اشتراک گذاری

کاغذکش کپی زیراکس

کاغذکش کپی زیراکس بخشی از این دستگاه است که وظیفه ورود و خروج کاغذ را بر عهده دارد. این بخش اگر با اشکالات و ایراداتی مواجه شود، نمی تواند عملیات چاپ را انجام دهد و به طور کلی دستگاه را از کار می اندازد. کاغذ کش ها یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه کپی هستند که سه جزء اساسی دارند؛ کاغذ کش ورودی، کاغذ کش داخلی و کاغذ کش خروجی.

کارشناسان و تعمیرکاران در مرکز تعمیرات دستگاه کپی به واسطه دانش فنی بالا و شناخت بسیار مناسبی از قطعات دستگاه کپی و به خصوص کاغذکش، به راحتی می توانند صفر تا صد خدمات تعمیر و عیب یابی را حمایت و پشتیبانی کنند.

کاغذکش کپی زیراکس

مشکلات ناشی از خرابی کاغذکش کپی زیراکس

چروک شدن و کرکره شدن کاغذ

کاغذ مناسب دستگاه را در درون دستگاه قرار دهید. در غیر این صورت کاغذ کش کپی زیراکس نمی تواند کاغذ را به جلو حرکت دهد، کاغذ گیر می کند و چروک می شود.

اینو بخون حتما به کارت میاد: چرا دستگاه فتوکپی روشن نمیشه؟

گیر کردن کاغذ در ورودی کپی زیراکس

در این شرایط کاغذ به سمت جلو حرکت نمی کند. مطمئن شوید که کاغذ سالم است و فرسوده نیست و در عملکرد سنولوئید یا موتور دستگاه نقصی وجود ندارد.

سرعت و عملکرد پایین دستگاه کپی xerox

پاکسازی ساده مشکل را حل خواهد کرد. آلوده شده کاغذ کش کپی زیراکس در اثر گرد و غبار می تواند در کندی دستگاه تاثیر گذار باشد. البته خارج شدن خارهای درب دستگاه از ریگلاژ نیز در این مشکل می توانند دخیل باشند.

گیر کردن کاغذ در قسمت خروجی کپی

کاغذ کش، سنولوئید خروجی و فثد های عبور برگه را بررسی کنید. در صورتی که به تعویض نیاز داشتند، آنها را تعویض کنید.

صدای ناهنجار دستگاه کپی زیراکس

چرخ دنده ها یا کلاچ کپی زیراکس باید بررسی شود.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی زیراکس

اگر با مشکلاتی نظیر مشکلات بالا روبه رو هستید و مطمئن هستید که مشکل در کاغذ کش دستگاه است، باید برای کاغذکش کپی زیراکس از یک مرکز معتبر کمک بخواهید. کیفیت تعمیر دستگاه کپی، رابطه مستقیم با عیب یابی دقیق دارد؛ اگر عیب یابی به شکل کامل و صحیح انجام شود، می توان انتظار داشت که مشکل مورد نظر، به خوبی برطرف شده و کارکرد دستگاه کپی به کیفیت اولیه باز می گردد.

بدیهی است که عیب یابی ناقص یا اشتباه، روند تعمیرات را با مشکل مواجه خواهد ساخت. اختلال در اجزایی نظیر پد و پیک آپ، خرابی سینی، کلاچ، میله پیک آپ، سنسور تشخیص وجود کاغذ، اهرم سنسور کاغذ، کارتریج، محورهای عبور کاغذ و غلطک های روی آنها می تواند در عملکرد صحیح دستگاه تاثیر گذار باشد. برای کاغذکش کپی زیراکس باید همه این اجزا را بررسی کنیم و با ریشه یابی دقیق مسیر درست تعمیر را انتخاب و اجرا کنیم.

تعمیرات زیراکس

کمپانی زیراکس طیف وسیعی از پرینترهای رنگی و سیاه و سفید، سیستم‌های چند منظوره، دستگاه‌های کپی عکس، چاپ دیجیتال را طراحی، تولید و عرضه می کند. در واحد تخصصی تعمیرات زیراکس همه این محصولات به صورت مجزا و مستقل بررسی و ارزیابی می شوند. هر واحد به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته مجهز است که مسیر تعمیر را هموار می سازد.

تعمیرکاران در زمینه کاری خود تجربه و مهارت بسیاری دارند. این افراد به دلیل واکاوی و بررسی مدل های مختلفی از محصولات زیراکس به خوبی با ساختار درونی آنها آشنایی دارند و می توانند صفر تا صد مشکلات و اختلالات را ساپورت کنند. در این واحد استاندارد آرشیوی از قطعات جانبی اصل و اورجینال نیز موجود است که مسیر تعویض را نیز بی مانع ساخته است.

همچنین تهیه مواد مصرفی اولیه نیز از طریق این درگاه امن و ایمن ممکن است. برای دریافت جزئیات بیشتر پیرامون انواع خدمات تعمیرات زیراکس و آگاهی از سایر امکانات و تسهیلات تماس بگیرید.

تعمیرات زیراکس

نمایندگی زیراکس

نمایندگی زیراکس در ایران افتخار دارد اعلام کند که در دو حوزه فروش و خدمات پس از فروش به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت دارد. این نمایندگی حوزه نیاز های کاربران زیراکس را به خوبی شناخته است و برای رفع تمامی نیاز ها برنامه ریزی کرده است.

در تنها نمایندگی زیراکس در ایران امکانات و تسهیلات بسیاری فراهم است. استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی قبل از خرید و برخورداری از سرویس های تعمیر در محل تنها دو نمونه از انبوه خدماتی است که در این نمایندگی فراهم است. تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را جویا شوید.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩