اشتراک گذاری

یونیت لیزر

یونیت لیزر یکی از اجزای داخلی دستگاه کپی است که وظایف و مسئولیت های ویژه ای بر عهده دارد. این یونیت متشکل است از برد لیزر، لیزر، موتور گرداننده و آینه کوچک عدسی. هر کدام از این اجزا در یونیت لیزر کاربرد ویژه ای دارد و وظیفه خاصی را انجام می دهد.

نقش عدسی در کارکرد یونیت لیزر دستگاه کپی کونیکا  مینولتا به گونه ای است که نور از بعد از عبور از عدسی به آینه برخورد می کند و نور لیزر را باز می کند. این یونیت در کیفیت چاپ دستگاه کپی بسیار مهم است.

یونیت لیزر

چگونگی تعمیر یونیت لیزر دستگاه کپی کونیکا  مینولتا

تعمیرکاران و تکنسین ها پس از بررسی های گوناگون و کسب تجربیاتی متفاوت در زمینه یونیت لیزر دستگاه کپی کونیکا  مینولتا به این مهم دست یافته اند که اکثر اختلالاتی که در این یونیت به وجود می آید، مربوط به کثیفی یونیت لیزر است. این کثیفی اکثرا زمانی اتفاق می افتد که دستگاه تونر اور می کند یا کاربر از پمپ باد استفاده می کند. در چنین شرایطی برای سرویس و تعمیر یونیت لیزر دستگاه کپی کونیکا  مینولتا تنها لازم است از مسیر درست وارد شوید.

قبل از اینکه وارد پروسه سرویس یونیت لیزر شوید، از درست بودن سوئیچ در قسمت جلو مطمئن شوید؛ برای تست این سوئیچ از اهم متر استفاده کنید و اهم متر را در دو طرف سوئیچ_ قسمتی که به کابل برق وصل می شود_  به سوئیچ وصل کنید؛ با این روش از سالم بودن یا نبودن سوئیچ آگاه می شوید. با اطمینان از سلامت سوئیچ می توانید سرویس یونیت لیزر کونیکا  مینولتا را انجام دهید.

خرابی های عمده یونیت لیزر

مشکلات یونیت لیزر علتی است که معلول های مشخص خود را دارد؛ تار بودن و فوکوس نبودن تصویر از عمده خرابی هایی است که برای یونیت لیزر حادث می شود. این مشکل می تواند ناشی از خرابی سوکت یونیت لیزر، کثیفی آینه ها یا لنزهای یونیت لیزر و یا در آمدن پین آینه هندسی شکل یونیت لیزر باشد که تاثیر منفی در سند چاپی دارد.

در چنین شرایطی برای سرویس و تعمیر یونیت لیزر دستگاه کپی کونیکا  مینولتا باید حتما از یک مرکز معتبر و استاندارد کمک بگیرید؛ در غیر این صورت مسبب باقی صدمات ناشی از عدم مراجعه به یک مرکز معتبر خودتان خواهید بود.

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا  در یک واحد مجزا و تخصصی انجام می شود. از آنجا که این دستگاه اجزای ریز و درشت گوناگونی دارد، برای بررسی اختلالات و مشکلات احتمالی باید با عملکرد و کارکرد درست همه این اجزا آشنا باشیم. تعمیرکاران ما در واحد تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا با همه قطعات مختلف دستگاه کپی آشنایی دارند و با ریشه یابی درست و کارشناسانه از اختلالات موجود می توانند مسیر درست تعمیرات دستگاه کپی را انتخاب و اجرا کنند.

واحد های تعمیراتی کونیکا مینولتا

کمپانی کونیکا مینولتا یک شرکت الکترونیکی ژاپنی فعال در زمینه تولید تجهیزات اداری، ابزارهای هنرهای تجسمی، تجهیزات تصویربرداری پزشکی و ابزارهای اندازه‌گیری است. برای ارائه خدمات در هر یک از این حوزه ها از تعمیرگاه های تخصصی و مجزا کمک گرفته ایم که مسیر تعمیرات را برای کاربر و تعمیرکار مشخص و مطمئن می کند.

در هر یک از این تعمیرگاه ها از ابزار و تجهیزات مدرن و به روز  استفاده می کنیم و به همه کاربران کونیکا مینولتا اطمینان می دهیم که سرویس ها و خدمات در هر یک از واحد های تعمیرات کونیکا مینولتا بالاترین سطح کیفیت را دارد.

نمایندگی کونیکا مینولتا

در نمایندگی کونیکا مینولتا می توانید مجموعه ای از بهترین و با ارزش ترین خدمات در حوزه فروش و پس از فروش را دریافت کنید. در این نمایندگی تسهیلات بسیار ویژه و منحصر به فردی برای کاربران کمپانی کونیکا مینولتا در نظر گرفته ایم که ضمن بهره مندی از این امکانات و تسهیلات منحصر به فرد می توانند خدمات فروش و پس از فروش متمایزی را تجربه کنند که هرگز نمونه آن را در مرکز دیگری نخواهند دید.

در نمایندگی کونیکا مینولتا در نخستین گام می توانید به کمک خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی مسیر درست انتخاب و تصمیم گیری را طی کنید و از کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشید.

اخبار، اطلاعات، مقالات مرتبط و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی کونیکا مینولتا را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩