اشتراک گذاری

تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا

تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا را میتوان یکی دیگر از سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا دانست. تعویض دولوپر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا در این نمایندگی انجام می شود. کارشناسان و متخصصان حاضر در این مجموعه، با شناخت بالا از ساختار دستگاه کپی، قادرند در کوتاه ترین زمان ممکن به تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا بپردازند. 

پیش از پرداختن به نحوه ی تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا، لازم است کمی در مورد این بخش از دستگاه کپی، بپردازیم. در دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، دولوپر ماده ای است که تونر را به درام منتقل می کند. در حقیقت دولوپر، با چرخش خود، پودر را بر سطح درام می‌ساید و درام آن را روی کاغذ به چاپ می‌رساند. برخی دولوپر را با نام پودر سنگین نیز میشناسند. این ماده، حالت مغناطیسی داشته و اگر در حین انتقال آن به دستگاه کوچک‌‌ترین شی خارجی با آن مخلوط شود، کیفیت چاپ را خراب می‌کند.

تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا

تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا

تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا در مواقعی انجام میشود که تانک یا یونیت پرینتر آسیب دیده باشد یا دولوپر دچار فاسد شدگی شده باشد. دولوپر کپی کونیکا مینولتا، تاثیر مستقیمی بر کار تونر و کیفیت خروجی دارد. پس لازم است دولوپر به کار رفته در فرایند تعویض، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد و با دقت و استاندارد زیادی انجام بگیرد. 

از آن جا که برخی از مراکز تعمیر، برای ارزان تمام شدن فرایند تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا، از مواد بی‌کیفیت استفاده می‌کنند گاهاً مشاهده شده که این موضوع می‌تواند منجر به بروز مشکلات مضاعف شود. از این رو توصیه میشود برای انجام سرویس‌های مرتبط با تعویض دولوپر کپی کونیکا مینولتا، حتماً به مراکز مطمئن و معتبر از جمله نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران مراجعه نمایید.

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا

دستگاه های فتوکپی کونیکا مینولتا در مدل ها و کاربری های متفاوتی روانه بازارهای جهانی شده اند. با در نظر داشتن این مقدار از تنوع و پیشرفت، میتوان تعمیرات کپی کونیکا مینولتا، را جزو امور تخصصی و فوق تخصصی در عرصه ی تعمیر ماشین های اداری به شمار آورد. با راه اندازی نمایندگی تعمیر کپی کونیکا مینولتا ، در کشورمان، برای کاربران این دستگاه ها امکان استفاده از انواع خدمات پشتیبانی فراهم گردیده است. این مجموعه‌ی بزرگ با در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصان زبده در امر عیب یابی و تعمیر انواع تجهیزات کپی کونیکا مینولتا، بالاترین سطح از خدمات پشتیبانی را در اختیار کاربران محتلف در سراسر کشور قرار داده است.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩