اشتراک گذاری

علت سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر چیست ؟

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

کاربران پرینترهای برادر به کرات و به شیوه‌های مختلف این پرسش را با کارشناسان نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر مطرح می‌کنند که علت سفید پرینت گرفتن پرینتر چیست. از آن جا که همکاران ما رایج‌ترین پرسش‌ها در خصوص عملکرد ماشین‌های چاپ و کپی برادر را، در این بخش از وبسایت و در قالب پرسش و پاسخ، تنظیم و گردآوری میکنند، تصمیم گرفتیم مقاله‌ی پیش رو را به ذکر مهم‌ترین مسائل در خصوص دلایل و راهکارهای حل مشکل سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر، اختصاص دهیم.

به طور کلی سفید پرینت گرفتن پرینتر مشکلی شایع و متداول است که میتواند برای هر پرینتری اتفاق بیفتد. این مشکل می‌تواند دردسرهای فراوانی را برای کاربران به دنبال داشته باشد و به طبع هر چه حجم کار بالاتر باشد، این دردسرها نیز بیشتر خواهد بود. با ما همراه باشید تا هر آن چه لازم است در خصوص علت سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر و راه های رفع این اختلال بدانید، را با شما در میان بگذاریم.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”376″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

علت اصلی سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر

همانطور که در مقدمه اشاره نمودیم، مشکل سفید پرینت گرفتن پرینترها در تمام چاپگرهای موجود در بازار ممکن است وجود داشته باشد و دلایل آن نیز تا حدود زیادی مشابه هم است. در این بخش کلی‌ترین و اصلی‌ترین دلایل سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر را شرح خواهیم داد. به عقیده ی کارشناسان نمایندگی تعمیر پرینتر برادر، تاثیرگذارترین دلایل بر روی این اتفاق، میتواند ناشی از بروز مشکلات داخلی در دستگاه پرینتر باشد.

گاهی لیزر و سنسور پرینتر دچار مشکل میشود و نتیجه ی آن سفید بیرون آمدن برگه‌های پرینت شده از دستگاه است. از دیگر دلایل سفید پرینت گرفتن چاپگر برادر، مربوط به مشکلات کارتریج است. گاهی اتصال آن به دستگاه با مشکل مواجه میشود و باعث چنین اختلالی میشود. در مجموع توصیه ی ما به شما این است که به هنگام مواجهه با مشکلی نظیر سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر، از کارشناسان آموزش تعمیرات پرینتر برادر برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود، کمک بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

راه حل سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر

برای حل مشکل سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر ، معمولا توصیه میشود از مراحل زیر پیروی نمایید :

1- برخی پرینتر های رنگی هم در صورت تمام شدن و خشک شدن جوهر کارتریج، دیگر نمی‌توانند پرینت بگیرند. در این حالت ابتدا کارتریج را در آورده و به آرامی تکان دهید، سپس آن را در جای خود قرار داده و مجددا پرینت بگیرید اگر مقدار کمی از جوهر باقی مانده باشد با تکانی که داده شد باید اثراتی روی کاغذ گذاشته باشد، در غیر این صورت ممکن است جوهر آن کامل تمام شده باشد.

البته بیشتر پرینت های رنگی قبل از تمام شدن جوهر هشدار می دهند، چنانچه هشداری دریافت نکرده‌اید و یا متوجه آن نشده‌اید راه حل فوق را امتحان کنید.

2- گاهی ممکن است نازل هد پرینتر دچار انسداد و گرفتگی شده باشد و این امر در سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر دخیل باشد، در این صورت لازم است هد پرینتر را تمیز کنید.

3- یکی دیگر را راه های مقابله با مشکل سفید پرینت گرفتن پرینتر برادر، تمیز کردن کارتریج موجود در دستگاه است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر

نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر در زمینه‌ی ارائه‌ی تمامی خدمات پس از فروش و در راستای اثبات وفاداری به مشتریان عزیز خود، از سال‌ها قبل به ارائه‌ی خدمات پشتیبانی میپردازد و در تمام این سال‌ها موفق به عرضه‌ی خدمات ویژه و متنوع شده است. یکی از مهم‌ترین خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر،  تعمیر و ترمیم انواع مشکلات سخت افزاری این تجهیزات است.

این مشکلات ممکن است به دلایل مختلفی گریبان هر دستگاه پرینتری را  بگیرند، آن چه در بازیابی سلامت این تجهیزات، نقشی موثر ایفا میکند، بهره‌مندی از خدمات تعمیر و پشتیبانی تخصصی است.سپردن دستگاه به نمایندگی معتبر و استانداردی چون نمایندگی برادر، تضمین‌کننده‌ی حفظ کیفیت و سلامت دستگاه است. به همین خاطر پیشنهاد میکنیم در مواقع بروز مشکل در دستگاه خود، حتما به مرکزی معتبر نظیر نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر مراجعه نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ taxonomy_category=”%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%af%d8%b1,%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%af%d8%b1,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” items_layout=”blog_classic”][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩