اشتراک گذاری

راهنمای خرید پرینتر

اگر قصد خرید پرینتر جدیدی داشته باشید، بدون آگاهی از معیارهای تعیین کننده ی یک انتخاب ایده آل و مناسب، مطمئنا میان چاپگرهای کوچک و بزرگ مختلف گیج خواهید شد. به طور کلی نمی توان یک سیستم چاپ را بر دیگری برتر دانست. این موضوع کاملا باید مطابق با خواسته ها و انتظارات شما از دستگاه چاپ جدید شخصی سازی شود. در این مقاله به شما خواهیم گفت برای تجربه ی خریدی رضایتبخش در راستای تهیه ی پرینتر به چه پارامترهایی دقت کنید.

راهنمای خرید پرینتر

پارامترهای تعیین کننده در خرید پرینتر

نوع استفاده از پرینتر

مهم ترین نکته که باید هنگام خرید پرینتر به آن توجه کنید، نوع استفاده ی شماست. اگر از چاپگر جدید خود انتظار دارید که مرتبا به چاپ عکس بپردازد، باید به سراغ پرینترهای مخصوص چاپ عکس بروید. از طرفی ساختار فنی پرینترهایی که مناسب مصارف خانگی هستند با پرینترهای اداری یکسان نیست. یک پرینتر جوهر افشان کوچک کارایی خوبی برای مصارف خانگی دارد، در حالی که برای چاپ اسناد اداری بهتر است به سراغ پرینترهای لیزری بروید. حضور قابلیت های چندگانه مانند فکس، کپی و اسکن نیز مسئله ی با اهمیت دیگری است که می بایست به آن دقت داشته باشید.

قیمت پرینتر نکته ای مهم در خرید پرینتر

در پروسه ی خرید پرینتر باید بودجه ی شما مشخص باشد. پرینتری انتخاب کنید که سطح انتظارات و توقعات شما را با بودجه ی موجود منطبق سازد. البته مسلما قیمت پارامتری است که بسیاری از خصوصیات ساختاری دستگاه چاپ را دربرمی گیرد. پیشنهاد می کنیم جویای قیمت پرینتر مورد نیاز خود در چند فروشگاه مختلف باشید تا فرآیند خرید با رضایت خاطر شکل گیرد.

کیفیت چاپ پرینتر

کیفیت چاپ پرینتر عامل تعیین کننده ی دیگری در خرید پرینتر است. این پارامتر می تواند نسبی باشد و براساس نوع انتظارات کاربر و بودجه ی موجود تغییر کند. توصیه می شود به هنگام انتخاب پرینتر، حتما شاهد چاپ برگه ای در فروشگاه باشید و چاپگر مورد نظر را تست کنید.

تعمیر پرینتر خودتو به مرکز تعمیراتی ما بسپار! تازه گارانتی تعمیرات هم داره!

ارتباطات و اتصالات پرینتر

در پروسه ی خرید پرینتر باید نوع ارتباطات و اتصالات دستگاه را شناسایی کنید. در عصری زندگی می کنیم که گوشی های موبایل به یکی از سیستم های اصلی مسئله ی تبادل اطلاعات تبدیل شده است. متاسفانه بسیاری از پرینترهای قدیمی قابلیت برقراری اتصالات بی سیم و وایرلس میان تبلت های هوشمند و گوشی های موبایل را ندارد. عدم حضور وایرلس می تواند در کاهش سرعت چاپ اسناد مورد نظر شما موثر واقع شود. حتی اگر قصد تهیه ی پرینتری برای منزل را دارید، بهتر است به تکنولوژی وایرلس در چاپگر دقت داشته باشید.

ظرفیت ماهیانه ی پرینتر

هنگام خرید پرینتر باید به میزان ظرفیت ماهیانه توجه کنید. هر چاپگر دارای ظرفیت تعیین شده ای است که در چهارچوب آن قادر به فعالیت است. اگر توجهی به این عدد نداشته باشید، خرابی پرینتر امری طبیعی است. سیستم های ارزان قیمت ظرفیت ماهیانه ی کمی دارند. این ظرفیت کم ممکن است دردسرساز شود. با توجه به میزان استفاده ی از پرینتر در ماه و البته ی بودجه ی خود، دستگاه کپی با ظرفیتی انتخاب نمایید.

هزینه ی مواد مصرفی پرینتر

در فرآیند خرید پرینتر باید به هزینه ی مواد مصرفی توجه داشته باشید. خرید یک پرینتر با تونر کمیاب و گران قیمت با وجود نوسانات ارزی و محدودیت های میان کشورها، نمی تواند انتخاب عاقلانه ای تلقی شود. هنگام خرید از نوع کارتریج پرینتر و هزینه ی شارژ آن مطلع شوید تا خرید هوشمندانه ای را تجربه نمایید.

برند سازنده ی پرینتر را در خرید پرینتر جدی بگیرید

در بازار جهانی طراحی و ساخت پرینترهای مختلف، برندهای قدرتمند و گوناگونی وجود دارد. یکی از برندهای با سابقه در این زمینه، کیوسراست. پرینترهای این کمپانی دارای کیفیت و مقاومت بالایی هستند. مهم نیست که قصد خرید یکی از پرینترهای قدیمی و ساده ی کیوسرا را داشته باشید یا خواهان یکی از به روزترین پرینترهای آن باشید. کیفیت عنصر تشکیل دهنده ی تک تک پرینترهای کیوسراست. لازم به ذکر است که نمایندگی رسمی کیوسرا با ارائه ی مشاوره های رایگان و تخصصی شما را در خرید پرینترهای کیوسرا همراهی خواهد کرد. کافی است به یکی از فروشگاه های این نمایندگی مراجعه کنید. کلیه ی اجناس و پرینترهای کوچک و بزرگ نمایندگی رسمی کیوسرا به مناسب ترین تعرفه ی قیمتی همراه با گارانتی فروخته می شوند.

3.7/5(3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩