اشتراک گذاری

تعویض کارتریج پرینتر ریکو

پرینترهای ریکو را میتوان یکی از دستگاه هایی، دانست که امروزه در بسیاری از اداره ها و سازمان ها، مورد استفاده قرار میگیرد و به دسته های مختلفی تقسیم میشود. یکی از موضوعاتی که تقریبا تمامی دارندگان ماشین های چاپ، دیر یا زود با آن مواجه میشوند، تعویض کارتریج است. به طور خلاصه میتوان کارتریج ها را منبع تامین رنگ چاپگرهای ریکو دانست. چاپگرهای جوهر افشان به وسیله ی پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک صفحه ی کاغذ ، از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد، باعث به وجود آوردن تصاویر سیاه و سفید و رنگی در حد کیفیت مناسب می‌شوند.

وقتی کارتریج جوهر تمام میشود یا نزدیک تمام شدن است، کاربر باید اقدامات لازم جهت تعویض کارتریج پرینتر ریکو را به عمل آورد. شارژ کارتریج پرینتر ریکو ، همچون سایر سرویس های مرتبط با این دستگاه، نیازمند دقت و مهارت زیادی ست. حساسیت تعویض کارتریج پرینتر ریکو ، ایجاب میکند انجام آن را به دست کارشناسان زبده ی این امر بسپاریم. اگر شما هم از دارندگان پرینتر های ریکو و یا سایر چاپگرهای موجود در بازار هستید، توجه به ادامه ی این مقاله را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

تعویض کارتریج پرینتر ریکو

تعویض کارتریج پرینترهای جوهرافشان ریکو

پیش از پرداختن به موضوع تعویض کارتریج پرینتر ریکو از نوع جوهرافشان، ذکر این نکته ضرورت دارد، که استفاده از کاغذهای مرغوب، که جذب و نفوذپذیری کمتری در مقایسه با سایر کاغذها دارد، نقش موثری در صرفه جویی جوهر کارتریج دارد. نکته ی دیگری که رعایت آن افزایش بهره وری جوهر را به دنبال خواهد داشت نگهداشتن چاپگر، در حالت استند بای است.

تعویض کارتریج پرینتر ریکو ،  در مقایسه با شارژ کردن آن هزینه ی بیشتری دارد و به همین دلیل بیشتر کاربران ترجیح می دهند که با شارژ کردن تونر، مساله ی افت کیفیت پرینتر ریکو خود را برطرف نمایند. اما توصیه میشود بعد از چند نوبت شارژ کارتریج، اقدامات لازم جهت تعویض این قطعه، به عمل آید. واحد رسیدگی به مشکلات کارتریج پرینتر ریکو ، شرایطی را مهیا ساخته است تا کاربران بتوانند این سرویس را با بالاترین کیفیت ممکن، دریافت نمایند

تعویض کارتریج پرینترهای لیزری ریکو

برای صرفه جویی در مصرف تونر در پرینتر های لیزری هم گزینه هایی وجود دارد که با رعایت آن ها میتوان تا حد امکان از تعویض کارتریج پرینتر ریکو و یا شارژ آن ، جلوگیری به عمل آورد. در اغلب چاپگرهای لیزری در قسمت print properties گزینه ای وجود دارد که می توان با استفاده از آن سطح کیفیت اسناد را تنظیم کرد. این بخش در چاپگرهای گوناگون یا به صورت گزینه های Fast و Normal و Best تقسیم بندی می شود. شما می توانید بسته به سندی که می خواهید چاپ کنید و اینکه کیفیت چاپ این سند تا چه اندازه برایتان مهم است یکی از گزینه ها را برگزینید. در صورتی که نیاز به دریافت خروجی با کیفیت بالا ندارید، میتوانید با پایین آوردن دقت و کیفیت دستگاه، در مصرف تونر صرفه جویی کنید. در صورت نیاز به دریافت خدمات شارژ یا تعویض کارتریج پرینتر ریکو ، میتوانید از خدمات و سرویس های ارائه شده در نمایندگی پرینتر ریکو ، بهره مند گردید.

زمان تعویض کارتریج پرینتر ریکو

یکی از سوالاتی که کاربران پرینترهای ریکو ممکن است با آن روبرو شوند، زمان مناسب تعویض کارتریج پرینتر ریکو است. معمولا چاپگرهای جدید، به محض اتمام کارتریج، به کاربران هشدار میدهند. لازم به ذکر است که شارژ یا تعویض کارتریج پرینتر ریکو را نباید به تعویض انداخت، چرا که باعث وارد آمدن آسیب های فراوانی به دستگاه میشود. در صورتی که پرینتر قدیمی تر باشد، میتوان با مشاهده ی نشانه هایی از قبیل، بی کیفیتی و کم رنگ شدن چاپ، به زمان مناسب برای تعویض کارتریج پی برد.

فیلم تعویض کارتریج پرینتر ریکو

در ادامه می توانید به کمک فیلم تعویض کارتریج این کار را به راحتی انجام دهید.

نمایندگی پرینتر ریکو

یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات فروش و تعمیر ماشین های اداری ریکو، نمایندگی پرینتر ریکو است. این مرکز از حضور کارشناسان مجربی بهره می برد که تخصص و مهارت بالایی در دو حوزه فروش و تعمیرات دارند. برخورداری از تخصص و تجهیزات مدرن،  باعث شده که خدمات فروش و پشتیبانی، در سطح کیفی بالایی به کاربران ارائه شود. انواع چاپگرهای ریکو در مدل های مختلف، با بالاترین استاندارد ممکن به فروش میرسند. واحد تعمیرات پرینتر ریکو نیز در این مجموعه راه اندازی شده و تعمیرات تخصصی هریک از این چاپگر ها را به عهده دارد.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩