اشتراک گذاری

علت خطوط افقی روی برگه ی کپی شده

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، که درست در مواقعی که احتیاج مبرمی به خروجی های دستگاه کپی خود دارید، شاهد بروز اختلالاتی در دستگاه تان شوید. این اختلالات انواع مختلفی دارند. از آسیب های مکانیکی گرفته تا سخت افزاری و حتی برخی ناهماهنگی های نرم افزاری. به طور حتم هر کاربری، انتظار دارد، برگه های کپی با کیفیت و مرتبی از دستگاه کپی خود تحویل بگیرد و بروز هر گونه بی کیفیتی ، متن یا تصویر مربوطه را عملا بلا استفاده میکند. یکی از مشکلاتی که در این مقاله قصد بررسی آن را داریم، خطوط افقی روی برگه ی کپی شده است که ممکن است بر روی برگه های کپی ظاهر شوند.

این خطوط ممکن است به حالت عمودی یا افقی بر روی برگه ها کپی شوند. لازم است بدانید هر کدام از این خطوط خبر از مشکلی جداگانه در دستگاه را میدهند. در این بخش قصد داریم به صورت ویژه علت چاپ خطوط افقی روی برگه ی کپی شده را مورد بررسی قرار دهیم. ظاهر شدن خطوط افقی روی برگه ی کپی ، میتواند دردسر های فراوانی را برای کاربران خود به همراه داشته باشد. برای آگاهی از راهکار های لازم در زمان وقوع چنین مشکلی، پیشنهاد میشود، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

علت خطوط افقی روی برگه ی کپی شده

خطوط افقی روی برگه ی کپی شده ، چه دلایلی میتواند داشته باشد ؟

اصلی ترین دلیل ظاهر شدن خط های افقی روی برگه ی کپی شده را میتوان بروز مشکلات و خطا در کارتریج دستگاه کپی دانست. چنین مشکلی میتواند هر دستگاه کپی را به خود درگیر کند و برای کاربران ناراحتی هایی به همراه داشته باشد. چرا که این خطوط میتواند به حدی باشد که برگه های کپی شده، ناخوانا و بی استفاده شوند. آن چه در تشخیص علت خطوط افقی روی برگه ی کپی شده، لازم است به دقت مورد بررسی قرار گیرد، تعداد این خطوط بر روی برگه های کپی خارج شده از دستگاه است.

لازم است بدانید،  اگر تعداد خط های  افقی کپی شده در هر صفحه 5 عدد باشد می توان گفت كه درام كارتريج به مشکل برخورده است و نیاز به تعویض یا تعمیر دارد. اگر تعداد این خطوط بیش از 5 عدد بر روی هر برگه ی کپی شده باشد، احتمالا دلیل آن به اختلال و خرابی مگنت تعبیه شده در کارتریج دستگاه کپی ، بر میگردد. در این مواقع لازم است دستگاه کپی، به دقت توسط کارشناسان تعمیر نمایندگی تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا ، مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد.

این مقاله را از قلم نیندازید : کشیده نشدن کاغذ به داخل دستگاه کپی

رفع خطوط افقی روی برگه ی کپی شده چگونه است ؟

مهم ترین و اصلی ترین مرحله در رفع خطوط افقی روی برگه های کپی شده ، عیب یابی دقیق و مشخص نمودن نوع و میزان خرابی دستگاه کپی است. از آن جا که در اغلب موارد، بروز خطوط افقی روی برگه ی کپی شده، به خرابی های کارتریج  مرتبط است، توصیه میشود فرایند تعمیر و بازیابی دستگاه را به فردی کارآزموده و با تجربه بسپارید.

کارشناسان واحد تعمیر فعال این نمایندگی ، قادرند با بهره مندی از تخصص و مهارت بسیار بالای خود در امر ترمیم انواع مدل های دستگاه کپی ، عیب یابی دستگاه کپی را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانند. پس از مشخص شدن ریشه ی اصلی مشکل، اقدامات لازم جهت تعمیر و یا تعویض کارتریج، تعویض درام ، مگنت و هر قطعه ی دخیل دیگری، به عمل خواهد آمد.

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در محل

یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا ، انجام کلیه ی مراحل عیب یابی و تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در محل است. بهره مندی از این سرویس، رضایت و راحتی بسیاری از کاربران و متقاضیان را به همراه داشته است که موجب افتخار این مجموعه گردیده است.

نمایندگی تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا ، با برخورداری از کادر تعمیر و پشتیبانی حرفه ای خود، این آمادگی را دارد تا به محض اعزام به محل کاربران ، اقدامات لازم در خصوص عیب یابی و تعمیر این تجهیزات را به عمل آورد. این خدمات منطبق بر بالاترین سطح از استاندارد جهانی ارائه میگردد و برای اطمینان هر چه بیشتر کاربران گرامی ، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر و کتبی نیز همراه خواهد بود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩