محصولات نمایندگی مجاز کیوسرا

نمایندگی مجاز کیوسرا در زمینه ی تعمیر و ترمیم و فروش انواع محصولات کیوسرا فعالیت دارد. از آن جا که آشنایی با ویژگی های محصول کمک شایان ذکری به انتخاب هوشمندانه و درست محصول مورد نظر خواهد نمود.

در این بخش از سایت به معرفی محصولات کیوسرا می پردازیم. کیوسرا یک شرکت ژاپنی است که در حوزه های مختلف فعالیت دارد. این شرکت با تولید تجهیزات الکترونیکی و سرامیکی کار خود را آغاز نمود.

این شرکت همچنین در بازار بورس نیز فعال بوه و سهام شرکت کیوسرا، در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. ازدیگر فعالیت های کیوسرا، فعالیت در دنیای ورزش است. این شرکت از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ حامی مالی (اسپانسر) باشگاه فوتبال ریدینگ انگلیس بود و در حال حاضر، بعنوان اسپانسر باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا، فعالیت می‌کند.

محصولات نمایندگی مجاز کیوسرا

تعمیر محصولات کیوسرا در این مرکز به دو شیوه انجام می شود که عبارتند از : سرویس درمحل و سرویس در مرکز ،تعمیرات به صورت تخصصی زیرنظر اساتید باتجربه  و خبره ی نمایندگی کیوسرا انجام می شود . لازم به ذکر است تمامی خدمات نمایندگی مجاز کیوسرا همراه با گارانتی به کاربران گرامی ارائه می گردد.

واحدهای تعمیرات کیوسرا

نمایندگی کیوسرا با توجه به این که تعمیرات هر محصول نیازمند حضور کارشناسان همان محصول جهت تعمیرات است . کارگاه های مجزا را جهت تعمیرات در نظر گرفته است . در هریک از این کارگاه ها تعمیرکاران و تکنسین های مربوط به محصول مورد نظر مشغول فعالیت هستند.

تکنسین های این مرکز با تکیه بر مهارت ، خلاقیت و تسلط بر علم روز و با بکارگیری جدیدترین تجهیزات تمامی تعمیرات مرتبط با محصولات نمایندگی مجاز کیوسرارا ارائه می دهند . یکی دیگر از فعالیت های این مرکز وارد کردن قطعات اورجینال می باشد . از این رو کارشناسان ما درصورت لزوم به تعویض قطعه از قطعه ی جایگزین اورجینال استفاده می نمایند .

لازم به ذکر است ، مدیریت این مرکز بر نحوه ی عملکرد پرسنل نظارت سختگیرانه ای دارند . کیفیت بالا و سرعت ارائه ی تعمیرات در این مرکز ، کاربران و مشتریان محترم را مایل به استفاده از خدمات این نمایندگی کرده است . در این بخش به معرفی واحدهای تعمیرات کیوسرا می پردازیم .

محصولات نمایندگی مجاز کیوسرا