اشتراک گذاری

دستگاه کپی پاناسونیک 7818

برای دستگاه کپی پاناسونیک 7818 ابتدا لازم است نسبت به ساختار و قطعات تشکیل دهنده این دستگاه کپی کاملا آگاه باشید. شناخت کامل از دستگاه و عملکرد آن موجب میشود تا اختلال پیش آمده را به سرعت ریشه یابی کنید و راهکار های لازم جهت رفع آن را اعمال نمایید. قطعات تشکیل دهنده دستگاه کپی پاناسونیک 7818 عبارتند از درام(drum)، گیرنده نور(یا تسمه)، دسته‌ای از سیم‌ها، لامپ و عدسی‌ها، تونر و Fuser که هر یک نقشی کلیدی در عملکرد دستگاه کپی دارند و اختلال در هر قطعه میتواند موجب مختل شدن عملکرد دستگاه کپی شود.

رفع مشکلات دستگاه فتوکپی با توجه به مشکل پیش آمده میتواند امری دشوار و پیچیده باشد، از این رو توصیه میکنیم برای رفع اختلال به مراکز معتبر مراجعه کنید. برخی از مراکز تعمیری در سطح شهر وجود دارند که به دلیل عدم تخصص و تجربه نه تنها مشکل پیش آمده را برطرف نمیکنند، بلکه میتوانند به دلیل نا آگاهی آسیب های جدی تری را به دستگاه وارد کنند.

دستگاه کپی پاناسونیک 7818

خدمات تخصصی دستگاه کپی پاناسونیک 7818

تعمیرات کپی پاناسونیک 7818 به روش های متعددی صورت میگیرد؛ چرا که روش تعمیر به مشکل پیش آمده بستگی دارد. کاغذ کش، فیوزینگ، شارژ کارتریج و مین برد از جمله قطعات کلیدی در دستگاه کپی پاناسونیک 7818 هستند که در این بخش به ساختار، عملکرد و نحوه تعمیر این قطعات خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این قطعات مهم و نقش آنها در دستگاه کپی با این مقاله همراه شوید.

کاغذکش پاناسونیک 7818

کاغذ کش یکی از قطعات مهم و کاربردی در دستگاه کپی است که ارتباط مستقیمی با ورود و خروج برگه به دستگاه کپی دارد. تعمیر کاغذکش امری کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. کاغذکش از سه بخش ورودی، داخلی و خارجی تشکیل شده است که هر یک وظیفه ای برعهده دارند و اختلال در هریک میتواند عملکرد دستگاه کپی پاناسونیک 7818 را مختل کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرایند عملکردی کاغذکش فتوکپی ، باید در اسرع وقت اقدام به ترمیم یا تعویض این قطعه نمایید. ایرادات کاغذکش از جمله رایج ترین ایرادات در تعمیر دستگاه کپی می باشد که توسط متخصصین تعمیرات دستگاه کپی رفع می گردد.

فیوزینگ فتوکپی پاناسونیک 7818

اگر بخواهیم به طور مختصر درباره فیوزینگ بگوییم باید گفت، فیوزینگ عامل اصلی داغی کاغذیست که بعد از چاپ از دستگاه پرینتر شما بیرون می آید. در واقع فیوزینگ یک جفت غلطک گرم تعبیه شده در دستگاه است که وظیفه ی چاپ تونر بر روی کاغذ را به عهده دارد.

آلوده شدن قطعات و نوسانات برق از جمله مهم ترین عوامل خرابی در فیوزینگ دستگاه کپی هستند. در تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک 7818 این قطعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.در نتیجه توصیه میکنیم از در صورت بروز اختلال، به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید.

شارژ کارتریج دستگاه کپی پاناسونیک 7118

منبع تامین رنگ در دستگاه های کپی کارتریج یا تونر می باشد. کاربران دستگاه کپی معمولا ترجیح میدهند تا جایی که امکان دارد، با شارژ کردن کارتریج دستگاه کپی خود، اسناد را چاپ کنند. شارژ یا تعویض کارتریج وابسته به انتظارات کاربر از دستگاه کپی است.

به همین دلیل است که برای شارژ کارتریج دستگاه کپی پاناسونیک 7818باید همیشه به این نکته توجه داشته باشید که خرید کارتریج نسبت به شارژ آن هزینه سنگین تری را برای کاربر به همراه دارد، اما تعویض کارتریج دستگاه کپی با یک نمونه اصل و اورجینال، کیفیت بسیار بهتر و مناسب تری را به ارمغان می آورد.

شارژ کارتریج دستگاه کپی پاناسونیک 7118

مین برد در دستگاه کپی

سوختگی مادربرد، نوسانات شدید ولتاژی، درگاههای خروجی و ورود ازجمله مشکلاتی هستند که در مین برد رخ میدهند. مین برد یکی از کلیدی ترین قطعات دستگاه کپی است که وظیفه تصمیم گیری درباره خروجی دستگاه را بر عهده دارد. تعمیر مین برد دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات دستگاه کپی است که در صورت بروز اختلال دردستگاه کپی پاناسونیک 7818،میتوانید با مراجعه به این مرکز از خدمات آن بهره مند شوید.

 

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با استفاده از متد نوین در زمینه تعمیر دستگاه کپی توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان کاربران این محصولات به دست آورد. متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌ رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند.

همچنین این مرکز با ارائه سرویس تعمیرات دستگاه کپی در محل این امکان را به صاحبان دستگاه میدهد تا علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، برای حمل و نقل دستگاه کپی دچار مشکل نشوند. روند کار در مرکز تعمیرات دستگاه کپی به این صورت است که ابتدا مشکل ریشه یابی شده و راهکارهای لازم جهت تعمیر و ترمیم دستگاه اعمال شده و مورد آزمایش قرار میگیرد و سپس تحویل داده میشود. برای بهره مندی از خدمات این مرکز میتوانید در صورت بروز اختلال در دستگاه کپی به مرکز تعمیرات دستگاه کپی مراجعه کنید و از سرویس های ویژه بهره مند شوید.

 

 

 

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩