اشتراک گذاری

تعمیر مگنت پرینتر زیراکس

تعمیر و تعویض مگنت پرینتر زیراکس از دیگر خدمات تخصصی ارائه شده از سوی نمایندگی زیراکس است که در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی قرار میگیرد. اگر برایتان سوال شده که مگنت پرینتر چیست و یا چه کاربردی در چاپگر دارد؟ لازم است بگوییم، غلطک مگنت پرینتر یا مگنت رولر یا غلطک دولوپر قطعه ای از کارتریج پرینتر زیراکس است که نقش مهمی در عملیات چاپ ایفا می کند.

لازم است توجه داشته باشید که غلطک مگنت فقط در پرینتر لیزری وجود دارد. در واقع مگنت پرینتر زیراکس ،  روی مخزن اصلی کارتریج آن قرار گرفته است و به شکل یک لوله فلزی می باشد که داخل آن یک شافت یا مغزی آهنربای قرار گرفته است. البته این شافت فلزی ممکن است در بعضی مدل ها وجود نداشته باشد. حال با توجه به اهمیت قرار گیری این قطعه در پرینتر، لازم است عوامل آسیب رسان و نشانه های خرابی آن را بدانیم. کارشناسان نمایندگی زیراکس، با ارائه ی بالاترین سطح از خدمات تعمیر مگنت پرینتر زیراکس را به انجام خواهند رساند.

تعمیر مگنت پرینتر زیراکس

دلایلی که به خرابی و تعمیر مگنت پرینتر زیراکس منجر میشود

مگنت پرینتر زیراکس، مانند سایر مدل های مشابه، قطعه ای آسیب پذیر است و تحت تاثیر برخی عوامل مخرب، ممکن است با اشکالاتی جدی مواجه شود. در این مواقع تعویض و تعمیر مگنت پرینتر زیراکس در دستور کار قرار خواهد گرفت. کاربران پرینتر های زیراکس لازم است بدانند، یکی از شایع‌ترین علل ایجاد خرابی در مگنت، قرار گرفتن پرینتر در هوای مرطوب و یا در معرض رطوبت بالاست. اگر کارتریج پرینترهای لیزری در معرض رطوبت قرار گیرند تونر درون آنها آسیب دیده و در این مواقع پودر داخل کارتریج، پس از مدتی کاملاً خشک می‌شود.

چنین امری، میتواند به سایر بخش های قرار گرفته در پرینتر، نظیر قطعات داخلی کارتریج پرینتر زیراکس از قبیل چرخ دنده‌ها، اتصالات، فوم رول، مگنت و نهایتاً درام آسیب های جدی وارد کند و حرکت چرخ‌دنده‌های کارتریج و در نهایت فرآیند چاپ را با اخلال روبرو کند. از آن جا که اصلی ترین وظیفه ی مگنت، باردار نمودن تونر است، در صورت بروز هر گونه اختلال در مگنت پرینتر، تونر به خوبی باردار نمیشود و این مشکل، کیفیت چاپ را به طور محسوسی پایین می آورد. کارشناسان تعویض مگنت پرینتر زیراکس ، آماده اند تا در صورت لزوم، تعویض این قطعه ی حساس را به صورت تخصصی، به انجام برسانند.

تعمیر مگنت پرینتر زیراکس

کاربران پرینتر های زیراکس ، میتوانند خدماتی چون تعمیر مگنت دستگاه خود را با کیفیت و استاندارد بسیار بالا، از طریق مراجعه به نمایندگی زیراکس ، دریافت نمایند. البته خدمات تعمیر مگنت برای راحتی هر چه بیشتر کاربران، در محل مورد نظر این عزیزان نیز ارائه میگردد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر پرینتر زیراکس خود در محل حضور یافته و پس از بررسی دستگاه، اقدامات مورد نیاز را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند. کلیه ی خدمات مرتبط با تعمیر مگنت پرینتر زیراکس ، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر به انجام خواهد رسید.

تعویض مگنت پرینتر زیراکس

 در مواقعی که تعمیر مگنت پرینتر زیراکس ، به دلیل بالا بودن میزان آسیب وارده به این قطعه، امری غیر ممکن باشد، کارشناسان گزینه ی مطمئن تری را در نظر خواهند گرفت. تعویض مگنت پرینتر زیراکس در این نمایندگی، با تکیه بر تخصص و مهارت بسیار بالای کادر تعمیر و برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات اورجینال و با کیفیت برند زیراکس، در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام میرسد. چنانچه شما عزیزان نیز شاهد هر گونه ضعف و ناکارآمدی در عملکرد مگنت پرینتر خود بوده اید، میتوانید با برقراری تماس با نمایندگی زیراکس ، از حل این مشکل در اسرع وقت، مطمئن شوید.

اولویت نمایندگی زیراکس رضایت شماست

نمایندگی زیراکس که در حال حاضر در شعب مختلفی به فعالیت میپردازد، خدمات نوین و ارزنده ای را در حوزه ی فروش و تعمیر انواع این محصولات، ارائه میدهد. این نمایندگی با جذب زبده ترین تیم تعمیر، کادری متخصص و ویژه را تشکیل داده است. این کادر تخصصی، قادر است هر گونه ناکارآمدی در این تجهیزات را شناسایی و مرتفع سازد. چنانچه شما عزیزان نیز از متقاضیان خرید این محصولات هستید، میتوانید با مراجعه به هر یک از شعب نمایندگی زیراکس ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. لازم است اشاره کنیم که تمامی این خدمات، چه در حوزه ی فروش و چه در حوزه تعمیرات پرینتر، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز همراه است.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩