اشتراک گذاری

آموزش نصب پرینتر کونیکا مینولتا C452 C552 C652

از آن جا که پرینترهای C452 C552 C652 از جمله مدل های پرفروش و پرطرفدار کمپانی کونیکا مینولتا به شمار میروند، کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا، از سوی کاربران، با پرسش های مختلفی در زمینه ی نصب و راه اندازی این تجهیزات روبرو میشوند. نصب پرینتر کونیکا مینولتا ، امروزه به امری راحت تبدیل شده اند.

اگر شما بخواهید یک پرینتر را مستقیما به کامپیوتر خود نصب کنید، یا یک شبکه پرینتر راه اندازی کنید یا از گوشی هوشمند یا تبلت خود پرینت بگیرید، می توانید در کمترین زمان این کار را انجام دهید. در ابتدا لازم است نرم افزاری که در جعبه ی پرینتر است را روی سیستم خود نصب نمایید. پس از آن پرینتر را با استفاده از یک کابل USB  به کامپیوتر وصل کنید. بعد از انجام این کار مراحلی که ویندوز برای نصب پرینتر دارد را طبق کلیپ قرار گرفته در این بخش، دنبال کنید و در نهایت مطمئن شوید پرینتر شما صحیح نصب شده است یا خیر ؟

آموزش نصب پرینتر کونیکا مینولتا C452 C552 C652

آموزش نصب پرینتر بدون سی دی در این مقاله

نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا

با گسترش و پیشرفت روز افزون ماشین های اداری و به دنبال آن پیچیدگی ساختار این تجهیزات، تعمیرات و رسیدگی به مشکلات آن ها، تخصص و مهارت بیشتری نسبت به قبل طلب میکند. نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا، با درک از این مسئله و به روز ساختن تخصص و تجهیزات خود، در حال حاضر نخستین و جامع ترین مرکز ارائه ی خدمات پشتیبانی در خصوص پرینتر های کونیکا مینولتا به شمار میرود. این مجموعه در جهت کسب رضایت مشتریان و کاربران خود، تمامی سرویس های پشتیبانی را در حداقل زمان و با گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی ارائه میدهد.

آموزش نصب پرینتر کونیکا مینولتا C452 C552 C652

3/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩