اشتراک گذاری

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

دستگاه های کپی کونیکا مینولتا از مهم‌ترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های تولید شده در این برند هستند. این دستگاه‌ها در مدل‌های گوناگون آنالوگ، دیجیتال، تک رنگ یا مونو، چند منظوره یا همه کاره طراحی و روانه ی بازار شده‌اند و تا به امروز توانسته‌اند جایگاه قابل قبولی در ادارات و سازمان ها کسب نموده اند. ماشین های کپی کونیکا مینولتا، علی رغم کیفیت بالای سخت افزاری‌شان، ‌گاه به دلایلی چون استفاده‌ی نادرست یا حجم بالای کار، دچار مشکلات جزیی یا کلی متعددی شوند. (این مشکلات اغلب در حوزه های سخت افزاری جای میگیرند).

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا، تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر دستگاه کپی را به همکاری فراخوانده تا خدمات مرتبط با تعمیر و رفع اشکالات پیش آمده در این دستگاه‌ها را به متقاضیان ارائه دهد. نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا، متشکل از واحدهای مجزا، به صورت منظم و هدفمند، تعمیرات این محصولات را به عهده می‌گیرد. چنانچه در عمکلرد دستگاه کپی کونیکا مینولتای خود، متوجه هر گونه اختلال شدید، میتوانید با برقراری اولین تماس با مشاوران نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا، راهنمایی های لازم جهت رفع انواع مشکلات را دریافت کنید. در ادامه ی این مقاله قصد داریم شما را با برخی از خدمات این نمایندگی، آشنا کنیم.

رفع مشکل روشن نشدن دستگاه کپی کونیکا مینولتا

از مشکلات شایع دستگاه های کپی کونیکا مینولتا که در نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا مورد بررسی قرار میگیرد، مشکل روشن نشدن دستگاه است. این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. از اختلالات ساده‌ای نظیر اتصال نادرست سیم برق یا معیوب شدن کابل های اتصال، تا سوختن تجهیزات داخلی و قطعات ریز و حساس برد تغذیه. روشن نشدن دستگاه کپی می‌تواند وقفه‌ای جدی را در روند کار شرکت یا سازمان های مختلف ایجاد کند. با نظر به افزایش قیمت کالاهای الکترونیکی، توصیه میکنیم در مواقع بروز چنین مشکلی هرگز به مراکز تعمیر نامعتبر مراجعه نکنید چرا که ممکن است متحمل هزینه های بیشتری شوید. رفع مشکل روشن نشدن دستگاه کپی کونیکا مینولتا، در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، با نهایت دقت و ظرافت به انجام میرسد.

تعمیر یونیت درام دستگاه کپی کونیکا مینولتا

یکی دیگر از قطعات تشکیل دهنده‌ی دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، درام است. درام یک میله ی استوانه ای شکل است که وظیفه ی انتقال تصویر و متن را بر روی برگه به عهده دارد. لازم است بدانید که هر درام پس از سه بار شارژ کارتریج نیاز به تعویض دارد. یکی از علائمی که خبر از خرابی درام میدهد، کم رنگ یا پر رنگ شدن برخی از نقاط برگه است. این اختلال معمولا زمانی رخ میدهد که سطح درام دچار گرد و غبار شده باشد. این مشکل سبب میشود تا انتقال نهایی تصویر بر روی برگه به درستی انجام نگیرد. نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا ، با شناخت بالا نسبت به ساختار تشکیل دهنده ی درام، قادر است هر گونه مشکل در این رابطه را برطرف کند.

تعمیر و تعویض هیتر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

هیتر یکی از قطعات مهم در انواع دستگاه فتوکپی به شمار میرود. هیتر یا فیوزینگ عملیات تثبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ به عهده دارد. این قطعه کاغذ را گرم میکند. پس از اعمال فرآیند چاپ کاغذ کپی گرفته شده از زیر این قطعه عبور کرده و سپس از دستگاه خارج می شود. هیتر ممکن است به دلایل مختلف با مشکل مواجه شود. به عنوان مثال، اگر  پس از فرآیند چاپ بر روی برگه ی مورد نظر خود خطوط اضافه دیدید، به سالم بودن هیتر دستگاه کپی خود شک کنید. در صورت آسیب دیدگی این قطعه فرآیند تثبیت تونر نیز به درستی صورت نمی گیرد.

هیتر دستگاه کپی کونیکا مینولتا ، جز ظریف‌ترین قطعات قرار گرفته در آن است  و همین امر بر حساسیت تعمیر آن می افزاید. خرابی هیتر میتواند کیفیت تصویر و متن چاپ شده را با اختلال روبرو کند. نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا ، توجه ویژه ای به تعمیر این قطعه اختصاص داده است. شما عزیزان میتوانید در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در هیتر دستگاه فتوکپی خود، به نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا

نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا دارای چند شعبه در شهر تهران و کرج است تا خدمات نوین و ارزنده‌ای را در حوزه ی تعمیر انواع محصولات به متقاضیان ارائه میدهد. این نمایندگی با جذب زبده‌ترین تیم تعمیر، کادری متخصص و ویژه برای تعمیر دستگاه‌های کونیکا مینولتا را تشکیل داده است. این کادر تخصصی، قادر است هر گونه ناکارآمدی در این تجهیزات را شناسایی و مرتفع سازد. کلیه ی خدمات و سرویس های ارائه شده از سوی نمایندگی کونیکا مینولتا منطبق بر بالاترین سطح از استانداردهای جهانی و با کیفیت بسیار بالا به انجام میرسد.

Rate this post