تعمیرات کپی توشیبا

تعمیرات کپی توشیبا در نمایندگی کپی با تکیه بر مهارت و حذاقت کارشناسان این مجموعه انجام می گردد. مرکز تعمیرات دستگاه کپی توشیبا، ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ی بهترین سطحی کیفی خدمات می‌داند. کادر فنی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا در راستای رسیدن به این اهداف، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با گارانتی ارائه نماید.

تعمیرات ارائه شده در این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دو شیوه «تعمیر در مرکز» و «تعمیر در محل» قابل سرویس دهی می باشد. مرکز تعمیرات کپی توشیبا با تجربه بیست ساله در زمینه تعمیرات انواع دستگاه های کپی و به عنوان یکی از زیربخش های شرکت سخت افزار ایران، این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که تمامی خدمات مرتبط با این حوزه با رعایت تمامی پارامترهای مطرح شده از سوی کارخانه سازنده عرضه نماید.

این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های تعمیر صورت می‌پذیرد. در ادامه به بررسی ویژگی های واحد تعمیرات کپی توشیبا، در قسمت های مختلف شامل؛ خدمات مرکز تعمیرات کپی توشیبا، اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول می پردازیم.

تعمیرات کپی توشیبا

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی دستگاه توشیبا با هدف ارائه ی تمامی سرویس های پشتیبانی به مشتریان این محصولات، احداث گردید. با شروع فعالیت این مجموعه، کاربران بسیاری دیگر مجبور به مراجعه به مراکز فاقد اعتبار و غیر استاندار نبودند. نمایندگی دستگاه کپی توشیبا، یکی از اصلی ترین محور های فعالیت خود را به تعمیرات کپی توشیبا اختصاص داده است.

چرا که تجهیزات کپی توشیبا دارای حساسیت های فراوانی هستند و هر نوع خرابی در آن ها نیازمند بررسی دقیق دارد. دستگاه های کپی توشیبا ممکن است در طول عمر مفید نسبتا طولانی خود، با مشکلات فراوانی روبرو شوند که این امر اجتناب ناپذیر است. این مشکلات در دو نوع کلی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در این مجموعه بررسی میشود.

پس از شناسایی نوع خرابی و علت وقوع آن، مراحل تعمیر، ترمیم، بازیابی و یا تعویض بر روی دستگاه کپی توشیبا اعمال میگردد. آن چه در این مورد حائز اهمیت است، رسیدگی به موقع توسط کارشناس مربوطه است. از این توصیه میشود به هنگام مواجهه با مشکل در عملکرد دستگاه خود، حتما به نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا مراجعه فرمایید.

رفع ارور های رایج در دستگاه کپی توشیبا

ممکن است در حین کار با دستگاه کپی توشیبای خود با ارورهای مختلفی روبرو شده باشید. این ارورها در پنل لمسی مشاهده میشوند. لازم است بدانید که این هر کدام از این ارورها به طور خاص مربوط به نوع مشخصی از اختلال میشود.

این اختلالات میتواند سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. به عنوان مثال این ارور ها میتواند به  تغذیه ی نادرست، زمان نصب کارتریج جدید، قرار نگرفتن کاغذ به صورت صحیح در دستگاه، عدم توانایی برای انجام کپی، پر بودن سینی داخلی، نیاز به اضافه ی کاغذ و بسیاری دیگر از مشکلات اشاره کند.

کارشناسان واحد تعمیرات کپی توشیبا با شناخت کامل این خطاها و چگونگی برطرف ساختن شان، قادرند هر گونه مشکل مرتبط را در حداقل زمان شناسایی و رفع کنند.

رفع مشکل کپی شدن خطوط سیاه دستگاه توشیبا

وجود خطوط سیاه موازی در برگه های کپی شده میتواند بسیار آزار دهنده باشد. اگرچه این فرایند به نظر پیچیده نمی رسد اما مواردی وجود دارد که در هنگام رفع نقطه یا خطوط سیاه در کپی، باید از آن ها پرهیز کنید.

توصیه میشود در منزل یا محل کار، شیشه دستگاه را با مواد ساینده، استون، بنزن، آمونیاک، اتیل الکل یا کربن تتراکلرید تمیز نکنید. همچنین نباید مایع را به طور مستقیم بر روی شیشه قرار دهید. قرار دادن مایع به طور مستقیم باعث نفوذ آن در دستگاه کپی توشیبا شده و به آن آسیب وارد می کند.

از دستمال نرم مرطوب شده با آب، شیشه پاک کن غیر ساینده یا تمیزکننده لنز عینک استفاده کنید. زمانی که کارتان تمام شد، شیشه را با پارچه نرم و خشک تمیز کنید تا لکه ای روی آن باقی نماند. اگر همچنان مشکل سیاه کپی شدن برگه ها به قوت خود برجا ماند، لازم است با برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا، حل مشکل را به متخصصان زبده ی این مجموعه بسپارید.

رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی توشیبا

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی توشیبا جز آن دسته از مشکلاتی ست که میتواند بسیار آزار دهنده باشد. اقدامات ساده ای میتواند این مشکل را برطرف کند. اما اگر مشکل گیر کردن کاغذ همچنان ادامه دار بود، لازم است برای حفظ سلامت دستگاه خود، هر چه زود تر به نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا مراجعه کنید. برای جلوگیری از آسیب، همیشه برگه ای که دچار مشکل شده است را به آرامی خارج کنید و از پاره شدن برگه جلوگیری نمایید.

سعی کنید کاغذ را در جهتی بردارید که وارد دستگاه شده است. هر بخشی از کاغذ که در دستگاه باقی بماند چه بزرگ و چه کوچک می تواند مسیر آن را مسدود کند و باعث ایجاد مشکلات بعدی گردد.

لازم است ابتدا سینی کاغذ را سمت خود بکشید و بعد از آن کاغذ پاره شده را به طور کامل از دستگاه خارج کنید. سپس کاغذ سالم را درون آن قرار داده و در صفحه نمایش گزینه ی تایید را فشار لمس کنید. مطمئن شوید که هیچ کاغذی در فید دستگاه باقی نماینده باشد.

حل مشکل ویروسی شدن دستگاه کپی توشیبا

معمولا آن دسته از دستگاه هایی که امکان اتصال به شبکه و در عین حال فضای ذخیره سازی دارند، ممکن است با مشکلات مختلف نرم افزاری روبرو شوند.

یکی از این مشکلات، ویروسی شدن دستگاه است. استفاده از بد افزار ها هم میتواند از دیگر مشکلات نرم افزاری دستگاه های کپی توشیبا به شمار آید.

نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا با برخورداری از تیم زبده ی مهندسان نرم افزار، قادر است در حداقل زمان با بهره گیری از انتی ویروس های معتبر، چنین مشکلاتی را مرتفع سازد.

ویژگی های واحد تعمیرات کپی توشیبا

برخی از ویژگی های واحد تعمیر کپی توشیبا، که موجب امتیاز این نمایندگی از سایر نمایندگی ها گشته است در این قسمت ذکر می شوند. مرکز تعمیرات کپی خدمت رسانی همراه با تعهد را شعار اصلی خود می داند. نمایندگی کپی، در بخش فروش به عرضه ی انواع ماشین های اداری از جمله؛ دستگاه کپی، پرینتر، اسکنرو… می پردازد. همچنین مواد مصرفی و تجهیزات جانبی ماشین های اداری دراین بخش عرضه می گردند.

در بخش تعمیرات کپی توشیبا، شاهد استفاده از مجهزترین امکانات هستیم. در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات، از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده خواهد شد.علاوه براین، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی متفاوت می باشد.

این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که در صورت نیاز به تعمیرات در محل و منزل، نمایندگی کپی، کادر فنی را به محل مورد نظر مشتری اعزام خواهد کرد. لازم به ذکر است کیفیت خدمات رسانی به مشتریان توسط واحد CRM( ارتباط با مشتریان) به دقت کنترل و بررسی شده و به مدیریت مرکز تعمیرات کپی  گزارش می شود.

خدمات مرکز تعمیرات کپی توشیبا

 • تعمیرات چرخ دنده های دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض چرخ دنده های دستگاه کپی توشیبا
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی دستگاه کپی توشیبا
 • رفع عیوب مربوط به مکانیزم مسیر حرکت کاغذ
 • عیب یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه کپی توشیبا Heater
 • تعمیرات دولوپر دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض دولوپر در واحد تعمیرات کپی توشیبا
 • تعمیرات شارژرهای دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض شارژرهای دستگاه کپی toshiba
 • تعمیرات تخصصی برد فرمتر دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض بردهای فرمتر در واحد تعمیرات کپی توشیبا
 • عیب یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی توشیبا
 • شارژ پودر سبک و سنگین دستگاه کپی توشیبا
 • عیب یابی سریع و فوق تخصصی کپی توشیبا در مرکز تعمیرات دستگاه کپی توشیبا
 • بکارگیری Main Code کپی توشیبا برای تنظیمات عمومی و تخصصی دستگاه کپی توشیبا
 • پروگرام فوق تخصصی دستگاه کپی در واحد تعمیرات کپی توشیبا
 • تعمیرات دستگاه کپی توشیبا و رفع ایراد بر مبنای اصول Service کارخانه ای دستگاه کپی توشیبا
 • سرویس کدهای دستگاههای کپی قدیمی و جدید توشیبا
 • جنرال سرویس دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات چرخ دنده های دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض چرخ دنده های دستگاه و سرویس دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات انواع قطعات مکانیکی دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات انواع قطعات الکترونیکی دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات مکانیزم مسیر حرکت کاغذ و ایجاد تصویر
 • تعمیرات سیستم هیتر دستگاه کپی توشیبا Heater
 • تعمیرات مسیر خروج کاغذ دستگاه کپی toshiba
 • تعمیرات بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض بردهای دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات دولوپر در واحد تعمیرات کپی توشیبا
 • تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا
 • تعمیرات درام دستگاه کپی توشیبا
 • تعویض درام دستگاه کپی توشیبا در مرکز تعمیرات کپی توشیبا

اخبار دستگاه کپی توشیبا و دیگر خبرها

کارشناسان نمایندگی کپی در تلاشند تا کاربران و مشترکان این سایت را در جریان جدیدترین اخبار و اطلاعات مرتبط با ماشین های اداری قرار بگیرند. اخبار دستگاه کپی توشیبا اعم از خبرهای مربوط به تولید دستگاه کپی جدید توسط کمپانی توشیبا، فن آوری تازه در ماشین های اداری توشیبا، ارائه ی قطعه ای جدید در دستگاه های کپی توشیبا و خبرهایی از این دست در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد. جهت اطلاع از تازه ترین رویدادها در ارتباط با دستگاه کپی توشیبا و دیگر خبرهای ماشین های اداری در این قسمت ما را همراهی نمایید.

مقالات کپی توشیبا و دیگر مقالات

مقالات دستگاه کپی توشیبا و دیگر مقالات توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان این حوزه گردآوری شده و حاوی جدیدترین راهکارها و ترفندهای تعمیر دستگاه کپی توشیبا، راه های نگه داری از دستگاه کپی، قطعات تشکیل دهنده ی دستگاه کپی توشیبا، چگونگی عملکرد قطعات، چگونگی تعمیر قطعات دستگاه کپی توشیبا در نمایندگی کپی و… در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرد.  لازم به ذکر است مقالات در دو حوزه ی تخصصی و عمومی به کاربران ارائه می شود و نیاز هر دو گروه کاربران را رفع خواهد نمود.

انواع دستگاه کپی توشیبا ودیگر ماشین های اداری

کارشناسان مرکز تعمیرات کپی توشیبا در این بخش برآنند تا شما کاربران گرامی را با ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری مدلهای گوناگون دستگاه کپی توشیبا ، نقاط قوت و ضعف محصولات و کاربرد آن آشنا سازند. متخصصین تعمیرات کپی  با واکاوی انواع دستگاه های این برند ویژگی های کلی و اختصاصی هر یک از آنها را استخراج نموده و از طریق فضای ذیل با شما به اشتراک می گذارند. جهت دریافت ویژگی های انواع دستگاه کپی توشیبا و دیگر ماشین های اداری روی این بخش را پیگیری نمایید.

سوالات متداول تعمیرات کپی توشیبا

سوالات متداول تعمیرات کپی توشیبا در این بخش قابل پیگیری می باشد سوالات از بین کاربردی ترین و پرتکرارترین پرسش ها انتخاب شده و دراختیار شما کاربران گرامی قرار می گیرد. همچنین می توانید پرسش ها و ابهام های خویش را درباره فرآیند تعمیرات دستگاه کپی در این مرکز از طریق راه های ذکر شده در وب سایت رسمی نمایندگی کپی با کارشناسان ما در میان بگذارید.

کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه کپی تک تک پرسش های دریافت شده از سوی کاربران را بررسی کرده و پاسخگوی آنها خواهند بود. جهت مطالعه سوالات متداول تعمیرات کپی که پیش از این از سوی دیگر کاربران وب سایت ارسال گشته اند به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی، ضمن بهره مندی ازکادری منسجم و متخصص، تمامی نیازهای مشتریان خود را در سه حوزه ی تعمیر و فروش ماشین های اداری  و آموزش تعمیرات انواع ماشین های اداری برطرف می کند. خدمت رسانی همراه با تعهد شعار اصلی نمایندگی کپی می باشد و در تمامی خدمات خود این اصل را مدنظر قرار می دهد. نمایندگی کپی، در بخش فروش به عرضه ی انواع دستگاه های زیراکس از جمله؛ دستگاه کپی، پرینتر، اسکنر و… می پردازد. همچنین مواد مصرفی و تجهیزات جانبی ماشین های اداری دراین بخش عرضه می گردند.

در نمایندگی تعمیرات کپی، شاهد استفاده از مجهزترین امکانات هستیم. در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات، از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی متفاوت می باشد. همچنین که در صورت نیاز به تعمیرات در محل و منزل، واحد تعمیرات کپی توشیبا، کادر فنی را به محل مورد نظر مشتری اعزام خواهد کرد.

لازم به ذکر است کیفیت خدمات رسانی به مشتریان توسط واحد CRM (ارتباط با مشتریان) به دقت کنترل و بررسی شده و با شخص خاطی برخورد خواهد شد. در صورت تمایل خدمات ما را در واحدهای تعمیرات کپی مطالعه نمایید.