اشتراک گذاری

تونر دستگاه کپی زیراکس

 

تونر، پودری خاص با فشردگی و غلظت زیاد است که در کارتریجِ فتوکپی یا پرینترهای لیزری به کار می رود. در اصل، تونر دستگاه کپی زیراکس همان تونر شارژ و منبع تأمین رنگ دستگاه کپی است. تونر، همان‌گونه که می‌دانید از مواد مصرفی دستگاه کپی است که در صورت افت کیفیت، می‌بایست تعویض گردد.

افت کیفی تونر معمولاً با نشانه‌هایی همراه است که می‌توان به درنظر داشتن آنها، تونر را چک کرده و جهت تعویض آن اقدام کرد. در بخش‌های آتی برخی از نشانه‌های مرتبط با افت کیفی تونر اشاره خواهند شد.

شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با شارژ تونر با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات کپی زیراکس تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. در ادامه این مطلب، مشکلات تونر، زمان مناسب شارژ و تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس و خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه، توضیح داده خواهد شد. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در این رابطه می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی زیراکس تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

تونر دستگاه کپی زیراکس

نکات مهم در تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس

تا زمانی که کاست یا بدنه ی اصلی کارتریج دستگاه کپی زیراکس سالم باشد، شما خواهید توانست به دفعات مکرر و نامحدود، اقدام به شارژ آن کنید. اما در صورتی که بدنه‌ی اصلی کارتریج، با خرابی و اشکال مواجه شده باشد، لازم است حتما تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس را در دستور کار خود قرار دهید.

از دیگر نکات مهم، تهیه‌ی تونر مصرفی متناسب با نوع و مدل دستگاه است. توصیه میشود از خرید تونرهای بی کیفیت و تقلبی موجود در بازار که ممکن است با قیمت ارزان تری به فروش برسند، بپرهیزید. این کار میتواند آسیب های بسیاری را برای دستگاه کپی، به همراه داشته باشد.

از مهم ترین نکاتی که کاربران و دارندگان دستگاه های کپی لیزری زیراکس باید مورد توجه قرار دهند، سپردن فرایند تعویض تونر دستگاه فتوکپی زیراکس، به دست فردی دوره‌دیده و با تجربه است. تعویض تونر دستگاه فتوکپی زیراکس توسط کارشناسان این حوزه، سبب حفظ کیفیت دستگاه و قطعات آن می‌گردد.

در صورتی که به هر دلیل قصد دارید، کار تعویض تونر دستگاه کپی را خودتان انجام دهید بهتر است پیش از انجام این کار اطلاعات لازم در این باره را کسب نمایید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی زیراکس در ایران تماس بگیرید.

تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس

اگر از کاربران همیشگی دستگاه کپی باشید احتمالا با شیوه تعویض تونر دستگاه فتوکپی زیراکس آشنایی داشته باشید. برای این کار کافی است درپوش دستگاه کپی را باز کرده و پس از خارج کردن کارتریج قدیمی، کارتریج نو را جایگزین کنید. در صورت عدم اطلاع از شیوه انجام این کار می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی زیراکس تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

برای دریافت خدمات مرتبط با این بخش نیز می‌توانید با نمایندگی زیراکس تماس گرفته و درخواستی مبنی بر نیاز به سرویس تعویض کارتریج را ثبت نمایید. بلافاصله پس از این تماس کارشناسان تعمیر دستگاه کپی در محل حاضر شده و اقدامات لازم جهت تعویض تونر کپی زیراکس را آغاز می‌کنند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی دستگاه کپی زیراکس دارای گارانتی و ضمانت معتبر است.

تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس در محل

کاربران انواع دستگاه کپی زیراکس می‌توانند جهت تعویض کارتریج دستگاه کپی خود از خدمات تعمیر در محل دستگاه کپی استفاده نمایند. برای استفاده از این سرویس کافی است با کارشناسان حاضر در نمایندگی زیراکس تماس گرفته و درخواستی مبنی بر نیاز به تعویض تونر دستگاه فتوکپی زیراکس در محل ثبت گردد.

کاربران می‌توانند تنها با برقراری یک تماس با نزدیک ترین شعبه به محل کار یا سکونت خود، کارشناس اعزامی نمایندگی تعمیرات زیراکس را در کنار خود داشته باشند. کارشناس پس از بررسی دستگاه، تعویض تونر کپی را در کوتاه ترین زمان به انجام میرساند.

تعویض تونر دستگاه کپی زیراکس در محل

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس، در طول سالهای اخیر به دلیل ارائه تخصصی‌ترین خدمات و سرویس های مرتبط با رفع ارورهای دستگاه کپی و تعمیر انواع این تجهیزات، توانسته است در صدر انتخاب کاربران و دارندگان این ماشین های اداری محبوب قرار بگیرد.

تعویض تونر کپی زیراکس تنها یکی از خدمات ارائه شده از سوی این نمایندگی است که در این مقاله، اشاره‌ای کوتاه به آن، نمودیم. این مجموعه از مدت ها قبل جامع ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را در جهت بازیابی سلامت دستگاه کپی زیراکس به انجام میرساند.

 

 

 

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩