فروشگاه مرکزی فوجیتسو ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش محصولات فوجیتسو و خدمات پس از آن به هموطنان گرامی است. متقاضیان خرید هر یک از محصولات فوجیتسو می‌توانند پس از مراجعه به فروشگاه مرکزی فوجیتسو و دریافت تخصصی‌ترین مشاوره‌ها و راهنمایی‌های بایسته، کالای مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. کارشناسان ما در فروشگاه مرکزی fujitsu تخصصی‌ترین اطلاعات و راهنمایی‌های موردنیاز را در اختیار خریداران محترم قرار می‌دهند و بدین واسطه، آنها را در لذتِ داشتنِ یک خرید مقرون بصرفه و مناسب یاری می‌دهند.

مشاوره پیش از فروش محصولات فوجیتسو در این مرکز توسط کارشناسانی انجام می‌پذیرد که بر ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هر یک از دستگاه‌های فوجیتسو تسلط دارند. تسلط کارشناسان فروشگاه مرکزی فوجیتسو سبب گشته تا خریداران محترم، پیش از تهیه یک محصول، با ویژگی‌ها، ساختار نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و شیوه‌های کار با آن آشنا شوند و بهترین، مناسب‌ترین و مقرون بصرفه‌ترین انتخاب را داشته باشند.

فروشگاه مرکزی فوجیتسو

مشاوره پیش از فروش محصولات فوجیتسو

احتمالاً شما نیز در صورتیکه قصد خرید محصول نسبتاً گران قیمتی را داشته باشید، پرس و جوهایی در ارتباط با کیفیت و عملکرد آن محصول خواهید داشت. صرف نظر از کیفیت و عملکرد محصول، آنچه که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول ساخته و نگرانتان سازد، تناسب محصول با خواست و نیازتان است. در حال حاضر، با وجود کارشناسان زبدۀ فروش در فروشگاه مرکزی فوجیتسو این امکان فراهم گشته است تا شما کاربران گرامی، تخصصی‌ترین مشاوره‌ها و راهنمایی‌های موردنیاز، جهت خرید یک محصول را دریافت نمایید.

دریافت مشاوره‌های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی فوجیتسو سبب می‌گردد تا خرید صورت گرفته، بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای شما داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی، برترین گزینه به شمار آید.

فروش انواع محصولات فوجیتسو

فروش انواع محصولات فوجیتسو در این مرکز سبب گشته تا مراجعان محترم بتوانند تمامی کالاهای موردنیاز خویش را با یک بار حضور در فروشگاه مرکزی فوجیتسو تهیه نمایند. تنوع محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی فوجیتسو مراجعان محترم را از پرسه‌های بی هدف در بازارهای متنوع بی‌نیاز ساخته و سبب گشته تا خریدارن محترم بتوانند با یکبار مراجعه کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

 • فروش تی‌وی‎مانیتور فوجیتسو
 • فروش اسکنر و پرینتر فوجیتسو
 • فروش پروژکتور فوجیتسو
 • فروش دسکتاپ فوجیتسو
 • ارائه و فروش کلیه قطعات و لوازم جانبی تمامی دستگاه‌های فوجیتسو
 • ارائه کلیه خدمات پس از فروش فوجیتسو
 • فروش مانیتور فوجیتسو
 • فروش تبلت فوجیتسو
 • فروش موبایل فوجیتسو
 • فروش اسپیلت فوجیتسو
 • فروش لپ‌تاپ فوجیتسو

فروش قطعات جانبی محصولات فوجیتسو

فروشگاه مرکزی فوجیتسو در راستای تأمین نیاز آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده‌شان به هر دلیل دچار اختلال و خرابی گشته و حال نیازمند تعویض و ترمیم قطعات آن هستند، بخشی از فضای فروشگاه را به فروش و عرضه قطعات جانبی محصولات فوجیتسو اختصاص داده است. دارندگان دستگاه‌های فوجیتسو می‌توانند با حضور در فروشگاه مرکزی فوجیتسو و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش قطعات جانبی مورد نیازشان را تأمین و خریداری نمایند. تمامی قطعات و دستگاه‌های عرضه شده در این مرکز با ضمانت اصل و اورجینال بودن و با هولوگرام به فروش می‌رسند.

نمایندگی فوجیتسو و واحدهای تعمیرات فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو در ایران با مجهز کردن فضای سازمانی خویش به حضور مهندسان زبده و ابزارآلاتِ پیشرفته، زمینه‌ای جهت ارائه خدمات تخصصی مرتبط با فروش و تعمیرات فوجیتسو فراهم آورده است. نمایندگی فوجیتسو در ایران به یُمن حضور کارشناسان مجرب و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ترمیم، بازیابی و تعمیر محصولات فوجیتسو گشته است.

 خدمات ارائه شده در نمایندگی فوجیتسو در ایران محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی فوجیتسو را شامل می‌گردد. خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، مادربورد، سرور، صفحه نمایش، گوشی‌های هوشمند، پرینتر، کامپیوتر و … می‌باشند. کاربران گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی فوجیتسو در ایران کلیه خدمات مرتبط با فروش (در فروشگاه مرکزی فوجیتسو) و تعمیرات محصولات فوجیتسو را دریافت نمایند. واحدهای تعمیرات فوجیتسو در بخش زیر معرفی می‌گردند.

برخی از اخبار و خواندنی‌های فوجیتسو