اشتراک گذاری

تعمیرات پرینتر کیوسرا

موفقیت و پیشروی مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا مرهون تعهد به پارامترهایی است که از زمان راه اندازی و آغاز به کار این مرکز اجرایی گشته اند. پارامترهایی نظیر:

 • همکاری مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا با گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور
 • بهبود و ارتقاء فضای کاری میان کارکنان مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا
 • رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و…
 • پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا در حوزه تعمیر
 • تعهد مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا به ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده
 • استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات بهسازی
 • ارتقاء، تعمیر و ترمیم

با نمایندگی پرینتر کیوسرا یک تیر و چند نشان را هدف بگیرید

حتما می پرسید چگونه با یک تیر، چند نشان را هدف بگیریم و اتفاقا موفق هم باشیم؛ ما به شما می گوییم. اگر به نمایندگی پرینتر کیوسرا مراجعه کنید، می توانید چنین تجربه دلنشینی را داشته باشید. تنها با یک بار مراجعه به نمایندگی پرینتر کیوسرا می توانید از بهترین خدمات و سرویس ها در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات پرینتر کیوسرا بهره مند شوید و این یعنی همان یک تیر و چند نشان. تنها کافی است در انتخاب خود به اندازه کافی محتاط باشد و بی گدار به آب نزنید.

مهم است که شما از کجا و از کدام نمایندگی خدمات دریافت می کنید. این انتخاب در سرنوشت خرید شما و خدمات پس از فروشی که نیاز دارید، بسیار تاثیرگذار است. در نمایندگی پرینتر کیوسرا همه امکانات و تسهیلات لازم برای تجربه یک خرید خوب و بهره مندی از خدمات پس از فروش ایده آل و مناسب فراهم است.

تجربه بهترین خدمات تعمیرات پرینتر کیوسرا با یک انتخاب درست

تعمیر لیزر پرینتر کیوسرا

امروزه استفاده از پرینترهای لیزری در منازل و مراکز اداری امری متداول و شایع است. کیوسرا یکی از برند هایی است که همواره مورد انتخاب کاربران برای خرید یک پرینتر لیزری بوده است. طبیعی است که این بخش از پرینتر بعد از مدتی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. لذا شناخت بخش لیزر این دستگاه و آشنایی با اختلالات و شیوه های تعمیر آن، بسیار ضروری است. لیزر یا همان یونیت لیزر متشکل از اجزای مختلفی از جمله برد لیزر، لیزر، برد موتور گرداننده و آینه ی کوچک عدسی است.

هر یک از این بخش ها، تاثیر بسزایی در کیفیت پرینت این دستگاه دارند. لذا خرابی آنها می تواند مستقیما پرینتر را تخت تاثیر قرار دهد. این قطعه درست مثل نور عمل می کند. وقتی لیزر خراب می شود، نور به دستگاه نمی رسد. بی کیفیتی چاپ در صورت پر بودن کارتریج، تار بودن پرینت و نبود فوکوس لازم در پرینت در نتیجه خرابی لیزر است. تعمیر لیزر پرینتر کیوسرا را می توان با جا انداختن پین آینه یا تعویض سوکت لیزر انجام داد. سیم پیچی سوکت نیز مورد دیگری است که می توان با بررسی آن لیزر پرینتر کیوسرا را تعمیر کرد. گاهی آلوده شدن لنز پرینتر سبب پیدایش ایرادات و اختلالاتی در دستگاه می شود. در هر صورت باید بدانید که اگر شدت آسیب دیدگی بسیار بالا باشد، فقط باید لیزر را تعویض کرد؛ این تعویض را فقط در نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا  انجام دهید.

تعمیر درام پرینتر کیوسرا

یک نمونه دیگر از بهترین خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا، تعمیر درام پرینتر این دستگاه است. درام به خصوص در یک کارتریج لیزری نقش مهمی دارد. تا جایی که اگر کارتریج را با بهترین تونر هم شارژ کنيد، ولی درام بی کیفیتی داشته باشید، کارتریج کارایی مناسبی نخواهد داشت. درام وظیفه انتقال تصویر از پرینتر به کاغذ را بر عهده دارد. بهترین تصمیم برای بهبود پرینتری که درام آن با اختلال روبه رو است، تعویض درام است، زیرا تعویض درام ساده تر، سریع تر و مطمئن تر از هر اقدام دیگری است.

تعویض فوم رولر ﭘرینتر کیوسرا

فوم رولر یک رولر باریک به قطر ١٠-١٥ میلی متر است که دقیقا پشت به وایپر بلید و روی سطح درام  قرار گرفته است ؛ نقش اساسی آن شارژ الکتریکی درام است. حتما می دانید که فوم رولر جزء لوازم مصرفی کارتریج  است و ﭘس از مدتی مصرف باید تعویض شود. فوم رولر یا به تنهایی یا با کل اجزای کارتریج تعویض می شود. این قطعه در حالی که بر روی درام قرار گرفته، بر سطح درام می چرخد تا جریان الکتریکی را منتقل کند.

اگر درام به خوبی ﭘاک نشود و اثرات تونر بر روی آن باقی بماند، فوم رولر ﭘرینتر عملکرد خوبی نخواهد داشت و در نتیجه در صفحه ﭘرینت شده سایه ایجاد می شود. نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا می تواند این قطعه مصرفی را برای شما با بهترین کیفیت ممکن تعویض کند.

تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا

خرابی کاغذکش منجر به عدم عملکرد دستگاه می شود و به طور کلی دستگاه از کارایی خارج می شود. تعمیر کاغذکش پرینتر کیوسرا فرایند تعمیری دیگری است که نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا آن را انجام می دهد. اگر کاغذکش یا قطعات داخلی آن خراب باشد، ورود و خروج کاغذ با مشکل مواجه خواهد شد. عیب یابی، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات مختلف کاغذکش پرینتر کیوسرا را به نمایندگی تعمیرات پرینتر کیوسرا واگذار کنید. باید بدانید که این قطعه در عین سادگی، پیچیدگی های زیادی دارد که بی توجهی به آنها زمینه ساز بروز مشکلاتی دیگر خواهد بود.

تعمیرات پرینتر کیوسرا و دیگر واحدهای تعمیرات کیوسرا

نمایندگی کیوسرا ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های تولید شده در کمپانی کیوسرا اعم از پرینتر، فتوکپی، سرور و… است. در این میان تعمیر پرینتر کیوسرا یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که با بهره مندی از به روزترین تجهیزات تعمیر و به دست تیمی از کارشناسان زبده انجام می پذیرد.

اگر شما نیز در حال حاضر در جستجوی یک مرکز مجاز جهت تعمیر چاپگر کیوسرا خود هستید اما به دلیل عدم آشنایی با این مراکز دچار سردرگمی شده اید پیشنهاد ما به شما مراجعه به نمایندگی کیوسرا است. دیگر واحدهای تعمیرات کیوسرا در بخش زیر معرفی می گردند.

خدمات واحد تعمیرات پرینتر کیوسرا

 • ارائه مشاوره جهت سرویس‌های زمانبندی دوره‌ای
 • ارائه مشاوره در خصوص چگونگی عملکرد و سیستم پرینترهای کیوسرا
 • به‌روز سازی Firmware پرینترهای کیوسرا جهت اصلاح عیب‌های اختلالی پرینترها
 • بررسی و اصلاح اسناد فنی پرینترهای کیوسرا
 • تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات پرینترهای کیوسرا
 • بازیابی و ترمیم کابل‌ها، اتصالات و قطعات سخت‌افزاری در صورت خرابی
 • عیب‌یابی پیکاپ
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل پرینتر کیوسرا
 • عیب یابی مسیر حرکت کاغذ
 • بررسی نوار انکودر و رفع عیوب آن
 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تعویض و تعمیر قطعات مستهلک جهت بهینه‌سازی عملکرد دستگاه و کاهش میزان انرژی
 • تنظیمات و نصب درایور و ماژول‌های جانبی پرینتر کیوسرا و تجهیزات جانبی جدید
 • تعویض بایوس و ریست کردن پرینتر کیوسرا
 • شارژ کارتریج کیوسرا
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودرش
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر کیوسرا
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر کیوسرا جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • شارژ مواد مصرفی پرینتر کیوسرا

اخبار پرینتر کیوسرا و دیگر خبرها

با توجه به گسترش صنعت چاپ و گسترش دامنه ی استفاده از پرینترها، هر لحظه شاهد معرفی پرینترهای جدید با فناوری های نوین به بازارهای جهانی هستیم. ازهمین روست که مطالعه اخبار مرتبط با دنیای چاپ برای کاربران این محصولات بسیار مفید خواهد بود. همچنین سبب آشنایی آنها با جدیدترین تکنولوژی ها و فناوری های این دستگاه خواهد گشت.

اگر شما نیز از علاقمندان این حوزه هستید می توانید با مراجعه به بخش زیر جدیدترین اخبار پرینتر کیوسرا و دیگر خبرها مرتبط با این حوزه را پیگیری نمایید.

مقالات پرینتر کیوسرا و دیگر مقالات

نمایندگی‌ کیوسرا پیشرفته ‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. مدیریت نمایندگی کیوسرا درصدد برآمده است تا به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران ضمن تقسیم ساختار درونی این سازمان به پارتهای متعدد، بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با کمپانی و محصولات کیوسرا را نیز از طریق فضای این سایت در اختیار کاربران قرار دهند.

بعلاوه جهت آسودگی کاربران خدمات مرتبط با تعمیر برخی از محصولات کیوسرا نظیر تعمیر کپی کیوسرا بصورت تعمیر در محل به کاربران گرامی ارائه می گردد. مقالات پرینتر کیوسرا و دیگر مقالات مرتبط نیز از طریق بخش زیر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

انواع پرینتر کیوسرا و دیگر محصولات کیوسرا

کارشناسان ما در نمایندگی کیوسرا با معرفی و عرضه هر دستگاه جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب، به بررسی و واکاوی آن پرداخته و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن را استخراج می نمایند.

این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس دستگاه پرینتر کیوسرا شده و سبب گشته تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در نمایندگی کیوسرا بازیابی گردند. انواع پرینتر کیوسرا و دیگر محصولات کیوسرا از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

تعمیرات پرینتر کیوسرا

سوالات متداول تعمیرات کیوسرا

مدیریت نمایندگی کیوسرا درصدد برآمده‌اند تا با ارائه خدماتی نظیر تعمیرات کیوسرا در محل سطح کیفی خدمات پشیبانی را ارتقاء داده و رضایت بیش از پیش مشتریان خویش را کسب نماید. در سرویس تعمیرات کیوسرا در محل نیازی به حمل و جابجایی دستگاه وجود ندارد و کلیه خدمات تعمیر در محل مورد نظر مشتری انجام می‌پذیرد.

شما کاربران گرامی می توانید سوالات متداول تعمیرات کیوسرا را درباره شیوه استفاده از خدمات تعمیر در محل کیوسرا و یا دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات کیوسرا با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های دریافتی خواهند بود.

نمایندگی کیوسرا

نمایندگی کیوسرا در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران کیوسرا در حوزه فروش و تعمیر است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به هریک از خدمات مرتبط با محصولات کیوسرا به نمایندگی کیوسرا در ایران مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارید.

نمایندگی کیوسرا در ایران به یُمن حضور نیروی انسانی متخصص و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران توانسته است اطمینان و رضایت مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب نماید.

3/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + سیزده =