اشتراک گذاری

تعویض پودر کپی کونیکا مینولتا

تعویض پودر کپی کونیکا مینولتا، یکی دیگر از تخصصی ترین خدماتی است که نمایندگی کونیکا مینولتا، در اختیار کاربران خود قرار میدهد. پودر دستگاه کپی، ماده ای خاص با فشردگی و غلظت زیاد است که وجود آن برای فرایند کپی، الزامی است. این پودر در دستگاه های کپی لیزری رنگی و سیاه‌ و‌ سفید به کار می رود و پس از مدتی مشخص، نیاز به تعویض یا شارژ مجدد دارد. پودرها انواع مختلف سبک و سنگین دارند. پودر سنگین که دولوپر خوانده می‌شود، به طور مستقیم در فرایند چاپ و کپی نقش ندارد اما وجود آن برای ارائه ی خروجی الزامی است.

در مقابل پودر سبک یا تونر با ماهیتی متفاوت، به صورت مستقیم توسط دستگاه مصرف میشود. نکته ی حائز اهمیت، این است که هر مدل از دستگاه کپی، پودر خاص خود را دارد و لازم است حتما از پودر متناسب با مدل و کارایی دستگاه استفاده شود. هر کدام از این پودرها از فرمول های جداگانه‌ای پیروی می‌کنند و کیفیت و به تبع قیمت‌های متفاوتی دارند. در ادامه به بررسی خدمات تعویض پودر کپی کونیکا مینولتا خواهیم پرداخت.

تعویض پودر کپی کونیکا مینولتا

تعویض پودر سنگین کونیکا مینولتا

همانطور که گفته شد، پودر های سنگین دستگاه کپی که دولوپر کپی نام دارند، از مواد مصرفی مهم دستگاه کپی به شمار می‌روند. این پودرها در فرایند کپی، هرگز دیده نمی‌شوند اما نقش مهمی در فرآیند چاپ دارند. تعویض پودر سنگین کونیکا مینولتا ، یکی دیگر از خدمات پشتیبانی این مجموعه است که در حوزه ی تعویض پودر کپی کونیکا مینولتا ، جای میگیرد و با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار کاربران گرامی قرار می‌گیرد. نکته‌ی قابل توجه این است که دولوپر یا پودر سنگین قیمتی به مراتب بیشتر از تونر دارد ولی به کاربر این امتیاز را میدهد که استفاده‌ی بیشتر و طولانی‌تری از این پودر داشته باشد. 

پودر سنگین بسیار دیرتر نیاز به تعویض دارد و انواع مدل های آن حداقل تا ۱۰۰.۰۰۰ برگ را چاپ می‌کند. یکی از نکات مهم در تعویض پودر سنگین که خوشبختانه کارشناسان این مجموعه نسبت به آن دقت کافی دارند، باز کردن درام و یا جا به جایی دستگاه است. هر گونه اقدام ناشیانه در این مرحله، به بیرون ریختن پودر و وارد شدن خسارت مالی منجر میگردد.

تعویض پودر سبک کونیکا مینولتا

تعویض پودر کپی کونیکا مینولتا ، تنها به پودر های سنگین خلاصه نمی‌شود. نمایندگی کپی کونیکا مینولتا، بخش قابل توجهی از خدمات خود را به تعویض پودرهای سبک در این ماشین های کپی، اختصاص داده است. تونر یا پودر سبک همان جوهر و ماده رنگی تصویر کپی است و جنس آن از مشتقات کربن است. شکل ظاهری تونر از ذرات ریز و سیاه رنگ پلاستیکی تشکیل شده است. تونر به صورت مستقیم در دستگاه کپی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از این نظر تفاوت بسیاری با پودر سنگین یا دولوپر دارد. 

تونر به عنوان مواد مصرفی دستگاه کپی تاریخ مصرف دو ساله دارد و در قوطی های پلاستیکی در بازار عرضه می‌شود. همانطور که گفته شد، این تونرها، انواع مختلفی دارند. از این رو لازم است دقت های لازم در خصوص خرید تونر مخصوص، توسط کاربران به عمل آید. متخصصان تعمیرات دستگاه کپی نیز در تمام طول هفته، آماده‌ی ارائه‌ی هر گونه سرویس در خصوص تعویض پودر کپی کونیکا مینولتا، در انواع مختلف هستند.

بالاترین کیفیت خدمات را با نمایندگی کونیکا مینولتا تجربه کنید

نمایندگی کونیکا مینولتا، پیشگام در تعمیرات فوق تخصصی و حرفه‌ای انواع ماشین های اداری، این افتخار را دارد که طی سالیان متمادی توانسته است با ارائه ی بالاترین سطح کیفی خدمات، خود را به عنوان مرکز معتمد و منتخب کاربران مختلف در سطح کشور، مطرح سازد. در این مرکز تعمیر و فروش انواع محصولات چاپ و کپی کونیکا مینولتا ، به صورت فوق تخصصی و حرفه ای انجام می پذیرد. نمایندگی کونیکا مینولتا که هم اکنون در شعب مختلفی به فعالیت میپردازد، برای کلیه ی سرویس ها و خدمات ارائه شده ی خود، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر در نظر گرفته است.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩