اشتراک گذاری

تعمیر درام پرینتر کیوسرا

درام یکی از اجزای مهم قرار گرفته در پرینتر های لیزری کیوسرا است که نقش موثری در کیفیت چاپ ایفا میکند. البته درام ها یکی از مهم ترین بخش های ماشین های کپی نیز هستند. بیش از آن که به مشکلات و خرابی های این دستگاه و تعمیر درام پرینتر کیوسرا بپردازیم، کمی در مورد نحوه ی کار این دستگاه صحبت خواهیم نمود. درام بکاررفته در پرینترهای لیزری کیوسرا ، تصویر را بر روی کاغذ موجود در دستگاه انتقال می‌دهد و بدین ترتیب چاپ تصویر را ممکن می‌سازد. 

میتوان متصور شد در صورت خرابی درام، خراشیدگی، استهلاک و یا فرسودگی این قطعه، کار چاپ به درستی انجام نخواهد شد. در صورتی که خروجی چاپگر بی کیفیت باشد، لازم است سلامت درام مورد بررسی قرار بگیرد. تعمیر درام پرینتر کیوسرا یکی از اقدامات تخصصی نمایندگی  پرینتر کیوسرا ست که با دقت و حساسیت بسیار بالا به انجام میرسد.

تعمیر درام پرینتر کیوسرا

نحوه ی تعمیر درام پرینتر کیوسرا

تعمیر درام پرینتر کیوسرا را میتوان یکی از امور حساس در واحدهای پشتیبانی و تعمیر نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا به شمار آورد. کارشناسان این مجموعه با اشراف کامل نسبت به ساختار و نحوه ی عملکرد انواع درام، میتوانند در سریع ترین زمان ممکن مشکلات به وقوع پیوسته در قطعه را عیب یابی و تعمیر نمایند.

برای تعمیر درام پرینتر کیوسرا، بهتر است درام را با یک دستمال بدون پرز خشک و بدون استفاده از هیچ ماده دیگری، تمیز کرد. یکی از نکاتی که لازم است مورد توجه قرار بگیرد، ضربه پذیری درام است. درام توان قدرتی بسیار پایینی در برابر ضربه دارد و حتی ضربات جزئی هم به کیفیت آن آسیب می زند.

 نکته ی حایز اهمیت بعدی حساسیت درام به تابش مستقیم نور است. این قطعه به هیچ وجه نباید در معرض نور قرار بگیرد و لازم است در طول مراحل تعمیر، در فضایی نسبتا تاریک قرار بگیرد.

تعمیر درام پرینتر کیوسرا

تعمیر درام پرینتر کیوسرا در نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا با رعایت اصول و به کار گیری تخصص بالا به انجام میرسد. همانطور که در بالا اشاره شد، درام نقش انتقال دهنده ی تصویر از پرینتر لیزری به روی کاغذ، برای تولید چاپ را به عهده دارد و هر گونه مشکل در آن، میتواند مشکلات و بی کیفیتی های بسیاری را برای خروجی چاپگر به همراه داشته باشد.

در چنین مواقعی تعمیر درام پرینتر کیوسرا با تکیه بر اصول و استاندارد های جهانی، به انجام میرسد. این سرویس نیز مانند سایر خدمات ارائه شده در نمایندگی کیوسرا ، با گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی معتبر همراه است.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩