اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5855

همه ما برند زیراکس را به عنوان بزرگترین تولید‌کننده دستگاه کپی می‌شناسیم. البته تولیدات این برند تنها به دستگاه کپی محدود نمی‌شود؛ بلکه برند زیراکس، به تولید چاپگر، اسکنر، دورنگار و پروژکتور نیز می‌پردازد. یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کپی که توسط این برند تولید شده است، دستگاه کپی زیراکس مدل 5855 است.

علت اصلی فروش بالای این دستگاه کپی، کیفیت بسیار بالای آن است. البته کیفیت بالای این دستگاه، به معنای خراب نشدن آن نیست. هر دستگاه کپی با هر میزان کیفیتی، دیر یا زود خراب می‌شود و به تعمیرات احتیاج پیدا می‌کند. خوشبختانه نمایندگی دستگاه کپی زیراکس، با برخوردار بودن از نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات این دستگاه، خدمات تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5855، را به کاربران ارائه می‌دهد. در ادامه شما را با خدمات این مرکز در زمینه تعمیرات دستگاه کپی زیراکس، آشنا می‌کنیم.

تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5855

خدمات تخصصی تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5855

تعمیر برد پاور دستگاه کپی زیراکس

برد پاور از مهم‌ترین قطعات دستگاه کپی است که به لطف آن دستگاه کپی روشن می‌شود؛ چراکه وظیفه اصلی برد پاور، تامین برق دستگاه است. بنابراین خرابی برد پاور دستگاه کپی، برابر با روشن نشدن و کار نکردن دستگاه کپی است.

کارشناسان نمایندگی زیراکس با بررسی دقیق برد پاور دستگاه کپی و پیدا کردن منشأ مشکل آن، پروسه تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5855 را آغاز می‌کنند؛ اما درصورتی که تعمیرات برد پاور فتوکپی زیراکس 5855، کارساز نبود پس از اطلاع دادن به کاربر، این قطعه را تعویض می‌نمایند.

تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس5855

تونر، پوردی است که درون کارتریج دستگاه کپی ریخته می‌شود تا دستگاه کپی با استفاده از آن بتواند، اسناد را چاپ کند. یکی از خدمات تخصصی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس، تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس است.

بنابراین هر زمان که کارتریج دستگاه کپی شما به تعویض تونر احتیاج داشت، تنها کافیست که با نمایندگی دستگاه کپی زیراکس، تماس بگیرید تا این مرکز کارشناسان خود را جهت تعویض تونر کارتریج دستگاه کپی، به محل مورد نظر اعزام کند. نیروهای مجرب نمایندگی زیراکس، از بهترین تونر در کارتریج دستگاه کپی زیراکس استفاده می‌کنند.

پیشنهاد سایت: مشکلات دستگاه کپی

تعمیر درام دستگاه کپی XEROX 5888

درام دستگاه کپی نقش ویژه‌ای در انتقال تصویر بر روی کاغذ دارد؛ از این‌رو اکثر مشکلاتی که در روند چاپ به وجود می‌آید به دلیل بروز اختلال در درام فتوکپی است.

تعمیر درام دستگاه کپی زیراکس، پروسه بسیار تخصصی است که شامل: بررسی یونیت درام، باز کردن مجموعه سیم شارژ، جداسازی قفل محور درام و … می‌باشد. مهندسین مرکز زیراکس که از تخصص بالایی در زمینه تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5855، برخوردار هستند، تعمیرات درام این دستگاه به صورت حرفه‌ای را انجام می‌دهند.

تعویض پیکاپ فتوکپی زیراکس 5855

یکی از تخصصی‌ترین خدماتی که نمایندگی زیراکس، در زمینه تعمیر فتوکپی زیراکس به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد، تعویض پیکاپ دستگاه کپی است.

کارشناسان این مرکز ابتدا به صورت دقیق مشکل پیکاپ دستگاه کپی را مورد عیب‌یابی قرار می‌دهند، سپس با تعمیرات تخصصی آن را برطرف کرده و درنهایت جهت اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه کپی، آن را در چندین مرحله مورد تست و بررسی قرار می‌دهند.

 

تعویض پیکاپ فتوکپی زیراکس 5855

نمایندگی زیراکس

نمایندگی زیراکس با برخوردار بودن از نیروهای مجرب و متخصص، خدمات فروش، پس از فروش و تعمیرات دستگاه کپی Xerox را به کاربران ارائه می‌دهد. از این‌رو می‌توانید علاوه‌بر خرید دستگاه کپی زیراکس از این مرکز و بهره‌مند شدن از خدمات پس از فروش آن، تعمیرات تخصصی دستگاه کپی زیراکس را به نمایندگی تعمیرات کپی زیراکس بسپارید.

3/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩