اشتراک گذاری

تعمیرات فتوکپی شارپ ar-1118

فتوکپی شارپ ar-1118 یکی از مدل های مطرح و پرطرفدار کمپانی شارپ به حساب میاد. به همین خاطر، نمایندگی محصولات فتوکپی شارپ یکی از اصلی ترین فعالیت های خودش رو بر مبنای تعمیرات فتوکپی شارپ ar-1118 قرار داده.

این دستگاه ها با تمام کیفیتی که دارن، ممکنه با خرابی های مختلفی روبرو بشن که دلایل متفاوتی داره. برخی از این خرابی ها نتیجه ی استفاده ی نادرست و بی توجهی به سرویس های دوره ای دستگاه اتفاق میفته.

برخی دیگه بخاطر استفاده ی زیاد و برخی حتی به دلایل نامعلوم. به طور کلی این مشکلات به دو دسته ی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم میشن.

رسیدگی به انواع این خرابی ها نیاز به دانش و تجربه ی بسیار بالایی داره که متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیرات فتوکپی شارپ ar-1118 ، به خوبی از اون برخوردارن.

این تخصص نتیجه ی گذروندن کلاس ها و دوره های متعدد تخصصیه که  در داخل و خارج ایران برگزار میشه.

تعمیرات فتوکپی شارپ ar-1118

خدمات تخصصی تعمیرات فتوکپی شارپ ar-1118

به طور کلی ویژگی های بسیاری سبب شده نمایندگی دستگاه کپی شارپ ar-1118 از سایر مراکز نمایندگی موفق تر عمل کنه.

یکی از این ویژگی های مثبت در اختیار داشتن آرشیو جامعی از قطعات داخلی و جانبی انواع دستگاه های کپی شارپ هستش.

لازمه به اطلاعتون برسونیم که تمام خدمات پشتیبانی نمایندگی تعمیرات شارپ به همراه گارانتی در اختیار شما عزیزان قرار میگیره.

در ادامه به چند تا از خدمات رایج نمایندگی تعمیر کپی شارپ ar-1118 اشاره میکنیم.

اینو بخون حتما به کارت میاد: تنظیم سرعت چاپ در پرینتر

تعمیر فیوزینگ فتوکپی شارپ ar-1118

فرآیند چاپ تصویر در تمامی پرینتر ها ودستگاه های فتوکپی مراحل خاص خودش رو داره.

به این صورت که در عرض چند ثانیه یک کاغذ از میان دستگاه عبور میکنه و متون و تصاویر مختلف بر روی اون نقش میبنده. در دستگاه فتوکپی شارپ ar-1118 هم وضع دقیقا به همین صورت هستش.

دستگاه های کپی شارپ و البته تمام دستگاه های کپی در جهان، از قطعات حساسی تشکیل شدن که فیوزینگ یکی از این قطعاته و نقشی حیاتی در فرآیند چاپ تصاویر داره.

در واقع فیوزینگ همون قطعه ایه که که تونر در اون ذوب میشه و سرانجام به صورت فشرده و حرارت دیده، بر روی کاغذ چاپ میشه.

فیوزینگ از قطعات ریزتری تشکیل شده که خرابی هر کدوم از اون ها میتونه خرابی فیوزینگ رو به همراه داشته باشه.

یکی از واحدهای تعمیرات فتوکپی شارپ ar-1118 به صورت ویژه به تعمیر یونیت فیوزینگ فتوکپی اختصاص داده شده.

تعمیر فیوزینگ فتوکپی شارپ ar-1118

تعمیر داکتربلید دستگاه فتوکپی شارپ ar-1118

داکتر بلید یکی از قطعات حساس در انواع دستگاه های کپی توشیبا به شمار میاد. وظیفه ی داکتربلید چیه؟ لازمه بدونید این قطعه ی مهم تنظیم کننده ی میزان تونر موجود بر روی مگنت رولر و یا پاک کننده ی این مایع  پرینتر هستش.

داکتر بلید به نوعی کامل کننده ی وظایف بلیده. بلید نوعی لاستیک الکتریکی خنثی به شمار میاد که در زمان پایان عملیات چاپ تونر اضافه رو از سطح درام پاک میکنه تا در چاپ بعدی تونر اضافه روی کاغذ نریزه.

این تونر های اضافی پاک  شده وارد مخزنی خاص در کارتریج دستگاه میشن.

پس میشه نتیجه گرفت که داکتربلید دستگاه فتوکپی شارپ ar-1118  نقش بسیار مهمی رو در کیفیت چاپ ایفا میکنه.

به خاطر همین نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ ar-1118 یکی از فعالیت خودش رو به تعمیر داکتر بلید اختصاص داده.

تعمیر درام دستگاه فتوکپی شارپ ar-1118

درام رو از حساس ترین قطعات دستگاه های فتوکپی شارپ میدونن. این قطعات ممکنه به دلایل مختلفی خراب بشن.

لازمه بدونید که درام ها به هر گونه خراش بسیار حساس هستن و این خراش ها میتونن باعث ایجاد علامت های اضافی و مزاحمی بر روی کاغذ چاپ بشن.

خرابی تونر میتونه باعث شه تونر توانایی چسبندگی خودش رو بر درام از دست بده و در این صورت دستگاه کپی شارپ دیگه قادر به چاپ بر روی هیچ برگه ای نیست.

در چنین مواقعی نمایندگی تعمیرات فتوکپی شارپ ar-1118 آمادگی کامل داره که تمامی امکانات و تخصص خودش رو برای تعمیر دستگاه فتوکپی شما عزیزان به کار بگیره. لازمه بدونید که فرایند تعمیر درام فتوکپی بسیار تخصصیه و مهارت زیادی لازم داره.

تعمیر چیپست کارتریج دستگاه فتوکپی شارپ ar-1118

اگر با شارژ یا تعویض کارتریج دستگاه کپی همچنان پیغام هایی مثل  Toner exhausted، Toner empty، Toner low، Cartridge change  را دریافت می کنید، باید سراغ چیپست کارتریج دستگاه خود بروید.

ریست، غیر فعال سازی و تعویض چیپست از جمله اقدامات تعمیراتی است که برای تعمیر چیپست کارتریج کپی شارپ می توان انجام داد.

چیپست با نام IC یا همان Integrated Circuit (مدار مجتمع) هم شناخته می شود. جنس چیپست از کریستال سیلیکونی است که چندین عنصر الکتریکی را در خود جای داده است.

چیپست کارتریج دستگاه کپی مسئول شمارش برگه هایی است که توسط دستگاه چاپ می شوند. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ این سرویس تعمیراتی را با کیفیت برتر و بهتر ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ، کیفیت و سرعت در خدمات

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی با مجهز نمودن کارگاه های خویش به پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در حیطه ترمیم، تعمیر، بازیابی و بهبود دستگاه‌های فتوکپی برادر گشته است.

تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توسط تیمی از کارشناسان متخصصِ حوزه تعمیر انجام می‌پذیرد و تلفیق مجموعه در این مرکز، -یعنی «کارشناسان متخصص» و «امکانات و تجهیزات حرفه‌ای»- سبب گشته تا نمایندگی دستگاه کپی موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران خویش گردد.

تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهایی است که از سوی شرکت های سازنده مطرح شده اند.

مدیریت نمایندگی دستگاه کپی به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش را گارانتی و ضمانت نموده است.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩