اشتراک گذاری

نمایندگی زیراکس در کرج

نمایندگی زیراکس در کرج درگاهی امن و قابل اعتماد برای همه ساکنین استان البرز است. به کمک این نمایندگی معتبر می توانید همه نیازهای خود را برطرف کنید. با راه اندازی تنها نماینده رسمی زیراکس در استان البرز دیگر لازم نیست برای دریافت ساده ترین و پیچیده ترین خدمات به پایتخت مراجعه کنید.

می توانید در همین نزدیکی ها ما را بیابید و برای رفع مشکل خود اقدام کنید. با راه اندازی نمایندگی زیراکس در کرج تلاش کرده ایم تا گامی مثبت و موثر برای تامین رفاه حال کاربران ایران کوچک برداشته باشیم. در نمایندگی رسمی ماشین های اداری انبوهی از خدمات و تسهیلات متنوع و متمایز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که تضمین کننده سلامت و کیفیت اصل کالا خواهد بود.

نمایندگی زیراکس در کرج

سرویس در محل زیراکس در کرج

سرویس در محل نمایندگی زیراکس در کرج برای رفع دغدغه حمل و جابه جایی انواع دستگاه های زیراکس راه اندازی شده است. پس از بررسی های بسیار به این نتیجه رسیده ایم که برای بسیاری از کاربران مراجعه به نمایندگی زیراکس کمی سخت و پر دغدغه است. بسیاری از کاربران به دلایل مختلف فرصت مراجعه حضوری به واحد تعمیرات و  واحد خدمات پس از فروش نمایندگی زیراکس در کرج را ندارند؛ لذا به کمک سرویس در محل زیراکس، تعمیرکار مربوطه را به محل می فرستیم.

این تعمیر کار هر آنچه را که لازم باشد برای بهبود وضعیت دستگاه مورد نظر انجام می دهد. به این ترتیب دیگر هیچ کاربری دغدغه و نگرانی دریافت خدمات را نخواهد داشت و در اسرع وقت، بدون حمل و جابه جایی دستگاه و با صرف هزینه های کمتر، خدماتی با کیفیت و اصل را دریافت خواهد کرد. با استفاده از این سرویس در وقت، انرژی و هزینه های شما صرفه جویی قابل توجهی می شود. بدون تحمل هیچ مشقتی برای جابه جایی دستگاه، خدمات تعمیراتی و سرویس های دوره ای را دریافت خواهید کرد.

نمایندگی زیراکس در عظیمیه

نمایندگی زیراکس در کرج ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر و فروش مرتبط با محصولات این برند به متقاضیان است. نمایندگی Xerox خدمات فروش و پشتیبانی خود را در حوزه های مختلف در اختیار کاربران محترم ساکن در کرج قرار میدهد. یکی از مناطقی که نمایندگی زیراکس در کرج ، خدمات تعمیر و فروش را به آن ارائه می‌دهد منطقه ی یک و نواحی اطراف آن است.

نمایندگی زیراکس در عظیمیه، با تکیه بر تخصص و مهارت ویژه ی کارشناسان فروش و تعمیر خود، قادر است هر گونه نیاز کاربران را در این راستا، در اسرع وقت پاسخگو باشد. کاربران ساکن عظیمیه میتوانند سرویس های تعمیر و پشتیبانی را در محل مورد نظر خود نیز دریافت نمایند و از گارانتی های معتبر این مجموعه، بهره مند گردند.

نمایندگی زیراکس در محدوده ی مهرشهر

از دیگر واحدهای فعال نمایندگی زیراکس در کرج، میتوان واحد فروش و تعمیر مهرشهر را نام برد که از مدت ها قبل به ارائه ی سرویس های فروش و پشتیبانی محصولات زیراکس اعم از پرینترها، دستگاه های کپی، کارتریج و انواع لوازم جانبی مرتبط با این ماشین های اداری، مشغول است.

تمام خدماتی که در این شعبه ارائه می شود از جمله فروش محصولات، خدمات پس از فروش و تعمیر دستگاه های زیراکس، با ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر انجام می شود. این مجموعه به دلیل برخورداری از کادر مجرب و تطابق با استانداردهای جهانی، از موفق ترین نمایندگی های کشور به شمار میرود و در همین راستا مفتخر است که به انتخاب نخست بسیاری از کاربران و متقاضیان بدل گردیده است.

نمایندگی زیراکس در گوهردشت

نمایندگی زیراکس در کرج، خدمات و سرویس های مختلف خود را در اقصی نقاط این شهر، در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی قرار میدهد. این مجموعه، ارائه دهنده ی تخصصی ترین سرویس های مرتبط با فروش، تعمیر، بهسازی، ارتقاء و ترمیم انواع ماشین های اداری زیراکس خواهد بود. ساکنین محترم منطقه ی گوهردشت کرج و نواحی اطراف آن میتوانند خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را در حوزه های مختلف فروش و تعمیر از سوی این مجموعه، دریافت نمایند.

 لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس های عیب یابی و تعمیر انواع پرینتر، دستگاه کپی و فکس و … در محل مورد نظر کاربران نیز ارائه میگردد. نمایندگی زیراکس در گوهردشت، این امکان را برای کاربران خود فراهم ساخته است تا کلیه ی خدمات مورد نیاز خود را در اسرع زمان از سوی این مجموعه، دریافت نمایند.

نمایندگی زیراکس جهانشهر

از دیگر واحدهای نمایندگی xerox در کرج را میتوان واحد جهانشهر دانست. دو حوزه ی  فروش و تعمیر دستگاه های زیراکس از خدمات این مرکز بوده که توسط کادر مجرب و آموزش دیده به مشتریان ارائه می شود. فروش پرینترها و دستگاه‌های کپی زیراکس و قطعات مختلف از جمله کاتریج، تونر و قطعات جانبی اورجینال و همچنین تعمیر این دستگاه ها در نمایندگی جهانشهر، به صورت تخصص صورت می گیرد. ساکنین محترم این منطقه میتوانند خدمات مرتبط با تعمیر و پشتیبانی را به صورت ویژه و تخصصی در محل کار یا سکونت خود دریافت نمایند و از مراجعه ی حضوری به محل نمایندگی، بی نیاز گردند. نمایندگی زیراکس در جهانشهر، برای تمامی خدمات و سرویس های ارائه شده ی این مجموعه، گارانتی و ضمانت نامه نیز در نظر گرفته است.

نمایندگی زیراکس در محدوده ی مرکزی کرج

از دیگر مناطقی که نمایندگی زیراکس خدمت رسانی به آن را در اولویت کاری خود قرار داده است، منطقه ی مرکزی کرج و سایر مناطق نزدیک به آن است. نمایندگی زیراکس ، با تخصیص واحدهای فروش و پشتیبانی خود در این مجموعه، امکان دریافت کلیه ی سرویس ها و مطالبات کاربران و متقاضیان ساکن در این محدوده را فراهم ساخته است. 

نمایندگی زیراکس در مرکز کرج، علاوه بر فروش و عرضه ی انواع تولیدات زیراکس ، عیب یابی و تعمیر تخصصی این محصولات را هم به عهده دارد. کاربران گرامی ساکن مرکز کرج، میتوانند انواع این خدمات را در در محل مورد نظر خود نیز دریافت نمایند.

نمایندگی فروش زیراکس در کرج

” فروش” مهمترین و اساسی ترین هدف نمایندگی زیراکس در کرج است. بدون فروش عملا باقی خدمات معنایی نخواهد داشت. در این نمایندگی امکانات و تسهیلات بسیار متنوع و گسترده ای وجود دارد که تضمین کننده خرید با کیفیت شما است.

 در این نمایندگی رسمی این فرصت را دارید که با بهره مندی از خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی در مورد محصول مورد نظر خود، اطلاعات جامع و مفیدی به دست آورید و با مقایسه آن با نمونه های مشابه در سایر برند ها و با در نظر گرفتن فاکتور های مهم و اساسی در خرید ، انتخابی بهینه و اصولی داشته باشید. 

مشاوران نمایندگی فروش زیراکس در کرج همواره توصیه می کنند که برای خرید باید نوع نیاز، بودجه و سلیقه خود را در نظر بگیرید. تنها در این صورت است که انتخابی درست و دقیق خواهید داشت.

خدمات تعمیراتی زیراکس در کرج

 • عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعه پرینتر های رنگی و سیاه و سفید زیراکس
 • عیب یابی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعه دستگاه کپی زیراکس
 • عیب یابی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعه دستگاه‌های کپی عکس زیراکس
 • تهیه مرغوب ترین مواد مصرفی پرینتر و دستگاه های کپی زیراکس
 • عیب یابی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعه سیستم‌های چند منظوره زیراکس
 • ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ زیراکس
 • رفع ارور های پرینتر و دستگاه کپی زیراکس
 • سرویس دوره ای پرینتر و دستگاه های کپی زیراکس

واحد تعمیرات نمایندگی زیراکس در کرج

به عنوان کاربری از محصولات زیراکس در استان البرز برای تعمیر هر یک از محصولات این کمپانی به نمایندگی زیراکس در کرج مراجعه کنید. اگر هم اکنون با مشکلاتی در دستگاه زیراکس خود مواجه شده اید، اصلا جای نگرانی نیست. به راحتی می توانید با تنها نمایندگی رسمی زیراکس در استان البرز تماس بگیرید و از خدماتی متنوع و گسترده بهرمند شوید.

در این نمایندگی واحدهای تعمیرات زیراکس  را به صورت جدا و مستقل تعبیه کرده ایم. هر واحد مجهز به ابزار و دستگاه های مدرن و پیشرفته تعمیر و ترمیم و عیب یابی است. تعمیرکاران و تکنسین های مجرب، ماهر و متعهد هستند.کیفیت چاشنی همه خدمات و سرویس های عیب یابی، ترمیم و تعمیر است. همه فعالیت های این نمایندگی بر اساس قوانین درون مرزی و برون مرزی است و هیچ نوع فعالیت پنهانی و زیر زمینی ندارد. این نمایندگی معتبر کاربر را مهمترین و محوری ترین عامل برای حیات خود می داند و برای کسب رضایت او از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

ساعات کاری نمایندگی زیراکس کرج

ساعات کاری نمایندگی زیراکس در کرج شنبه تا چهار شنبه 8 الی 21، پنج شنبه ها 8 الی 18 و ایام تعطیل 9 الی 15 است. به علاوه با مراجعه به وبسایت رسمی نمایندگی زیراکس استان البرز این امکان را دارید که اخبار و اطلاعات و سوالات متداول سایر کاربران را نیز مطالعه کنید و از تازه های کمپانی زیراکس مطلع شوید.

5/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

2 پاسخ

 1. سلام من یه دستگاه کپی زیراکس دارم که موقعی کپی میگرم روش خط میوفته دلیلش چیه ؟

  1. درود بر شما کاربر عزیز
   دلیل اصلی ایجاد خطوط روی صفحات پرینت وجود خطوط و خش بر روی درام پرینتر شما باشد. لطفا برای دریافت خدمات تعمیرات از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما در نمایندگی ریراکس در کرج تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =