اشتراک گذاری

راهنمای خرید کولر گازی فوجیتسو

بدون شک خرید کولرهای گازی فوجیتسو با در نظر گرفتن تنوع مدل و کارایی متفاوت این محصولات، امری دشوار به شمار میرود. اغلب متقاضیان خرید این محصولات، با ابهامات متداولی در این باره روبرو هستند. به همین جهت، در این مقاله -که تحت عنوان راهنمای خرید کولر گازی فوجیتسو به نگارش درآمده-، تلاش شده تا به برخی از رایج ترین پرسش های خریداران در زمینه ی انتخاب کولر مناسب پاسخ داده شود.

به عناون مثال هر خریداری لازم است در نظر داشته باشد، برای چه متراژی قصد خرید کولرگازی دارد؟ کولرگازی قرار است در کدام شهر مورد استفاده قرار بگیرد؟ ارتفاع سقف، تعداد، نوع و جهت پنجره ها به چه صورت است؟ تعداد افراد ساکن در محل مورد نظر چند نفر است؟ محل مورد نظر مجهز به  لوله کشی و جا نمایی اسپلیت هست یا خیر؟ نوع کاربری مکان مورد نظر چیست و بسیاری دیگر از سوالات در مورد میزان مصرف برق و … . شما میتوانید با مطالعه ی ادامه ی مطالب، با انواع کولرگازی های فوجیتسو و کارایی آن ها آشنا شوید.

راهنمای خرید کولر گازی فوجیتسو

چه نوع کولرگازی مناسب من است؟

کولرگازی پنجره ای فوجیتسو

کولرگازی پنجره ای فوجیتسو را میتوان از ساده ترین و ابتدایی ترین کولرهای گازی دانست. این نوع کولرگازی که از یک سیستم یکپارچه تشکیل شده است، تمام اجزای سیکل تبرید را در خود جای داده است، بدین معنی که کمپرسور و فن در یک پک قرار دارد. کولر گازی پنجره ای به راحتی در پنجره و کانال مورد نظر قرار میگیرد. در هنگام خرید تنها باید به ابعاد پنجره ای که قرار است کولر در آن قرار گیرد توجه نمود.

کولرگازی پرتابل فوجیتسو

کولر گازی پرتابل فوجیتسو که از مطرح ترین مدل ها به شمار میرود، آمار فروش بالایی را به خود اختصاص داده است. ذکر این نکته در راهنمایی خرید کولر گازی فوجیتسو ضروری است که این تجهیزات، یک تکه بوده که فقط یک لوله خرطومی پلاستیکی پشت آن برای تخلیه گرمای موتور وصل شده است و نیاز به نصب سایر لوازم ندارد. لازم است توجه داشت، این مدل کولر گازی برای فضاهای کوچک اجاره ای یا استفاده موقت حدود ۲۰ الی ۳۰ متر مربع کاربرد داشته. این کولرها با برخورداری از چرخ ، قابل حمل نیز هستند.

پیشنهاد مطالعه : نصب کولر گازی فوجیتسو

کولرهای ایستاده ی فوجیتسو

این نوع اسپلیت ها بر خلاف کولر متحرک دو تکه اند، یعنی دارای واحد خارجی نیز هستند. پنل اصلی آن بر روی زمین قرار میگیرد اما کندانسور آنها باید در بیرون از محل نصب گردد. ذکر این نکته در راهنمای خرید کولر گازی فوجیتسو ضرورت دارد که، این تجهیزات، به دلیل قدرت بالا ی پرتاب هوا و توانایی سرمایش و گرمایش زیاد برای سالن های وسیع و محل های بزرگ مناسب هستند. لازم است اشاره کنیم جابه جایی این کولرها دشوار است و باید محلی ثابت به آن ها اختصاص داده شود.

کولرگازی اسپلیت فوجیتسو

اسپلیت ها که امروزه طرفداران بیشتری را در میان کولرهای گازی به خود اختصاص داده اند، از دو قسمت تقسیم می‌شوند، یک قسمت برای داخل اتاق و دیگری خارج از آن که موتور یا کمپرسور دستگاه است. این تقسیم بندی به این علت است که کاربر بتواند در محیطی دورتر از محل نصب پنل با حداقل صدا از هوای مطبوع این کولر استفاده کند.

نمایندگی فروش و تعمیرات کولرگازی فوجیتسو

کولرگازی های فوجیتسو به انواع مختلفی تقسیم میشوند که در راهنمای خرید کولر گازی فوجیتسو به آن ها پرداخته شد، پس از انتخاب نوع و مدل کولر، این سوال مهم ایجاد میشود که چنین محصولی را از کجا خریداری نماییم. نمایندگی کولرگازی فوجیتسو که در دو حوزه ی مهم و اصلی فروش و تعمیرات کولرگازی فوجیتسو فعالیت میکند، بیکی از کامل ترین و جامع ترین نمایندگی ها در سطح کشور است. این مجموعه ی بزرگ با در اختیار داشتن واحدهای مجزا و شعب مختلف، بالاترین سطح از کیفیت این خدمات را در اختیار کاربران گرامی خود قرار میدهد. شما عزیزان نیز در صورت تمایل به خرید یا تعمیر هر یک از این محصولات، میتوانید از سرویس های ارائه شده توسط  نمایندگی فوجیتسو بهره مند گردید.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩