اشتراک گذاری

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

تعمیرات لپ ‌تاپ فوجیتسو در این مرکز به دلیل حضور کارشناسان باتجربه و بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته، به‌گونه‌ای انجام می‌پذیرد که می‌توان مدعی رفع اکثریت قریب به اتفاق اشکالات پیش آمده در لپ ‌تاپ های فوجیتسو به دست متخصصان این مرکز بود.

عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی لپ‌ تاپ فوجیتسو، تهیه گزارش فنی از وضعیت لپ تاپ، انجام سرویس‌های جامع و تعمیرات لپ‌ تاپ فوجیتسو از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در نمایندگی

کمپانی فوجیتسو به عنوان سومین ارائه دهنده ی خدمات فناوری اطلاعات از مدت ها قبل به طراحی و تولید لپ تاپ های متنوع پرداخت. این لپ تاپ ها به دلیل برخورداری از کیفیت قابل توجه شان، در سرتا سر جهان طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده اند. به همین دلیل احداث نمایندگی معتبر برای سرویس دهی خدمات پس از فروش در کشورمان ایران نیز بیش از همیشه احساس میشد.

از این رو نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در شعب مختلف به تعمیر و رسیدگی به مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این محصولات میپردازد. این مجموعه با گردآوری جامع ترین آرشیو قطعات جانبی و اورجینال، تمامی خدمات ترمیم و تعویض را با بالاترین کیفیت ممکن به انجام میرساند.

علاوه بر ارائه ی خدمات پس از فروش، یکی از اولویت های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو ، ارائه ی مقالات آموزشی جهت بالا بردن اطلاعات کاربران عزیز میباشد. از این رو در این بخش قصد داریم برخی از مشکلات متداول این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران و کرج

لپ تاپ های فوجیتسو پس از اثبات کیفیت بالای خود، رفته رفته مورد توجه بیشتر مردم در سراسر دنیا قرار گرفتند. این لپ تاپ ها انواع مختلفی دارند و برای کاربری های متفاوتی طراحی و ساخته شدند. کمپانی فوجیتسو با درک بالا از نیاز مردم مختلف، این محصولات را با امتیازات بسیاری نسبت به سایر مدل ها، وارد بازار کرده است. طبیعتا وقتی محصولی تا این حد مورد توجه قرار میگیرد، احداث مراکز پشتیبانی از آن امری ضروری تلقی میشود و نشان از وفاداری کمپانی به کاربران خود دارد.

راه اندازی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در سطح کشورمان ، نیز از دیگر نشانه های وفاداری این کمپانی به کاربران عزیز ایرانی به شمار میرود. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در تهران و کرج ، با برخورداری از بالا ترین سطح امکانات تخصصی، قادر است هر گونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری در انواع مدل های این لپ تاپ ها را شناسایی کند. بعد از به انجام رساندن مراحل دقیق عیب یابی، تعمیر این محصولات آغاز میشود. پروسه ی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در این نمایندگی، با حداقل خطا و در زمانی بسیار کوتاه به انجام میرسد.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در شهرستان ها

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو خدمات پشتیبانی از محصولات پر طرفدار خود را نه تنها در تهران و کرج، بلکه در شهرستان ها هم ارائه میدهد. همانطور که گفته شد، خدمات پشتیبانی از لپ تاپ های فوجیتسو، با بالا ترین کیفیت ممکن به انجام میرسد. این خدمات، تمام مراحل عیب یابی، تشخیص، سرویس و تعمیر را در بر میگیرد.

کاربران عزیز شهرستانی میتوانند برای استفاده از این خدمات، دستگاه معیوب خود را از طریق دستورالعملی که در صفحه ی نمایندگی فوجیتسو در شهرستان ذکر شده  ، به نمایندگی مرکزی تهران، ارسال کنند. فرایند تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در سریع ترین زمان ممکن به انجام میرسد. پس از اتمام تعمیر، لپ تاپ سالم و تعمیر شده، برای کاربر ارسال خواهد شد.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در شهرستان ها

خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو محدود به مورد خاصی نیست و تمامی اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را شامل می گردد. دارندگان این دستگاه می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ کلیه اشکالات پیش آمده در این دستگاه را مرتفع سازند و شاهد بهبود کیفیت دستگاه خویش باشند. خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو عبارتند از:

تعویض باتری لپ تاپ فوجیتسو

باتری یکی از اجزای مهم و اصلی هر لپ تاپ است که قابلیت حمل و نقل را ممکن می سازد. باتری معیوب مساوی خواهد بود با روشن نشدن لپ تاپ و نیاز همیشگی آن به شارژر و منبع انرژی برق. باتری لپ تاپ فوجیتسو و یا هر برند دیگری دارای عمر تعیین شده و مشخصی است که توسط کاربر مصرف می شود. البته استفاده ی نادرست کاربر از لپ تاپ نیز می تواند پروسه ی اتمام عمر باتری را سرعت ببخشد.

مواردی چون نصب و راه اندازی برنامه های بیش از حد سنگین، استفاده از لپ تاپ به هنگام شارژ و نیز به کارگیری شارژرهای غیر استاندارد و تقلبی باعث و بانی خرابی باتری لپ تاپ خواهند شد. در هر صورت ما به شما این اطمینان را می دهیم که تعویض باتری در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو با نمونه ی اورجینال و اصلی دستگاه صورت پذیرد. فراموش نکنید که به تاخیر انداختن تعویض باتری لپ تاپ می تواند فشار زیادی به اجزای مختلف و اصلی سیستم همچون CPU و کارت گرافیک وارد سازد.

تعمیر هارد لپ تاپ فوجیتسو

خرابی هارد لپ تاپ علاوه بر اینکه می تواند ثبت و ضبط دیتاهای مختلف کاربر را با اختلال رو به رو کند، ممکن است باعث خاموشی کامل لپ تاپ نیز باشد. گاهی اختلالات فیزیکی هارد که معمولا با صداهای عجیب و غریب تق تق مانندی نمایان می شوند، کارایی کلی قابلیت های لپ تاپ را مختل می سازند.

نمایش ارورهای گوناگون و بروز مشکل هنگ کردن و یا پیدایش صفحه ی آبی علائم اصلی خرابی هارد هستند. با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو می توانید طی مدت زمان کوتاهی از تمامی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری هارد سیستم رهایی بیابید. اگر نیاز به جراحی هارد نیز وجود داشته باشد، کارشناسان ما به بهترین شکل ممکن فرآیند جراحی را در کلین روم های استاندارد طی خواهند کرد.

تعمیر فن لپ تاپ فوجیتسو

یکی از مهم ترین قطعات قرار گرفته در لپ تاپ ها فن خنک کننده است. این قطعه علاوه بر لپ تاپ در سایر تجهیزات نیز، مورد استفاده قرار میگیرد. فن همانطور که از نامش پیداست، وظیفه ی خنک کردن دستگاه را به عهده دارد. فن ها به دلیل مقابله با گرمای زیاد، ممکن است با اختلالات متعددی روبرو شوند. خرابی فن باعث میشود گرما در لپ تاپ همچنان باقی بماند.

این گرمای زیاد میتواند به سایر قطعات لپ تاپ ها آسیب های جدی وارد کند. معمولا فن به مرور زمان، دچار گرد و خاک و کثیفی میشود که لازم است توسط کارشناس با نهایت دقت، تمیز گردد. از آن جا که تعمیرات فن نیاز به باز کردن قطعات لپ تاپ دارد، توصیه میشود برای انجام آن به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو مراجعه کنید تا از درستی عملیات تعمیر فن لپ تاپ فوجیتسو خود اطمینان حاصل کنید.

خدمات دیگر تخصصی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی لپ تاپ فوجیتسو
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ تاپ فوجیتسو (رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی)
 • تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ فوجیتسو (VGA)
 • رفع  مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … .
 • رفع مشکلات  مدار SOUND  و مدار LAN
 • رفع مشکلات مدار  RTC و  مدار  CLOCK
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • بازیابی اطلاعات لپ ‌تاپ با دستگاه PC3000
 • تعمیرات مادربرد لپ تاپ فوجیتسو
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ تاپ فوجیتسو
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ تاپ فوجیتسو
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت لزوم
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ تاپ فوجیتسو و نیز گشایش قفل لپ تاپ فوجیتسو
 • بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ تاپ فوجیتسو به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ تاپ فوجیتسو
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ تاپ فوجیتسو
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ فوجیتسو وایو (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ تاپ فوجیتسو (آداپتور لپ تاپ فوجیتسو)
 • تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ ‌تاپ (نوت بوک)
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ فوجیتسو
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ فوجیتسو
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ تاپ فوجیتسو
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ تاپ فوجیتسو
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ فوجیتسو وایو (مکانیکی و الکترونیکی)… سیلندر، برد، رفع بدسکتور
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ فوجیتسو
 • رفع مشکلات  مدار POWERING
 • رفع مشکلات  مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU

رفع مشکلات رایج لپ تاپ فوجیتسو

آسیب دیدگی کیبورد لپ تاپ فوجیتسو

کیبورد لپ تاپ های فوجیتسو به خاطر فشار دائمی روی آن در هنگام تایپ یا به خاطر احتمال ریختن مایعات حین کار، جزو آسیب‌پذیرترین قطعات لپ‌تاپ محسوب می‌شود. در نتیجه کلیدهای کیبورد به مرور زمان ممکن است اغلب از جای خود خارج یا فرسوده شوند. خوشبختانه کمپانی فوجیتسو با بالا بردن کیفیت کیبورد های خود، تا حدودی از این مشکل جلوگیری کرده.

اما در صورتی که لپ تاپ فوجیتسوی شما با اختلال در عملکرد کیبورد مواجه شد، میتوانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو از تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده اطمینان کامل داشته باشید.

آسیب دیدگی کیبورد لپ تاپ فوجیتسو

ثابت ماندن پیکسل های لپ تاپ فوجیتسو

یکی از مشکلات شایع که بسیاری از کاربران لپ تاپ های فوجیتسو به خاطر آن به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو مراجعه میکنند، مشکل ثابت ماندن پیکسل های صفحه ی نمایش است. این خرابی معمولا با ظهور علائمی چون سبز ماندن نقاط کوچک و بزرگ در صفحه نمایش همراه است.

پیکسل‌های غیر منطبق یا ثابت می‌توانند در صفحه‌نمایش لپ‌تاپ‌ بسیار آزاردهنده باشند. هرچند ترفند های گوناگونی برای از بین بردن این اختلال وجود دارد، اما بهترین و مطمئن ترین راه حل همچنان تعویض صفحه ی نمایش است. این فرایند نیازمند تخصص بسیار بالایی ست که تنها نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو از آن برخوردار است.

حل اختلالات درایور کارت گرافیک لپ تاپ فوجیتسو

از متداول ترین مشکلاتی که لپ تاپ های فوجیتسو با آن ها روبرو میشوند، اختلالات درایور گرافیک آن هاست. این اختلال معمولا مربوط به قدیمی بودن درایور کارت گرافیک میشود. این مشکلات اغلب از بازی‌های رایانه‌ ای و نرم‌افزارهای جدیدی ناشی می‌شود که برای عملکرد صحیح، نیازمند به‌ روزترین نسخه‌ی درایور کارت گرافیک لپ تاپ فوجیتسو هستند.

به همین دلیل، به‌ روزرسانی مکرر کارت گرافیک و حتی درایورهای مربوط‌به کارت صوتی و شبکه، امری بسیار ضروری محسوب می‌شود. این سرویس ها در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو با بالاترین کیفیت ممکن و مطابق با سطح استاندارد جهانی به انجام میرسد.

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو و دیگر واحدهای تعمیرات فوجیتسو

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در این مرکز به دست مجموعه‌ای متشکل از «کارشناسان زبده و مجرب» و «تجهیزاتی پیشرفته و سازگار» انجام می‌پذیرد. تلفیق این دو مجموعه منجر به تشکیل واحدی متخصص و کارامد در حوزه تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو گشته است که به اذعان بسیاری از همکاران یکی از معدود مراکز پیشرو در ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو است. دیگر واحدهای تعمیرات فوجیتسو در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

اخبار لپ تاپ فوجیتسو و دیگر خبرها

مرکز تعمیرات فوجیتسو در ایران اصولی چون سرعت، کیفیت و دریافت هزینه مصوب (بر اساس نرخنامه ارائه شده از سوی اتحادیه) را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان وظیفه خود می‌داند.

مرکز تعمیرات فوجیتسو با ایجاد فضایی مملو از امکانات تخصصی و تجهیزات پیشرفته درصدد ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه فروش و خدمات پس از آن به کاربران محصولات فوجیتسو است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر اخبار لپ تاپ فوجیتسو و دیگر خبرها را دریافت نمایید.

مقالات لپ تاپ فوجیتسو و دیگر مقالات

نمایندگی فوجیتسو در ایران با مجهز کردن فضای سازمانی خویش به حضور مهندسان زبده و ابزارآلاتِ پیشرفته، زمینه ای جهت ارائه خدمات تخصصی مرتبط با فروش و تعمیرات فوجیتسو فراهم آورده است. تمامی کارشناسان حاضر در این مرکز دارای مدارک تخصص فنی و نظری در حیطه تخصصی خویش می‌باشند. نمایندگی فوجیتسو در ایران به یُمن حضور کارشناسان مجرب و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ترمیم، بازیابی و تعمیر محصولات فوجیتسو گشته است.

خدمات ارائه شده در نمایندگی فوجیتسو در ایران محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی فوجیتسو را شامل می گردد. مقالات لپ تاپ فوجیتسو و دیگر مقالات از طریق بخش زیر قابل دسترسی است.

انواع لپ تاپ فوجیتسو و دیگر محصولات

نمایندگی لنوو ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، بهسازی و ارتقاء محصولات شرکتی است که با نام کامل  Lenovo Group Limited در سال ۱۹۸۴ در چین تأسیس شد؛ شعبه مرکزی این شرکت در حال حاضر در شهر پکن قرار دارد. شرکت چینی لنوو پس از تأسیس، همکاری خود را با شرکت مهندسی IBM در امریکا آغاز کرد و به پیشرفت های خویش ادامه داد.

محصولات عرضه‌شده توسط این کمپانی عبارتند از: لپ‌تاپ، تب‌لت، گوشی موبایل لنوو، ورک‌استیشن، تلویزیون‌های هوشمند، کامپیوترهای سرور، پرینتر، نرم افزارهای مدیریت آی‌تی و لوازم جانبی الکترونیکی. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با انواع لپ تاپ فوجیتسو و دیگر محصولات به بخش زیر مراجعه نمایید.

سوالات متداول تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

پیشنهاد کارشناسان ما آن است که پیش از مراجعه به یک مرکز جهتِ تعمیرات فوجیتسو از مجاز و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید. مجاز بودن یک مرکز به کاربر این اطمینان را می‌بخشد که خدمات ارائه شده در آن مبتنی بر اصول و ضوابط استاندارد شرکتی و با نظارت سازمان‌های بالاتر انجام می‌پذیرد.

مرکز تعمیرات فوجیتسو با آگاهی از کاستی‌های موجود در این عرصه، در راستای تأمین و برآورده‌سازی نیازهای کاربران به یک مرکز مجاز و استاندار راه‌اندازی شده است و ارائه دهنده کلیه خدمات به کاربران محصولات این برند است. کارشناسان ما در بخش زیر پاسخگوی پرسش ها و ابهامات شما خواهند بود. سوالات متداول تعمیر لپ تاپ فوجیتسو نیز در این بخش پاسخ داده خواهند شد.

سوالات متداول تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو

تنوع بالایی که در تولیدات فوجیتسو وجود دارد ما را برآن داشت تا خدمات تخصصی هر یک از آنها را در پارتهای جداگانه ای به کاربران ارائه دهیم. به همین دلیل است که نمایندگی فوجیتسو در ایران متشکل از پارت های تخصصی تعمیر بی شماری است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به کاربران عرضه می گردد.

شما کاربران گرامی، صاحب هر یک از دستگاه های فوجیتسو که هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی فوجیتسو در ایران از خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش بهره مند گردید.

2.5/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =