اشتراک گذاری

ارور های فتوکپی زیراکس

دستگاه های کپی هم مثل بقیه دستگاه های مورد استفاده در حوزه فناوری، خطاهایی دارن که باید بهشون توجه بشه و به موقع برطرف بشن. ما در این مقاله قصد داریم شما رو با ارور های فتوکپی زیراکس آشنا کنیم. دستگاه کپی، درست مثل بقیه ی ماشین های اداری، مشکلاتش رو در قالب یک پیام به کاربر اعلام میکنه، این کاربر هستش که باید معنا و مفهوم این ارورها رو به خوبی بدونه تا بتونه برای رفع کردن این ارور، اقدام مناسب رو انجام بده.

اهمیت این مساله اونجا مشخص میشه که اگه این مشکل ها ادامه داشته باشن و کاربر به این پیام بی توجه باشه، ممکنه دستگاه کپی با مشکل جدی مواجه بشه. اگه شما اطلاعات و دانش کافی برای رفع کردن این ارورهارو ندارید، بهتره که خوتون این کارو انجام ندید؛ چون ممکنه مرحله های انجام کار رو اشتباه انجام بدین و با انجام یه اشتباه کوچیک، دستگاه کپی رو دچار مشکل حادتری بکنید. پس بهتره برای رفع ارورهای فتوکپی زیراکس به واحد نمایندگی تعمیرات کپی زیراکس مراجعه کنین.

ارور های فتوکپی زیراکس

انواع ارورهای فتوکپی زیراکس

اصلی ترین و بارزترین ارور های فتوکپی زیراکس عبارتند از:

  • Imaging unit expired : به این معنی که واحد تصویربرداری بیش از حد مجاز مورد استفاده قرار گرفته.
  • Fuser : فیشر بیش از حد استفاده شدهو باید اصلاح بشه.
  • Fuser Roll replace : این کد به این معناس که لوله Fuser از اندازه ی مورد استفاده قرار گرفته.
  • Transfer Kit :  کیت انتقال بیشتر از اندازه ی مجاز استفاده شده .
  • Error ## : معنای این مورد از ارورهای فتوکپی زیراکس اینه که خطایی رخ داده که ممکنه کاربر بتونه اصلاحش کنه.
  • Jam at : وقتی این ارور نمایش داده میشه، احتمالا یه شئ خارجی در پنل جلویی دستگاه کپی زیراکس گیر کرده.
  • MPT : دستگاه کپی یک رسانه رو در سینی چندکاره شناسایی کرده که باید هر چه سریع تر خارج بشه.
  • Low : کارتریج خالیه و احتیاج به شارژ کردن داره.
  • Missing :کارتریج و تونر شناخته نمیشن.
  • Imaging unit : واحد تصویربرداری بیشتر از حد مجاز و مشخص شده، مورد استفاده قرار گرفته.

رفع ارورهای فتوکپی زیراکس

بعضی  از ارورهای فتوکپی زیراکس به طور کامل مشخص هستش و مفهوم اونا به سادگی قابل درکه. برای برطرف کردن این گروه از کدهای خطا، کافیه مفهوم اون پیام رو بدونین و مشکل رو به سادگی حل کنین. به عنوان مثال، برای رفع ارور Low، کافیه که کارتریج رو شارژ کنید. ولی بعضا پیام های دیگه ای هم وجود داره و نمایش داده میشه که وجود مشکل در قطعات دستگاه رو میدن و توسط کاربران عادی قابل حل نیستن.

تو این شرایط، شما باید از یک تعمیرکار متخصص و کاربلد که علاوه بر شناسایی ارور های فتوکپی زیراکس به قطعات این دستگاه هم تسلط کامل رو داشته باشه، درخواست کنید که ارور های دستگاه کپی شما رو رفع کنه. بروز هر نوع اشتباه در طول این فرایند، باعث به وجود اومدن مشکل جدی تر توی این دستگاه شده و هزینه های تعمیرات رو چند برابر میکنه.

کارشناسان ما در نمایندگی زیراکس در ایران مرکز سخت افزار ایران، مهارت و تجربه کافی جهت رفع هر کدوم از این  ارورها و کدهای خطای دستگاه کپی این شرکت رو دارا هستن و میتونن به راحتی این مشکل هارو حل می کنند.

رفع ارورهای فتوکپی زیراکس

نمایندگی زیراکس در کرج

نمایندگی زیراکس در کرج یک مجموعه سازمان دهی شده و مجهزه که تمامی امکانات خودش رو در راستای ارائه خدمات هرچه با کیفیت تر به کاربران استان البرز به کار گرفته. این مرکز ضمن برخورداری از کادری مجرب و استفاده از ابزار و تجهیزاتی پیشرفته، تخصصی ترین خدمات رو در دو حوزه ی فروش و تعمیرات به کاربران ارائه میده.

مدیریت نمایندگی زیراکس، با هدف افزایش سرعت و کیفیت خدمات رسانی، شعبه ی کرج رو اراه اندازی کرده. به این ترتیب ساکنین محترم مناطق فردیس، هشتگرد، اشتهارد، ساوجبلاغ، اندیشه، ماهدشت، محمدشهر، ملارد و … دیگه نیازی به طی مسافت تا تهران ندارن و می تونن انواع خدمات مورد نیازشون رو در کرج دریافت کنن.

4/5(3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩