، از فکس برخوردار نیستند. 

نکات بسیار دیگری از قبیل حجم و وزن دستگاه، قیمت، هزینه ی مواد مصرفی، گارانتی های مدت دار و خدمات پس از فروش و … نیز لازم است حتما مورد توجه متقاضیان خرید چند کاره قرار بگیرد. مشاوران و راهنمایان نمایندگی پرینتر، آماده اند تا هر گونه اطلاعات لازم در خصوص این چاپگرها را در اختیار متقاضیان و خریداران گرامی قرار دهند. توصیه می کنیم کاربرانی که قصد خرید دستگاه کپی دارند مقاله بهترین دستگاه کپی را مطالعه نمایند.

مرکز تعمیرات پرینتر

مرکز تعمیرات پرینتر ، از مدت ها قبل، به ارائه ی کلی و جامع سرویس های تعمیر پرینتر میپردازد. این خدمات کلیه ی برندها و مدل های پرینتر را شامل میشود و محدود به مدل و نسخه ی خاصی نخواهد بود. تعمیر و بازیابی پرینترها ، با نظر به ساختار پیچیده و حساسی که دارند، نیازمند تخصص و مهارت بسیار بالایی خواهند بود و سپردن آن ها، به مراکز تعمیر نامعتبر، امری منطقی نیست. تعمیر پرینتر از جمله خدمات تخصصی در نمایندگی تعمیرات پرینتر می باشد. کلیه ی خدمات و سرویس های ارائه شده از سوی این مجموعه، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی همراه است.

4/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩